Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zver na TV3 – polpismen

Zver na TV3 – polpismen

Poslušam kandidata za predsednika na TV. Res me moti, da tako izobražen človek govori:

Z takimi, Z predsednikom, Z cenenjimi gosti……..

Če tako govori je jasno, da tako tudi piše. In da ena reva, tajnica, za njim popravlja slovnične napake.

Potem pa od garaških delavk, monovk, mamic, prijaznih gospodinj zahtevate tukaj znanje pravopisa.

Ti pa si ista.

Moji sosedi spet na delu, hahahahahaha………………….

nova
Uredništvo priporoča

Bodoči možni prezident ne zna uporabljat ‘Z’ ali ‘S’ !

Janković je rekel, da če česa ne zna najde ljudi, ki to znajo (uporaba slovenščine v pisanju, računalnika, angleščine…)

Katero tv3 pa gledate to? Ker kolikor vem so vam jo ukinili.

mislim da jo je pink odkupil in je označena kot tv3/pink

TV PINK 3 … tako je označena oz se imenjuje

aaa tak. ker pise da je nekoc bila… :p

drži, ja

bili sta TV Pink (gledalo se je predvsem Kursadžije… to je bla edina pametna oddaja tle gor)
in TV3

kasneje se je TV3 naslavljala kot TV 3 viasat (ne praša me, kaj to pomeni, ker ne vem)

Potem pa mislim da je tisti ki je bil lastnik s TV 3 (neko tuje podjeteje. Mislim da je bilo iz Švedske, sam nisem ziher) le-to prodal tv Pink zaradi nekonkurenčnosti oz. izgube (pri nas ma monopol POPtv/kanal A ostale postaje pa hirajo)

drži, ja

bili sta TV Pink (gledalo se je predvsem Kursadžije… to je bla edina pametna oddaja tle gor)
in TV3

kasneje se je TV3 naslavljala kot TV 3 viasat (ne praša me, kaj to pomeni, ker ne vem)

Potem pa mislim da je tisti ki je bil lastnik s TV 3 (neko tuje podjeteje. Mislim da je bilo iz Švedske, sam nisem ziher) le-to prodal tv Pink zaradi nekonkurenčnosti oz. izgube (pri nas ma monopol POPtv/kanal A ostale postaje pa hirajo)[/quote]

hvala, ne poznam pa vprasam kako imate to.

Kakorkoli, Zver je bil na 3.programu RTV SLO.

a si ga gledala? smo kaj zamudili? sicer pa koga priporočaš da naj obkrožimo

a si ga gledala? smo kaj zamudili? sicer pa koga priporočaš da naj obkrožimo[/quote]

Ja, malo sem gledala … ampak ko je začel govoriti, da je Kuntner na proslavi govoril svoj govor tak, kot ga je, le kot odgovor Tuerku in ne kot igralec z vnaprej napisanim govorom in se je potem začel malo zapletat, sem prestavila naprej.
Aja, pa še to je prej izjavil, da ne vidi nič problemov v tem, da je RKC dobila celoten Blejski otok in ne samo cerkve.

Zase vem, koga bom obkrožila, vsak drugi pa naj obkroži to, kar se njemu zdi prav.

A ni bil gospod nepismeni nekoč minister za šolstvo?!?!?!?!?

Jao Janševi strokovnjaki pa to ….

New Report

Close