Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost izpit za avto-kolikokrat?

izpit za avto-kolikokrat?

Mene pa zanima v katerem poskusu ste naredili izpit za avto…jaz sem namreč ravno danes že 4ič padla (prvih 2x sem bila ful pod stresom, 2gič in 3ič pa sem se probala ful skulirat in spet-nardila neko bedarijo) in mi je toolk bad…da..ker me je sram,da bi to sploh kdo izvedel..Ker je to zelo velika finančna obremenitev za moje starce ( stara sem 20 )..ker se mi zdi,da sem nesposobna…da mi nebo nikoli uspelo..niti pri 120 urah..:(((…nevem…nekomu sm mogla povedat..

PRVIČ, AMPAK NAJ TE TO ŠE BOLJ NE POTRE!!! Sigurno boš enkrat naredila!

KAJ PA ČE BI ZAMENJALA INŠTRUKTORJA? Zadnjič so v službi govorili o enmu, ki ima najboljši % narejenih izpitov; lahko se pozanimam, kdo je to, če želiš!

nova
Uredništvo priporoča

ALI PA NASLEDNJIČ PRED IZPITOM KAJ POPIJ; RES DA NI PO PRAVILIH, AMPAK TREME PA LE NE BOŠ IMELA IN BOŠ VERJETNO POLOŽILA IZPIT…IN MORDA ŠE KOGA:)))

ahhhhh…..jaz sem 3x padla (2x sem bila čist sama kriva (6o skoz naselje in enkrat brez lučke v ovinek!), tretjič pa sem bolj po krivici kot ne) in sem že čist obupala…..sploh nisem hotela nikoli več it na izpit….zdaj sem pa brez, vsa žlahta si misli, da sem malo umsko hendikepirana ;), najhujše pa mi je, ker sem tastarim za prazen nič zapravila fuuuuuul keša :((((

sama sem naredila prvic….
drugace pa sugar_spun_sister,
samo zaredi tega ker enkrat pozabis dati zmigovc 100% nisi padla…tako napako lahko naredis, drugace bi bilo, ce bi stop znak spregledala, to te takoj rukne, samo zarad enega zmigovca pa zih ne…..

motor v 2. (11 ur)
avto v 2. (43ur)

Tadeja, ne se sekirat. Verjamem, da je to finančno velik strošek, ampak kljub temu ne obupat! Enkrat boš že, saj smo vsi!

Jaz sem pa drugače s prve naredla.

Brez vsega sem zavijala v levo, to je bila najhujša napaka, pol pa si še zmislijo take bedne….premalo gledanja v ogledala, lahko bi se vedno obrnila nazaj zaradi mrtvega kota, dvakrat si zavlačevala v križišču, enkrat nekomu SKORAJ (?!) vzela prednost……in se že počasi nabere, čeprav ni nič dramatičnega in (razen smernikov) oprijemljivega.
Saj ne pravim, da bi takrat mogla naredit, moja vožnja je bila daleč od idealne…..zaradi nervoze sem vozila kot prava kura :/

Daj, daj, daj. Tega ti pač ne verjamem :)))

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Čuj ti! Kaj misliš, da smo vse babe štoraste za volanom??? Ne! :)))

1x po več kot 50 urah.Pa še nisem dober voznik…

Meni je to sumljivo, da vse ženske v prvo nardijo. Kaj vas vse na parkirišče vozijo, na en hopa-cupa? :)))))

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

:))) Ne da bi vedla, jaz sem mogla pelat v Košake, nazaj pa nisem rabla, ker se je onemu iz komisije mudilo in sem ga v bistvu samo domov peljala. :))) Sreča? O, ja! :))) No, ampak če ne bi znala vozit, pol bi itak že do takrat naredla kaki feller, ne?

Samo se pa strinjam, da mladeniče bolj zabavajo kot pa peečkice! ;)))

ja, sej pol ni čudno, da so ženske bolj nezanesljive za volanom.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Glede na to, da jaz tud ponavadi klejem babe za volanom, ne bom nič komentirala! :)))

Jaz sem izpit za avto naredila v drugo, imela pa sem tam okoli 34 ur. Ampak to je še ql.. da ne govorim koliko časa sem delala izpit… začela sem ga julija 2002, končala sem ga februarja 2003…

LoL :))

Ne se sekirat. Na izpitu za motor sem skor eno povozila. Do takrat sem vozila brez napak, in mi je rekel nazaj na parkirišče že, sem že bla vesela- pol sem pa naredila neumnost. No, še sreča, da res nisem one babe povozila, ker nebi preživela. Njo mislim…

hahaha a ti tud?:))) Jaz sem prvic delal same bedarije…v prvem križišču ko sn začel sem komisiji pobegno ene 300m naprej:))) Zavijal v levo pa sem pred enim ki je sel naravnost se pravocasno pobegno (samo pol je to bil kao odvzem prednosti)…pol pridemo v mesto pa stopi ena oma na prehod, zmanjsam, se hocem ustavit, oma stopi nazaj, jaz spet po gasu in pol mi spet stopi gor…ja kaj te naj :))) obvozo sem jo in ko smo se ustavli v kriziscu sem ze vido v špeglih kak je inštruktor rdeč v faco:))))))) pol pa je samo reko: zdaj pa po isti poti nazaj do tja kjer smo zaceli…grrr, sn že klel:)) Drugič pa tud bla kriza…takrat sn se bil nor pa nisn vedo kaj pomenijo motoristične rokavice:)) in ko je začelo snežit nisem več čuto prstov in mi je 2x crkno, da se ne menimo o tem da sn si mogo odpret vizir ker tud nisn vedo kaj pomeni antifog:)))…drugač pa bp:P Naredo pa sem 3.decembra…ko smo prišli na cilj sta mi oba čestitala jaz pa glih tolko da se nisn razjokal od bolečin v sklepih:=)) – definitivno edini norc tisti dan na izpitu:))))

v 4to… pa se to kao lih za glih… cudn da zdej bols vozm kot vsi ki so nardil v prvo… khm?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close