Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost najbolj seksi slovenski športnik

najbolj seksi slovenski športnik

Čao

Mene pa zanima, kateri slovenski športnik ali športnica, se vam zdi najbolj seksi in zakaj.

Mneni je še vedno najbolj seksi Košir, čeprov ni več ne vem kako uspešen, pa poročen pa vse, ampak ima neki.

Uživite

Hm recimo, on blont dolgolasec Jure Rovan al kaj je že… Pa hokejisti niso slabi, pa domen Kumer je luštkan, sam je velik presuh za moj okus.

Hm…..hm……hm……hm…..Anna Kournikova je slovanske krvi, a to šteje? :)))

lp ajs

recimo Mankoč.

ja, meni je tudi Mankoč

Por – hokejist, res je dober.

RENATO VUGRINEC RULES!!!!!

JS SM TUD ZA RENATA VOGRINCA

Martin Strel :))))))))))))

RAJMOND DEBEVEC!!!

:)))))

:))))

Ta na bradljah, kva je že? Ful hud, mišičast, vzdržljiv, totalno sexy!..ko si roke pomaže z belim prahom..mm

Ja gimnastičarji pa itak… trikotnik…

Zame imajo optimalno postavo pa rokometaši & atleti. A niso gimnastičarji precej male rasti…in kaj iz tega sledi?:))) …da imajo majhne rasti tudi kaj drugega:))))

marmi: to pa sploh ni res :)))))

iztok cop
tina maze

-------------------------------------------------------------- be all you can be.

Recimo hm… hokejist Gregor Polončič…ko se spomnem koledarja hokejistov…UFFF :DDD Pa tko dost gut je tut gimnastik Mitja Petkovšek.

Športnik je valda košarkar Jevtović (pozabu ime) k je učasih igral pr Krki, športnica je pa sigurn Tina Maze, ki je Korošica in ma tut avtomatsko joške do Koroške (mljas).

carček

Ce je ze sama iz Koroske, potem pa njene joske niso prav obilne. Kaj ne bi bilo bolje, da je iz Primorske? :))))

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close