Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Umrla je moja mama

Umrla je moja mama

Nisva imeli blestečega odnosa. A sva v zadnjih letih stopili preko vseh zamer. Brez nekih opravičevanj in objemov sva našli skupni jezik. Ker nama je končno postalo jasno, da sva obe počeli in delali, kar sva največ zmogli in znali.
Veliko sva se pogovarjali in skupaj smejali.

Bila je energična, družabna, komunikativna, nemiren duh, nepopravljiv optimist. Pred 16-imi leti je prebolela raka. Borka!

Povsod je je bilo polno. Vsi se je spomnijo po kolesu. Iz časa, ko je bila zaposlena, pa po prijaznosti in požrtvovalnosti do ljudi, s katerimi je delala.

Pred dobrim mescem je padla in si zlomila kolk. Stara še ne 67 let. V bolnišnici so ji odpovedale ledvice, dobila je pljučnico, priklopili so jo na dializo, zadela jo je možganska kap. Vse to v štirih dneh! Od takrat je bila v komi, ni se več zbudila.

Danes zjutraj je zaspala za vedno.

Iskreno sožalje.

Moje sožalje….

moje sožalje 🙁

Moje iskreno sožalje. Zdaj je mama na varnem. Nič več ne trpi in nič več je ne boli. tam je, kjer je moja mamra, pa teta,…Drži se, mislim nate!

res žalostno 🙁 sožalje

Hvala vsem!!

……iskreno sožalje……žalostno…….življenje je nepredvidljivo…a pride čas, ko se na tak ali drugačen način soočimo z izgubo staršev…………..ostanejo spomini……drži se….objem…..

Moje sozalje.
Mama bo vedno zivela v tvojih spominih…
Jaz mojo vidim v nasmehu mojega sinka…

Iskreno sožalje.

Žalostno 🙁 sploh, da ste vse to doživljali v 4ih dneh. Sožalje..

Borna tolažba naj ti bo, da je odšla, kot je živela: na hitro, brez dolgotrajnega mučenja in umiranja na obroke. Iskreno sožalje!

Sožalje. Danes si, jutri te več ni. Nepredvidljivo življenje.

Mamica je kakor zarja, srček njen je zlat, kakor žarek, ki posije prek zelenih trat…
Kljub težavnim odnosom v življenju nekaj vedno ostane in je neminljivo. Ljubezen.

Sožalje še enkrat

Enako upam, da bo videla moja sestra v svoji še nerojeni hčerkici – ki babice, žal, ne bo poznala.

Moja najstnika pa sta z babico doživela veliko lepega in zabavnega.

Moje sožalje. Vem , ni lahko, toda čas zdravi vse rane.
Omenjaš raka in da se je borila za zdravje. Poznal sem žensko, ki je zbolela za rakom. Ni se hotela zdraviti. Samomor z boleznijo. Psihopatsko.

Moje globoko sožalje ob izgubi tvoje mame.Kako žalostno. Naj pa ti povem da sem jaz izgubila svojo mamo ,ko sem bila stara 10 let .Sedaj sem stara 59.Ne pozabi je nikoli. Jaz vedno nosim v srcu njeno sliko.Je že dolgo od tega vendar še ni zbledela.

Mati se je poslovila – rešena vsega tuzemeljskega.
Boljše, kot pa da bi ležala odvisna, še leta in leta!

Sožalje.!

Moje iskreno sožalje. Težko je- vem, nimam tolažilne besede.

Bom prižgala svečko in pomislila na tvojo mamo.

Tebi bodo pa ostali lepi spomini, fotografije in vse kar te je naučila (tega se pa ponavadi od babic veliko)

Vzemi si čas, žaluj in čeprav se ti mogoče sedaj to sliši nesmiselno, verjemi- ČAS CELI RANE.

Čez čas se boš, ko se boš spomnila nanjo nasmejala in pomislila na vse lepe stvari (slabe zbledijo, lepe ostanejo)!

Sozalje…

Moje iskreno sožalje.

Moje sožalje

Iskreno sožalje ob izgubi. Lepo je slišati, da sta zgladili odnose …

Objem…iskreno sožalje.

Hvala vsem, res!!

Najhujša v takšnih trenutkih so jutra; ko že med prebujanjem, že preden odprem oči, tipam in ugotavljam ali je vse to res ali sem sanjala. In trenutek, ko ugotovim, da je to realnost, je neopisljiv.

Čakam, da pride na delo zdravnik Čas. Ni druge. Tisti, ki imate to izkušnjo za sabo, najboljše veste.

In, ja, rešila se je bolečin, o tem ni dvoma – ves mesec njene kome me je najbolj skrbelo, da jo boli. Nihče nam ni mogel z gotovostjo zatrditi, da je ne.

In, res je, odšla je, kakor je živela – hitro, zelo hitro.

Ah, jej! Mi je jasno, da sem imela pravzaprav privilegij – imeti mamo do 41-ega leta, vem, da to ni samoumevno.
Želim ti vse dobro!!

New Report

Close