Forum.Over.Net

Ženski in Moški čvek

Kaj menijo ženske o moških in kaj moški o ženskah? Kje tičijo razlike in kje podobnosti med spoloma? Ali smo res ženske z Venere in moški z Marsa?

Zakaj imate moški najraje suhe in drobne ženske?

Default avatar

marina2

Najraje imate suhe in drobne ženske, ampak zakaj? Da se počutite močne, čeprav so bolj podobne vašim najstniškim hčeram kot komurkoli drugem?
Default avatar

ferbčna

Mislim, da imajo moški radi vse ženske, samo ne vsi vseh :)
Samo poglej, kakšni ljudje vse so v zvezah, od 45-kg do 200 kg, torej.
Default avatar

leena :)

očitno ima avtorica velik kompleks glede nečesa,... :)
Default avatar

Robi...

leena :) je napisal/a:
očitno ima avtorica velik kompleks glede nečesa,... :)
Mogoče pa ima res.
Če bi imeli moški radi le suhe in drobne, bi ostale bile samske.
Zato ni vedno razlog v kilah, če je katera ženska sama in ima občutek, da jo moški ne marajo.
Default avatar

Paco Moralles

Ker malo pojedo!! :-)))))
NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!
Default avatar

Alexis

marina2, pri teh vprašanjih pa ti zna najbolje pomagati uporabnik matjažko, upajmo, da bo naletel na to temo.
Default avatar

PUMA

Sploh ne. Ko jo seksaš je tolk suha da svojga tiča gledaš. Ne hvala.
Default avatar

matjazko

Alexis je napisal/a:
marina2, pri teh vprašanjih pa ti zna najbolje pomagati uporabnik matjažko, upajmo, da bo naletel na to temo.
HAHA :)))

Najraje imamo dobre ženske po karakterju. Tako pravijo tisti moški, ki se menda boljše spoznajo na ženske? phah ;))
Pri kilogramih je tako ,da lahko greš z njimi gor ali dol, osebnost pa vedno ostaja nespremenjena. :D
Mojega hudiča sem prodal svoji duši.
Default avatar

marina2

Kako lažete vsi, vsi moški prasci.
Default avatar

Goldfish

A ni zanimivo kolk se ljudje obremenjujejo s kilogrami, za svoje osebnostne lastnosti pa rečejo, da tako pač je:).
Default avatar

Paco Moralles

marina2 je napisal/a:
Kako lažete vsi, vsi moški prasci.
Jaz nisem ******! Sem swina!!! :-)))))))))))
NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!
Default avatar

Pandora1

Moj mož ima fetiš za suhe, čeprav ne nujno drobne. Razlaga, ki sem jo prejela, je bila nekako v stilu, da jih lahko pri seksu premetavaš kot želiš...

Če ti to kaj pomaga...
Default avatar

Rocco G.

Re: Zakaj imate moški najraje suhe in drobne ženske?

Da privarčujemo pri porabi hrane.
Default avatar

Opazuj suhice

matjazko je napisal/a:
Alexis je napisal/a:

Najraje imamo dobre ženske po karakterju. Tako pravijo tisti moški, ki se menda boljše spoznajo na ženske? phah ;))
Pri kilogramih je tako ,da lahko greš z njimi gor ali dol, osebnost pa vedno ostaja nespremenjena. :D

To pa ni res. Debeli in debelejši ljudje so bolj prijazni in imajo več življenske energije.
Default avatar

()

Ma ja, ker bullshit to ni res da so debelejši bolj prijazni. Fora je v tem ker so debeli depresivni in žalostni, svojo žalost in frustracije skrivajo za maskami dobrovoljčkov. Ko se pa vrata zaprejo pa jokajo in se tolažijo s hrano. Blefirajo življenjsko energijo in veselje zato da lahko kolikor toliko pridejo skozi življenje, ker jih drugače družba že tako stigmatizira, da lahko družba vsaj reče oh tale debelinko/ka je pa tako dobrovoljen in simpatičen:) (v resnici si pa mislijo, debela svinj* poglej kakšen si).

Jasno je da moški preferirajo suhe ženske in ženske preferirajo visoke in postavne moške.
Default avatar

Marko

No, dejstvo je, da nobena skrajnost ni zdrava, ne preveč suho in ne preveč debelo. Ostanite zdravi. :)
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar

ferbčna

Opazuj suhice je napisal/a:
matjazko je napisal/a:
Alexis je napisal/a:

To pa ni res. Debeli in debelejši ljudje so bolj prijazni in imajo več življenske energije.
In blondinke so neumne, kajne.
Default avatar

Goldfish

Kakšni stereotipi:). Še dobro, da sem blond in lahko lapam neumnosti, ker potem je itak barva las vsega kriva, a ne.
Default avatar

debelinka****

Dejstvo je, da ima velika večina moških raje suhe ženske (s tem ne mislim anoreksičnih) pa naj pišejo kar hočejo. Samska debela ženska izredno težko dobi partnerja.
Vem iz lastnih izkušenj. Bila suhica, moški letali okrog mene, se zredila kar precej več let ni šans, da bi koga zanimala. Sem spet shujšala (še ne dovolj) pa imam spet občudovalce. V času debelesti pa katastrofa, ni šans, da bi se kdo zanimal zame.
Pa ne govorim o suhi kot preklji in tudi ne ekstra debeli. Dejstvo pač je, če ima ženska prevelik trebuh recimo, ne zanima nikogar več. MOgoče kako redko izjemo. Mogoče kakega, ki je tudi sam debel (amapk ekstremno debel, ker tisti malo bolj okrogli tudi iščejo suhice, res debeli pa iščejo take malo bolj okrogle).
Default avatar

Robi...

Opazuj suhice je napisal/a:
matjazko je napisal/a:
Alexis je napisal/a:

Ta prijaznost je največkrat le kompenzacija s katero želijo preusmeriti pozornost od svojega videza k osebnostnim značilnostim.
V smislu...Če že nisem lepa, bom pa vsaj prijazna in tako imela več šans.