Avto.Over.Net

Avtomobilizem

Brez jeklenega konji─Źka smo dandanes prakti─Źno bosi. O bencinu, gumah, motorjih ter znamkah. Mali nasveti za ve─Ź cestnega u┼żitka.

Na testu: MINI Cooper SD ALL4 Countryman

Default avatar

slišala rekla

A tale ima zadaj klop ali samo dva sede┼ża? Sem sli┼íala, da imajo vsi samo ┼ítiri sede┼że povsem lo─Źene.

Hvala. Je pa zelo lep avto. Vreden vsaj ogleda, ─Źe ne nakupa. :)
Default avatar

600

imid┼ż avto kot evoque
Default avatar

Rss!

A ima stop&start sistem in kako deluje?
Kolega ima majhnega cooperja in pravi, da mu redkokdaj deluje?!
Default avatar

IztokFranko

Rss! je napisal/a:
A ima stop&start sistem in kako deluje?
Kolega ima majhnega cooperja in pravi, da mu redkokdaj deluje?!
Seveda ima testen Countryman avtomatsko funkcijo Start / Stop. Deluje zelo pogosto. Kljub temu, da je avtomobil na dizelski pogon se kaj kmalu po zagonu dovolj ogreje, da funkcija deluje v tem vremenskem ─Źasu, ko je temperatura nad 25 stopinj.

Mogo─Źe pa je va┼í prijatelj vam "pojamral" v ─Źasu zime? Takrat namre─Ź avtomobil potrebuje ve─Ź ─Źasa, da se ogreje. Ta funkcija pa deluje pri ogretem avtomobilu.
Default avatar

Rss!

Jp, januarja mi je o tem govoril. :)
Default avatar

kamni─Źanka76

Moje skromno mnenje je, da je to prvi uporaben MINI. Mi ga je dala za en krog kolegica in sem bila navdušena. Sploh ko greve v šoping je ogromno prostora v primerjavi z mojim beetlom.
Default avatar

bonbonM&M

Kaj pa poraba? Je visoka ker je terenec?
Default avatar

IztokFranko

bonbonM&M je napisal/a:
Kaj pa poraba? Je visoka ker je terenec?
Povpre─Źna poraba na testu se je vrtela okoli 7 litrov na sto prevo┼żenih kilometrov v kombiniranem ciklu. Zelo ugodno, glede na to, da nisem pretirano pazil na pritiskanje stopalke na plin in ob upo┼ítevanju, da ima ┼ítirikolesni pogon.
Default avatar

minikotbmw

Mini je isto kot BMW. DRAG ampak DOBER. Kdor ne ve, naj poskusi.

Jaz bi ga imela, vendar mi mo┼ż ne dovoli, ker je pa─Ź ljubitelj znamke VW oz. Audi. Tako vozim ┼żal A1, on pa passata. Va┼żno, da je sre─Źen.
Default avatar

d3g0

Prelep avto.