Najdi forum

Pozdrav!

S tem tipom se poznava kakšna 2 meseca, ful sva si spolno privlačna, zna me super zadovoljiti. S prsti. Kajti prijateljček se mu ne dvigne. O tem se brez problema pogovarjava, pravi, da nikoli ni imel takšnih težav, kvečjem nasprotno! On bi si zelo želel, da bi se mu dvignil, pa nikakor ne uspe kadar sva skupaj. Pravi, da ko je sam, se mu brez težav dvigne. Tako da problem je psihološke narave.

Mogoče omenim še to malenkost, da je devičnik (ampak ni zelo mlad). Zanima, me, kaj je vzrok tej težavi z impotenco? Ga mogoče preveč skrbi če bo dovolj dober? Bo s časoma vse ok?

Hvala za odgovore!

Po moje, da ima tremo. Daj mu še malo časa. Se dogaja fantom, ja. Še posebej, če so razvili globoka čustva do ženske še pred spolnim stikom.

Majčkeno razumevanja in potrpežljivosti bi jaz vsekakor pokazala, če ti je fant sicer všeč. Kako ga zapeljati, ko ne bo pričakoval, bi pa tudi razmislila …

Po moje da bo kmalu luštno :)))
Sr(e)čno.


Zakaj je potem sploh omenil, da nikoli ni imel takih težav, če sploh še ni bil v takšni situaciji? Vzrok je definitivno v njegovi glavi (ta zgornji). Razlogov je pa lahko mnogo, eden je tud strah pred neuspehom. Povej mu, da mu dovoiliš spodrsljaj, tako bo šel v igro bolj sproščen in mu morda sploh ne bo spodrsnilo.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

New Report

Close