Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako pogosto jeste meso?

Kako pogosto jeste meso?

Je to 1x na dan, 1x na teden?

Za kosilo vsaj 3x tedensko, ostalo (sendviči, prigrizki) – kaj vem, tudi 3x tedensko..

Jaz nikoli, otroci imajo kosilo dvakrat na teden v šoli in ga običajno jedo takrat, pa ko so na kosilu kje drugje (babice in podobno). Čez in čez dovolj.

nova
Uredništvo priporoča

Ne jem mesa že 9 let.

Nisem mesoljubka, a včasih mi paše. Nikakor ne bi mogla biti vegeterjanka. Zgodi se, da ga cel teden ne jem (se ne spomnim, mi kaj drugega bolj diši), sicer pa …V povprečju bi rekla, da ga jem 2,5x na teden.

Skoraj vsak dan.

skoraj vsak dan, najpogosteje pišč.meso

Če upoštevamo samo meso (brez salam, rib in npr. hrenovk) potem je to v povprečju 2 krat na teden. Otroci pa itak bolj obožujejo ribe in lignje

cca 3x, 4x na teden. ga imam rada. Tudi rdeče meso. Če jem samo meso in zelenjavo držim linijo. OH pa praktično ne jem.

kolikokrat na teden, dan pa jeste OHje?

Od dva do štirikrat na teden za kosilo. Salam, paštet in ostalega v bistvu pa tudi ne jemo, mogoče enkrat na dva tedna.

Jem ga samo ob nedeljah, za kosilo. Salam, paštet, hrenovk in podobnega ne jem že nekaj let.

Nikoli, kako lahko jeste trupla živali?

O veličini naroda in o njegovi moralni razvitosti lahko sodimo po tem, kakšen je njegov odnos do živali. (Mahatma Gandhi)

1x na teden povprečno.

[/b]

se strinjam samo poglej one z bulmastifi, pa one ki so povojne opboje zagrešili, danes p arazlagajo kako se
žrtvujejo za nas…..

Povej to vsem plenilcem na planetu in jim mahaj z zelenjavo. Me zanima kako veseli te bodo. 🙂

Skoraj vsak dan.

Kaj jeste tisti, ki ne jeste mesa za kosilo, večerjo?
Ne jem testenin, riža in kruhastih stvari. Včasih kakšno kašo… samo od zelenjave pa ne bi živela 😉

Včasih vsak dan, včasih po par dni, tednov, mesecev nič. Najdaljša doba je bila cca 10 let. Jem, če mi in ko mi paše. Isto kot vse ostalo.

Pa saj imaš en milijonavžent stročnic, žitaric, zelenjave tudi verjetno še nisi prav vse poskusila, potem imaš tu še mlečne izdelke itd.

vsak dan,večinoma piščančje

Se ravno skušam spomniti, kdaj sem ga nazadnje. Po mojem ene dva tedna nazaj.

V povprečju recimo 1x na teden. Včasih tri dni zapored, včasih dva tedna nič.

Velja pa to za meso kot meso. Salam, hrenovk, paštet in tega šita ne jem.

Veliko lažje, kot trupla ljudi.

vsak dan, večkrat dnevno mmmmmmm


mesojedci so odgovorili s normalnim komentarjem, tebi kot vegetarjanki pa se je odfukal, očitno pomankanje mesa

Podobno.Se izogibam OH,

skoraj vsak dan, ce samo meso stejem, ce pa se mesne izdelke pa vsak dan.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Vegetarijanci vsakič znova dokažete, da ste napadalni in nestrpni. Če bi bili zdravi, tako kot si domišljate da ste, bi imeli tudi živčke mirne.
Povej mi pa še to, ali se ti ne smilijo vsi hrošči, polži, metulji, mravlje, tudi ptice, ki jih škropiva za tvojo zelenjavo in sadje ubijejo?

New Report

Close