Ženski in Moški čvek

Grde ženske

Default avatar
Jaz bom pa kar direkt. Moški ne maramo grdih žensk, zagledamo se v lepe.
Ne maramo debelih žensk, ker niso lepe.
Isto ne maramo nedepiliranih žensk. Bljak kosmate noge in kosmate pazduhe.
Ne maramo žensk, ki se nikoli ne ličijo. Le kaka baba je to, če se nikoli ne liči?
Isto ne maramo preveč naličenih, napleskanih babnic.
Tudi pobritih po glavi ne maramo. Lasje so lahko različno dolgi, samo, da ni moška frizura.
Pa ženska, ki nikoli ne nosi visokih petk, tudi ni ženska.
Default avatar
No pubec, malo ustavi konje in za začetek začni pisat v ednini, ne moraš pisat za vse moške, ker kot boš kmalu videl, ni velja to kar si napisal, za vse.
Meni je zelo všeč tudi nenaličena ženska, prav tako ženska, ki ne nosi viskoh petk. Tud, če ni stalno podepilirana, je sprejemljivo. Grde, lepe, to je itak relativno. Kar je tebi lepo, je lahko meni grdo in obratno, res pa je, da vsi imamo radi lepo. Kar se tiče zunanjosti.
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar
Čestitam pubec, vsaj en ki ima jajca povedati to kar si večina potiho samo misli, sanja in želi! Tudi jaz ne razumem žensk, ki se ne ličijo, sama sem daleč od grdobe ampak ni šanse da bi šla ven brez make upa, decentnega seveda za čez dan. Ali pa recimo kakšni so ljudje, ki gredo ven z mastnimi lasmi, tega tudi ne razumem sem zadnjič videla par takih. Da nima časa da si kupi nek šampon v obliki praška in si vzame 3 min za lasje. Zanemarjenost skratka.

Ljudje mislijo da je danes dovolj da si umijejo obraz, zobe in obrišejo rit. Naka, naka cajti so se spremenili ljudje.
Default avatar
ženske smo drugačne, rade imamo grde moške, debele, kosmate, plešaste, škrbaste in smrdljive. seveda, če imajo dovolj v denarnici. torej pubec delat, pa boš lahko izbiral, sicer boš moral plačevati za seks grdim, ker bodo lepe predrage.
Default avatar
Pubec, čestitke za odkritost.
Default avatar
Pubec - lepo, direktno napisano. Punce drage- moram priznati, da se z njim strinjam in bi sama dodala, (pa nisem plehka) , da vedno pokomentiram, kako dobro je oblečena ali luštna kašna punca, ki nekaj da na sebe. In ja obrne se mi želodec, ko vidim dekle, ki ima že tako ali tako 20-30 kg preveč in si v usta trpa burek. Tudi glede ličil se strinjam - ženska mora biti naličena (ne fasada) ampak princip naravnega videza. Depilacija pa mora biti rutinska oz. vsakodnevna.
Ampak, da ne bomo samo o ženskah bi jaz dodala še nekaj o grdih moških.
- pivski trebušček definitivno ni prijetno za oko- sploh tisti moški pri katerih misliš da bo ravnokar
slona rodil
- zamaščeni lasje- fuj
- kosmati po hrbtu in prsih, človek bi mislil da je križan z gorilo
- pogriženi nohti ali pa celo umazani
- in moški, ki nima obleke, srajce in kravate -NI MOŠKI!
Default avatar
Puffle, ja tudi za moške veljajo kriteriji. Čeprav se z vsemi tvojimi ne strinjam. Sicer so mi res vizuelno bolj všeč moški, ki po prsih in hrbtu niso kosmati, amapk kosmati so mi pa vseeno veliko bolj všeč kot tisti, ki si hrbet in prsa depilirajo. To mi je pa res mimo.
Moški v obleki, kravati mi tudi niso privlačni. Razen seveda, če gre za službeno uniformo. Pa za kake slovesnosti se tudi spodobi imeti obleko in srajco. Kravata pa se mi ne zdi potrebna. Glede oblačil mi je važno le, da so čista in neraztrgana (stil namerno ratrganih hlač mi je bljak) in da ni v trenirki recimo na pogrebu, poroki, službi.
Pa isto velja za moške: če se mora ženska depilirat pod pazduho, naj se tudi moški.
Default avatar
Bi še to dodala k Puffle, ki je že tako super napisala. In to je tudi dobronamerno za moške, opažam da jih je veliko sivih ali s plešo in so mogoče malo čez 30 samo stari.

