Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Rabim Melem iz Beograde-gre kdo dol?

Rabim Melem iz Beograde-gre kdo dol?

Za otroka rabim Melem za kožne boletsi, ki ga uporabljamo za kožo, ker ima atopični dermatitis in alergije. To se dobi v Beogradu pri enem zdravilcu. Ker nam je zmanjkalo, bi rabila, ker zdaj ko bo zima, bo koža spet slabša in edino to nam pomaga.

Melem mazilo dobiš v vsaki lekarni. Ker nima kemičnih dodatkov, ampak 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} učinkovino, mislim, da mora biti enaka kot pri tvojem zdravilcu:

http://www.lekarnar.com/izdelki/melem-univerzalna-krema-35-ml

Ne melem iz lekarne niti slučajno ni isti. To iz Beograda je Melem za kožne bolesti in je res enkraten za atopični dermatitis pri otrocih in odraslih. Tisti melem iz lekarne ima s to kremo podobno samo ime in NIČ drugih koristi.

lp

Melem mazilo dobiš v vsaki lekarni. Ker nima kemičnih dodatkov, ampak 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} učinkovino, mislim, da mora biti enaka kot pri tvojem zdravilcu:

http://www.lekarnar.com/izdelki/melem-univerzalna-krema-35-ml%5B/quote%5D

Pa smo spet tam: kaj se oglašaš, če nimaš pojma, za kaj gre???
Hvala za tvoj prispevek, pa vendar vsi tisti, ki uporabljamo ta beograjski melem, vemo, da je samo tisti učinkovit za tako bolezen.
Avtorica, žal ne poznam nikogar ki bi se v kratkem odpravil dol 🙁

Meni jo prinesejo čez kak teden. Če rabiš pošlji ZS. Mislim, da lahko še kakšno več naročim. Cena je bila mislim da 25 EUR, za stroške dam še 5 EUR.

nimam pojma kaj rabiš, ampak morda bi zdravilca kontaktirala in ti pošlje po pošti. pa se dogovoriš za plačilo po povzetju

poznamo tudi pismo z odkupnino 😀 bolesti = BOLEZNI!!!

Ne pošilja po pošti.

Imena kreme menda ne prevajamo?

Avtorica: če ne uspe navezava s Pikikoki, grem jaz v Beograd čez dober mesec. Ne bom imela prav dosti časa skakat naokrog – če pa je ta tvoj zdravilec kje v centru, mogoče lahko stopim do njega.

Mi gremo večkrat,zadnjič smo ta melem iskali a nismo dobili v neki privat ambulanti v novem B.lahko daš meil te konktaktiram

[email protected] Jo ima na zalogi. Pošlje še isti dan.

New Report

Close