Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

DR. MARKO BITENC

Default avatar

oo

Rada bi povedala, da je dr. Marko Bitenc najboljši zdravnik v tej naši lepi Sloveniji. Če ima kdo še kakšno lepo mnenje o njemu bom zelo vesela.
Default avatar

GRETKA

Moja mama ima enako mnenje :-).
Živi in pusti živeti
Default avatar

ena od daleč

???

Za mene pa je dr. xxxxx yyyyyy najboljši zdravnik na tem preljubem svetu.
Default avatar

ma ne vem... recimo

mene je vsekakor operiral, ampak moj dermatolog pravi, da bi me lahko tudi lepše zašil, glede na to da sem še mlada in zelo fejst za pogledat, tako pa me je brazgotina na vratu kar nekaj let kazila... zdaj se je že 'povlekla' nazaj, ni več tako vidna, ali pa sem se je jaz navadila... kaj vem.

sem mu pa hvaležna, da me je na hitro nateral na operacijo, nazadnje se je izkazalo, da je bil v gomolju že papilarni rak, ker sem leta odlašala z operacijo ščitnice.
Default avatar

tetamarinka

Mojo najboljšo zdravnico smo pa, žal, pred nedavnim pokopali. Pogrešala jo bom!
Default avatar

mama tu

ma ne vem... recimo je napisal/a:
mene je vsekakor operiral, ampak moj dermatolog pravi, da bi me lahko tudi lepše zašil, glede na to da sem še mlada in zelo fejst za pogledat, tako pa me je brazgotina na vratu kar nekaj let kazila... zdaj se je že 'povlekla' nazaj, ni več tako vidna, ali pa sem se je jaz navadila... kaj vem.

sem mu pa hvaležna, da me je na hitro nateral na operacijo, nazadnje se je izkazalo, da je bil v gomolju že papilarni rak, ker sem leta odlašala z operacijo ščitnice.
Imam zelo podobne izkušnje. Lahko ga pohvalim, vendar je brazgotina zelo grda - ko sem jo primerjala z očetovo, se njegova skoraj ne vidi, moja je pa kar konkretna.
Sem se pa že navadila in se zaradi tega ne obremenjujem.
Default avatar

GRETKA

Zanimovo tole z brazgoinami. Moja mama ima 67 let in brazgotine se sploh ne vidi. Mogoče je odvisno od posameznika kako se brazgotine celijo.
Živi in pusti živeti
Default avatar

jjj

Pozdravljeni, naj vam tudi jaz povem , da je pred petimi leti mene uspešno operiral. Brazgotine niso nič vidne ,moraš dobro pogledat kje so rezi, kar se pa tiče prijaznosti pa je do sedaj nisem še nikjer doživela takšne kot pri njemu. Ko pridem k njemu na pregled se počutim kot prava pacientka, ki je deležna vse pozornosti.Res škoda ,da mu ni vsaj nekaj procentov zdravnikov podobnih. Moje mnenjeje da bi morali zdravniki malo več časa posvetit pacientom, ne da si samo številka. Še tole bi rada povedala ,da če bi vsi zdravniki pol toliko delali kot dela dr. MARKO BITENC, v našem zdravstvu nebi bilo nobenih čakalnih dob.Tako pa prideš v eno navadno ambulanto pa čakaš 5 ur, inpo petih urah si na vrsti, pa še to je včasih vprašljivo.On si zasluži v tej naši domovini, da bi tudi še kdo spregledal da je zaslužen za veliko življenj, pa bi ga moral predsednik države z kakšnim redom za zasluge odlikovat ,mamesto koga drugega ,ki ga je odlikoval .
Default avatar

fnt

imel izkušnje z njim vse drugo lahko povem samo pohvalim ne po neuspešni operaciji zelo nesramen in aroganten odnos da ne govorim da je po operaciji še slabše kot je bilo skratka samo štalo mi je naredu !!!!!!!!
Default avatar

barbara0000

mene je operiral dr bitenc na golniku ,takega sprejema in take prijaznosti od zdravniškega osebja še nisem doživela res vsaka jim čast ,prijaznost pa to te obrajtajo kot da si njihov ,nomstop okrog tebe ,pa še v slučaju da je kaj narobe ga lahko pokličeš na mobitel ...res super
Default avatar

DM

Ali je bil kdo pri njemu na operaciji krčnih žil?
Default avatar

Makim

Pozdravljeni,
Zaradi česa ste bili operirani fnt pri dr.Marku Bitencu?
Default avatar

simbasimba

Ali je kdo ki mu je delal gastroskopijo in kako je bilo.
Default avatar

Elshani Elshani

[quote=Makim]
Pozdravljeni,
Zaradi česa ste bili operirani fnt pri dr.Marku Bitencu?
[/quote] operiral me je dr. Marko Bitenc rak v pluca, odstranjen zgornji rezenj 11 .05 2009 Sedaj odlicno s pocutim , vec kot dve leti ne hodim na preglede.
Za to se zahvalim dr. Marku Bitencu in njegovi ekipi .