Skratka moški pobarvajte si lasje s kako lepo rjavo, črno bo veliko bolje in Plešavi moški prosim pobrijte si lasje v nulo, ker plešavost ne izgleda lepo, če so pa lasje pobriti se ne vidi da je moški plešast. Sivi pa barvo v roke ali pa k frizerju.

In ja se strinjam s Puffle, čisto drugače izpade če si moški da gor eno lepo srajco sedaj poleti kako belo, lepo polikano tudi če je brez kravate sveže in estetsko izpade. Veliko bolje kot pa razvlečene majice, te so za šport.
Default avatar
debelinka**** je napisal/a:
To in odkritost, ampak posploševanje.
Rad imam urejene ženske, ne pa naličenih, z dolgimi in pofarbanimi nohti, v visokih petkah...Vse to deluje preveč izumetničeno in nenaravno ter daje vtis, da ženska v bistvu sploh ni zadovoljna s sabo, če rabi toliko rekvizitov. :)
Puffle je napisal/a:
A službena tudi šteje ? Ker bom potem moral spremeniti ime, če nisem moški. :)
Ker drugače ne maram in ne nosim oblek in kravat, ker je preveč utesnjujoče.
() je napisal/a:
Mene boli k.... kaj si ženske mislijo o meni. Važno, da se jaz v svoji navadni majici in kratkih hlačah dobro počutim. :)
Default avatar
Celofančkarji se že oglašajo:)
Default avatar
Je pa kul, da smo si različni in vsak najde kaj zase.
Default avatar
() je napisal/a:
To ti misliš, ker si perfekcionistka in sklepaš, da smo vsi. :)

Napisale ste, da ženske ne komplicirate...Kaj pa je drugega ličenje, pa farbanje las, pa ostale zahteve glede obleke.....Drugega, kot kompliciranje ?
Sploh se ne zavedate kako zahtevne ste.
Default avatar
ferbčna je napisal/a:
Res je. Zato pa ni dobro, če se favorizirajo neki ideali. Ker pa večina teh idealov ne more izpolniti, so pa nezadovoljni.
Default avatar
Puffle je napisal/a:
Mogoče bi pa res malo pomislila in ugotovila, da se je človek razvil iz opice. Dlake pa so tam, ker so zrasle z nekim namenom.
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar
Torej hočeš povedat, da so ti všeč ženske, ki imajo kosmate noge in pazduhe?

Marko je napisal/a:
Default avatar
() je napisal/a:
Nejevolžneži tudi.
Default avatar
mikla je napisal/a:
Hočem povedat, da ima moški kar nekaj skupnega z gorilo. :)
Default avatar
Marko, po mojem hočeš povedat, da moškem se ni potrebno depilirat, ženska pa seveda mora imedi depilirane pazduhe in noge. Ne razumem pa zakaj pri moških misliš, da to ni potrebno, če pri ženskah pa je potrebno? Razloži mi no, ker res ne kapiram.
Default avatar
Ce se spustimo na nivo ocenjevanja vizualnosti (madona sem plitek) potem sem preprican da se definicija lepote spreminja. Ko si najstnik imas nek ideal lepote, pri 20-tih drug itd.
Default avatar
Kdo pa pravi, da se ženska mora depilirat? A ni to odločitev vsake posameznice? Ti kdo zapoveduje, grozi, da se moraš depilirat? Kaj bi se zgodilo, če bi se vse ženske naenkrat nehale brit? Misliš, da bi človeška rasa izmurla?