Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek nemorem se čudit stanju v državi

nemorem se čudit stanju v državi

A mi lahko nekdo razloži… Vsi vemo kakšno je stanje v državi večina nas tukaj dela za zelo male plače nekateri še to ne, še zmeraj pa nemorem vrjet kako je lahko nekdo tako ultra pofuk*** retardiran da se gre smehljat in trepljat z raznimi pahorji turki jankovići, ko vsi vemo kaj so nam naredili iz te prelepe države. Včeraj po tvju lep nazor kako prelizati šupak po dolgem in počez našim voditeljem v lepše jutri. Po tem pa taisti upokojenci in ljudje jamrajo kako nimajo za čez mesec pa jebem vam mater kako si lahko tako prizadet in hodiš še zmeraj na volitve in voliš to bagro ki nas pelje v poguben konec?

kaj predlagaš?

predlagam da se vsi s plačami v rangu 400-700 evrov začnemo zavedat in začnemo bojkotirat državo, zjutraj ko nam zvoni ura ob 5h da vstanemo na šiht se ebostavno obrnemo in podaljšamo spanec do 7h. Ob 7h vstanemo in začnemo razmišljat o samooskrbi in mislm da ni več dolgo ko se bo narod to začel zavedat ker gredo cene hrane v luft. Pa da vidm te naše vrle politike kako bodo še zapravljal denar. edina rešitev je samoskrba, bojkot inštitucij, raznih hoferjev ki nam servirajo drek. Čas je da si usodo vzamemo v svoje roke

A če ne greš v službo, bojkotiraš državo? Razen če je država tvoj delodajalec. Edi pač delamo pri privatnikih in s tem, da ne bi prišli v službi, bi bojkotirali samo sebe.

da naj raje trepljajo majerja :-))))

Ja včeraj sta začela iz nas delati še večje norce, kot sva, folk jim je pa dajal podpise, namesto da bi jih javno linčal, zaradi vsega kar so naredili naši državi

res se ne čudim da je država v takem stanju, nevem z veliko ljudi se pogovrajam ko dobesedno vre v njih noben pa si ne upa ničesar, predvsem mislim da je stanje v nas totalno aptično in da ljudje enostavno nismo več povezani med sabo, ne vrjamemo drug drugemu. Politika najlažje vlada ko se folk jebe med sabo… kdaj bomo to presegli in jim jebal mater ker to kar se dogaja ni več normalno ali pa sam živim v utopiji

je inštitu predsednik države. jaz ga takoj ukinem, s tem pa privačrujem kar nekaj denarja.

jaz sem že davno za bojkot te države, zato sem tudi pustil službo in lepo fušam v prostem času se pa že sedaj samooskrbujem

bravo johnyboy, čim več nas bo prej bomo prišli do sprememb

zakaj sploh predsednik države, ravno včeraj zvečer sta se mi zdi ravno g. Kovač in g. Podobnik, govorila, da predsednik nima praktično v državi nobene besede, da je predsednik kar zaradi ne vem česa, če o ničemer ne odloča, nima nobene besede, ga ne rabimo, kaj naj z njim, same stroške imamo. Z njim in predhodniki, ter pred pred hodniki in volitvami.

jaz sem že davno za bojkot te države, zato sem tudi pustil službo in lepo fušam v prostem času se pa že sedaj samooskrbujem[/quote]

Ti kar fusaj, ampak ko si bos zlomil nogo ali hudo zbolel, nameni kaksno dobro misel nam, prispevko- in davkoplacevalcem.

Ne samo to. Potem še slišiš komentarje, da imamo take politike, kot smo si jih sami izvolili. Ja madona, kakšen izbor pa smo imeli? Saj če se slučajno kakšen sposobnež približa parlamentu, ga pokončajo tako ali drugače! (Nisem med volivci, vem pa, da gre marskikdo volit samo zato, ker misli, da je to boljše kot če sploh ne gre. Malokdo voli iz kake simpatije do kakega kandidata ali prepričanja v njegove sposobnosti.)

Moje mnenje je, da Slovenije v manj kot 10-ih letih ne bo več. In če nas že čaka takšen konec, je bolje, da se to zgodi čimprej. Naj si nas razdelijo Italijani, Avstrijci… Kot narod pač nismo dovolj močni za ohranitev, saj ne znamo reči ne “ja” ne “ne”, ampak se enostavno pustimo vodit v propad. Očitno imamo take gene, jebi ga. Zato je bolje, da se pomešamo med druge narode, tako da se v boju za obstanek (dolgoročno) ohranijo samo tisti geni, ki preživijo.

