Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek LAST MINUTE

LAST MINUTE

Oila.

z fantom se odpravljava na morje, pa že cca 14 dni gledam ponudbe za egipt

Datum imava izbran 6.10. zdej samo gledava med agencijami za najboljšo ponudbo.

Zanima pa me če ima kdo izkušnje s tem, ali bo cena še kaj nižja, če rezervirava in palčava sedaj ali 1 teden pred odhodom.

Kako je s temi last minutami?

Prvič grem namreč na ta način na dopust pa nabiram informacije.

Hvala za pomoč

Nisem še potovala z last last minute ponudbo. Videm pa, da se teden do dva pred terminom cene še nekoliko znižajo. Problem je edino, če imata izbrano in lokacijo in hotel- možno da točno tega ne bo (vsaj hotel) takrat ne bo.

Jaz bi še počakala kak teden in vmes malo spremljala zadeve.

Sicer ponujajo 3{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}popust če plačaš 21dni pred odhodom samo mislim da zadnji teden še več znižajo

za hotel mi je ubistvu useen imava ogledane 3 tako da en od njih bo že frej..

to, da bezljate od agencije do agencije, je totalno neumno. agencije v glavnem posredujejo iste organizatorje, teh je pa le nekaj (Kompas, Palma, Oasis, Gulet). cena za identičen produkt bo povsod ista. samo vpašanje, kaj vam bo kdo ponujal, ker izbire je preveč, da bi vam povsod ponudili vse… dajte si izbrat nekaj hotelov v ožji izbor in nekje nekaj rezervirajte, ne pa da kradete čas vsem povprek.
poleg tega je brezveze čakati na zadnji teden, ker je večja verjetnost, da boste ostali brez vsega. ko so enkrat sedeži na avionu polni, nimaš več kaj narediti. poleg tega so znižane cene samo za določene hotele, ki so še fraj, sigrno pa ne za najboljše z dobro ceno, ker tisti so že zdavnaj polno zasedeni.

na kratko… Last Minute je največja bedarija, kar si jih je kdo izmislil. to ne pomeni druga kot razprodaja, kjer moraš imeti veliko srečo, da najdeš kaj pametnega in da ti je to tudi všeč.

Pred dojenčkom sva 6 let zapored hodila edino na last minute variante. Razočarana sva bila samo enkrat, pa še to na Hrvaškem. Drugje je bilo povsod precej ceneje od variant, ki se plačujejo npr. že januarja, nivo hotelov in ponudbe pa tak, kot je obljubljen.
Edino kar je lahko, je to da ne dobiš v željenem hotelu. Midva se za to ne sekirava, ker pač raje spoznavava nove stvari, kot vsako leto hodiva na isti kraj. Tako pač vedno pride v poštev tisto, kar je še ostalo.
Tako da, zaradi mene lahko preplačuješ še naprej, mi nadaljujemo z last minute naslednje leto.

A ti si spet tista, ki dela na eni od agencij, samo pod drugim nickom?
Pišeš pa bedarije, last minute se še vedno izplača, če nimaš ravno najvišjih zahtev glede hotela.
Jaz grem vedno last minute, vedno zadovoljna, še nikoli razočarana.
In tisti denar, ki ga na ta način prihranim, raje porabim tam, kamor grem za oglede, rentanje avta itd.
No, rada bi ti samo povedala, da če si ti tista, ki dela na kateri od agencij, bi se ti prav rada izognila, ker je očitno, da so ti stranke odveč in se za njih nisi pripravljena niti malo potruditi.
Sama sicer ne letam po agencijah, ker vse rezerviram preko neta, ampak res, ubogi tvoji klienti, ki se na netu in tudi sicer sami ne znajdejo in zato potrebujejo pomoč agencij in predstavnikov na destinaciji.

4 leta zapored sem šla na dopust v last minute varianti. Resnično poceni je bilo obakrat iz tujine, in sicer 1. iz Munchna, 2. iz Salzburga. Obakrat sem rezervirala kakšnih 10 dni pred odhodom. Kasneje se ni pocenilo, zadnje dni se je celo podražilo ali pa ni bilo več v ponudbi.
Vedno si pa že v naprej zamislim v kateri kraj želim (pogoj je možnost surfanja), kdaj celo naredim izbor nekaj hotelov ter min število *.
Dnevno preverjam stanje na internetu.

Ko sem letela iz LJ, je bila last minute cena komaj nekaj 10€ nižja od redne, zadnji dan morda 50€. S tem, da se je tudi že zgodilo, da so kar na lepem ukinili vse predvidene lete na določen otok ali pa so bili zasedeni v eno izmed smeri. Naše LM ponudbe so bolj pesek v oči, iz tujine pa so res super. Moraš pa potem vračunati še prevoz do tujega letališča, cestnine, vinjete, parkiranje…

New Report

Close