Najdi forum

zaročni prstan

Kaj menite o zaroki? Je to za vas pogoj za poroko?
Tiste, ki ste poročene oz. tisti pa napišite vašo izkušnjo.
“Pravijo” da zaroka ne sme trajati več kot eno leto(prinaša nesrečo baje),
kaj vi mislite o tem.
Jaz še nisem poročena, bi se pa rada prej zaročila, nato poročila, kaj pa vem, tako si pač želim, pa nimam posebnega razloga za to.

ella

Živim s fantom 2 leti, nisva zaročena in se nama sploh ne zdi pomembno, kdo pa pravi da se morava zaročiti ravno s prstani?

No, najbrž se bova zaročila, ko me bo vprašal a se bom poročila z njim, ker je lepo, ni pa noben pogoj.

LP

jaz pa se ne bom ne zaročila ne poročila :o)
korznik celo življenje :o))))

Vsak ima svoje mnenje, saj ni poroka toliko pomembna, ampak, da se pa ne bi nikoli poročila, to pa tudi ne. To je en dogodek v življenju, ko dva potrdita ljubezen…nobena dohodnina ali kakršnikoli davki me ne bi prepričali v nasprotno. Želim nekoč izreči DA

LP

odvisno kako definiraš zaroko, obred ali ne obred ipd. po mojem si zaročen ko veš vsaj za približen datum poroke. prej je po moje nesmiselno govorit o zaroki.

midva sva se približno leto dni prej zmenila, da drugo leto bi se pa res lahko poročila… težko bi pa govorila o tem, da sva bila zaročenca, čeprav če nosita prstana potem to pač si. midva ga nisva (vsaj on ne).

lp

Midva nosiva enake prstane že skoraj od začetka kar sva skupaj … vendar seveda to niso zaročni prstani … Moj sicer nekaj sanjari o tem, da bi me zaprosil za roko na ta star način … s prstani in to … jaz pa niti nisem za to … Mi ta dva prstana, ki jih že tako nosiva, pomenita veliko več.

Pri nama po vsej verjetnosti ne bo celega pompa okrog tega, ko se bova odločila za poroko … ker bova pač skupaj izbrala najbolj primeren datum za se poročit … in zaroka mi nikakor ni predpogoj poroke.

Lp, Bgv

Če bom še naprej enakega mnenja, se ne bom nikoli poročila.

zakaj pa ne, hojla?

Jaz priznam, da nisem nikoli sanjala o nekem “princu na belem konju” (pa imam konje ful rada :))))

Niti o zaroki ali čem podobnem…… In zato sem bila tako presenečena (takrat sem mislila, da so pač zaroke… bolj ali manj se pa to mene ni dotikalo), ko me je vprašal, če bi se poročila z njim in privlekel na dan prstan :))))))

Bila sva na Bledu, v eni piceriji…. kupil rožico od ene, ki je primahala mimo… pa na pico mi je s kečapom narisal srčke….. in potem me je vprašal……

Dobro, da sem sedela :)) Ostala sem brez besed (to se pri meni resnično redkokdaj zgodi, pa še takrat ponavadi blefiram :)…. Takrat sem pa lahko izdavila samo… pravzaprav nisem nič, skoraj sem si čeljust izpahnila :))

Ko je bila tišina že malo čudna, sem zaprla usta in izdavila s polnonoma suhimi usti:
“Aha….”

:)))))))) Nikoli ne bom pozabila tega dneva :))))

Na tisto vraževerje pa ne dam dosti, jaz bi bila gotovo še zanalašč zaročena kakšen mesec dlje :)))) pa saj verjetno sem bila, ker se (uh, moj spomin) ne spomnim niti leta, kaj šele dneva zaroke :(((((

Mislim, da je bilo bolj mraz, ampak ni bila zima :)))))

Luštno 🙂

:))))

In po tolko letih se še vedno raznežim ob teh spominih :)))))

Tisti srčki iz kečapa so bili usodni, a? :))

You never know when an old calendar might come in handy! Sure, it's not 1985 right now, but who knows what tomorrow will bring? -Homer Simpson

Pač ne. :)))) Sem en čuden tip osebe! :)))))

Pojma nimam :)))))

Nisem vedela, da je tooook romantičen :)))) Prej se nisva prav dosti pogovarjala ne o poroki, ne o frocih (vsaj kar se tiče načrtovanja) … živela sva svoje zaljubljeno življenje v eni najeti garsonjeri….

Evo, potem pa kot strela z jasnega :))))

Moram ga vprašat, če ve datum tega dne :))))

Zaroka… to je za moje pojme, ko se dva odločita, da se bota poročila. In sta pol do poroke pač zaročena. Kdaj bo pa poroka, pa se odločita onadva, pa tudi če je čez 10 let. Čisto preprosto. 🙂

Prstani… to je tisto filmsko kao lepo in romantično, da gre on na kolena, pa prstan, pa “Will you marry me?”… .))) Ne rabimo tega, vsaj jaz ne.
Moj fant nosi prstan, ki ga je dobil od mene, zmeraj. Ker mu je tak všeč. Jaz pa njegovega ne nosim zmeraj, ker je čist odvisno, kak sem oblečena, kam grem… Pa zato nihče od naju zaradi tega nima koga bolj ali manj rad. :)))

V glavnem- za mene prstan in zaroka nista pogoj za poroko, pogoj za poroko je pri meni razumevanje, spoštovanje,skupna sreča in ljubezen.

..meni se zdi pa zaroka ..kot predigra v poroko, pač paše zraven, itak da vse sanjamo o tem kako bo prišel princ na belem konju in padel na kolena in potegnil ven prstan….
pol z leti ta misel mal zbledi, ampak nekje ostane..jaz si tudi želim enkrat doživeti tist občutek, ko nekomu gledaš v oči, pa si misliš JAAA in ga tudi rečeš..to mora biti full v redu feeling…
samo zdaj sem to misel for ever after zreducirala na: če se bova imela tudi nadaljnih 5 let tako kot sva se imela zadnje leto…potem lahko pomislim in rečem JA…

zaročni prstan… ja mam ga… ja padu je na kolena in imel govor o tem kako ima njegovo življenje smisel odkar je mene spoznal in če bi se kdaj poročila z njim…. to je bilo pred 7 leti….in še zdaj nisem poročena:))))

Midva sva pa drug drugemo enkrt na morju kupila prstane, pol sem pa jst svojga zgubila in sva šla v enem mesecu narazen po tem. In je rekle, da je vedel, da to ne pomeni nič dobrega 🙂 Ja pa nisem ga zanalašč…

Eh, zaroka, poroka, kje je še to… Men bi bil prstan trenutno kot ovratnica okol vrata, kot da te zaznamuje, ta je pa moja… Noben mene ne bo zaznamoval… ko kravo, ko ji dajo številko v uho. Ma sem romantik :))))

Če se ne motim si ti odpovedala poroko tik pred zdajci, sama si kriva če nisi rekla ja.
Si ugotovila, da je tvoje življenje izgubilo smisel odkar si njega spoznala?

Ni slabo tole razmišljanje, če se imaš z nekom dobro in veš da se boš imel še vsaj par let tako, potem si zrel za poroko.

Kot kravo… he, he :)))))

Sem opazila, da sploh prstanov ne nosim…. niti poročnega :))))

Ne no, pol se bo pa hotu ločit, k bo užaljen, ker ne veš :))

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close