Če bo treba, bomo proti temu spet glasovali s puškami.

jaz sem že davno za bojkot te države, zato sem tudi pustil službo in lepo fušam v prostem času se pa že sedaj samooskrbujem[/quote]

Ti kar fusaj, ampak ko si bos zlomil nogo ali hudo zbolel, nameni kaksno dobro misel nam, prispevko- in davkoplacevalcem.[/quote]

bom do takrat dovolj nafušal, da mi kmalu ne bo treba več fušat

[/quote]

to bi morali že davno, sedaj ko se smejejo in nabirajo glasove je krasna priložnost, da jih javno, linčamo razbijemo gobce in bo mir pred bando,ki je vse zafurala, zdaj pa očitno nima še dovolj in hoče še več sranja naredit.

točno tako, samo kolektivna odpeved služb in zavedanje samooskrbe in delanje v tej smeri nas povleče iz tega sranja. Bojkot Evropi, državi in uvedba lokalnega samooskrbnega sistema. Vse se da, samo združit se moramo in otresti kolektivnega STRAHA s ketrim z nami manipulirajo.

Kaj ima Janković s trenutnim stanjem v državi? Tudi Pahor in Turk ne, saj kandidirata samo za predsednika države in ne bosta imela posebnega vpliva na pogubo Slovenije. Kaj pa tvoje mnenje o Janši, ki nas vodi v propad?

Motiš se. Samooskrba je znanstvena fantastika. Potrebe modernega človeka niso zgolj repa in krompir, temveč še dosti drugega. Želim si videti, tebe osebno in še koga v tej temi, kako bi preživeli v samooskrbnem sistemu.

Verjetno obstaja kakšen razlog, da se je družba iz pradavnine prelevila v moderno družbo na način, kakršnega imamo danes. Potrebno je gledati globalno. Globalno je človeštvo samooskrbno, lokalno pa je to misija nemogoče. Če bi v življenju rada počela še kaj drugega kot skrbela za poln želodec. Recimo tipkala po forumih.

Motiš se. Samooskrba je znanstvena fantastika. Potrebe modernega človeka niso zgolj repa in krompir, temveč še dosti drugega. Želim si videti, tebe osebno in še koga v tej temi, kako bi preživeli v samooskrbnem sistemu.

Verjetno obstaja kakšen razlog, da se je družba iz pradavnine prelevila v moderno družbo na način, kakršnega imamo danes. Potrebno je gledati globalno. Globalno je človeštvo samooskrbno, lokalno pa je to misija nemogoče. Če bi v življenju rada počela še kaj drugega kot skrbela za poln želodec. Recimo tipkala po forumih.[/quote]

Tako imenovana civilizacija (ja, tudi tipkanje po forumih) je v zadnjih dveh stoletjih mogoča zaradi prekomernega izkoriščanja fosilnih goriv. Ampak nič se ne boj, še bo žur, smo komaj malo čez polovico.

kaj pa so potrebe modernega človeka in kaj za uresničitev le-teh počnemo?

Kaj ima Janković s trenutnim stanjem v državi? Tudi Pahor in Turk ne, saj kandidirata samo za predsednika države in ne bosta imela posebnega vpliva na pogubo Slovenije. Kaj pa tvoje mnenje o Janši, ki nas vodi v propad?[/quote]

Hvala Bogu za Janšo, bomo vsaj vedeli kdo je kriv, ko bomo vsi na cesti.
Kdo misliš, da je olastninil, izčrpal in zaprl večino podjetij v Sloveniji? Ljudje okrog zbora za republiko, ali foruma 21?

Kaj ima Janković s trenutnim stanjem v državi? Tudi Pahor in Turk ne, saj kandidirata samo za predsednika države in ne bosta imela posebnega vpliva na pogubo Slovenije. Kaj pa tvoje mnenje o Janši, ki nas vodi v propad?[/quote]

Hvala Bogu za Janšo, bomo vsaj vedeli kdo je kriv, ko bomo vsi na cesti.
Kdo misliš, da je olastninil, izčrpal in zaprl večino podjetij v Sloveniji? Ljudje okrog zbora za republiko, ali foruma 21?[/quote]

VSI PO VRSTI. V naši državi se vsi med seboj poznajo in roka roko umije. Pa takrat ni važno ali je desna ali leva. Kateri zbor/forum se grejo, je pa samo pesek v oči raje.

Tako nekako je tudi pri nas:

Motiš se. Samooskrba je znanstvena fantastika. Potrebe modernega človeka niso zgolj repa in krompir, temveč še dosti drugega. Želim si videti, tebe osebno in še koga v tej temi, kako bi preživeli v samooskrbnem sistemu.

Verjetno obstaja kakšen razlog, da se je družba iz pradavnine prelevila v moderno družbo na način, kakršnega imamo danes. Potrebno je gledati globalno. Globalno je človeštvo samooskrbno, lokalno pa je to misija nemogoče. Če bi v življenju rada počela še kaj drugega kot skrbela za poln želodec. Recimo tipkala po forumih.[/quote]

zame je dovolj samooskrbe že to da pridelam vso zelenjavo in sadje za celo zimo doma, veš koliko manj znosimo v trgovino zaradi tega, nekaj pa moramo, sam študiram, da bi zbil še kokošnjak in zajčnik za hišo, kasneje pa morda še kaj drugega, tako da bo samooskrba še bolj popolna

New Report

Close