Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Gradimo, opremljamo in urejamo dom Tlakovanje in druga nizka gradnja

Tlakovanje in druga nizka gradnja

Lep pozdrav!

Po pregledu foruma sem ugotovil, da kar nekaj ljudi potrebuje polagalca tlakovcev, in zato ker so bile teme sem se odločil, da še sam odprem novo.

Polagamo tlakovce po 8€/m2 + v ceno so všteti tudi robniki ter vibracijska plošča.Gradbeni materijal ni vštet v ceno. Zaželjeno je da je objekt na Gorenjskem koncu.

Izvajamo pa tudi drugo nizko gradnjo, kot so betonske ograje itd.

Več na : [email protected]

Ste pa res poceni.Mi delamo po 12 eur,po kvadratnem metru,robnike računamo po 15 eur po tekočem metru,priprava terena se računa po kubikih vgrajenega materiala.Ste pravi ŠALABAJZER,da delate za take cene,prepričan sem,da ste nekvalitetni in da imate ceneno albansko delavsko ekipo,ki dela za dva evrčka na uro.Ampak,kaj pa kvaliteta?

Tvoje mnenje je tvoje, očitno smo vam le več kot dobra konkurenca. Glede Albanske delovne sile se je pa od vas zelo neuradno slišalo saj za podjetnika? , in ne dela ekipa iz gorenjskega konca kjer so tudi odrasli.

nova
Uredništvo priporoča

Obrtniki! Preko spletne strani http://www.veselonadelo.com se posredujejo dela obrtnikom, vas zanima? [email protected]

New Report

Close