Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Helena Blagne na morju v kopalkah

Helena Blagne na morju v kopalkah

Spet uživa na Azurni obali,ta pa ma keša upam,da sebi privošči,drugim baje ne plača niti kapučina tako je skopa!

ima kdo slike?

Če bi sklepal samo po temle zapisanem – bi rekel da je pametna ženska. Ni mi pa čisto jasen namen tega zapisa…

Če bi sklepal samo po temle zapisanem – bi rekel da je pametna ženska. Ni mi pa čisto jasen namen tega zapisa…[/quote]

Se strinjam.
Sicer pa za prit do Azurne obale ne rabiš bit glih multimiljonar, dobrih 800km z avtom pa en kamp poiskat in lahko za male denarje uživaš na Azurni obali. Vsaj mi smo tko, pa nimamo keša k Helena Blagne (najbrž da ne).

Ja logično ane,da je v kopalkah,nebo v bundi.

Važno je ,da je v kopalkah,poglej sliko:)

……………………………………………………………………………………………………………………………….

upsss, to je Rihana, no ja, tako nekako izgleda tudi naša Helenca!

Jaz ji pa nisem nič nevoščljiva, prav fajn punca je!!!

helenca ima širše boke:)

Pusti našo Heleno na miru! Ona je fejst ženska in pametna ter delavna oseba. Trdo je delala, da je dosegla to kar je. Marsikdo ji ne seže do kolen.
Pa kolikor jaz vem, ni nobenemu dolžna, da mu kupuje kapučin:-))

Ja prav ima, saj tudi ve tle jamrate da je treba šparat. Tako se dela – čeprav jaz ne znam – tako kaj imaš. Najbolj bogati – razen dobrodelnosti – najbolj škrtarijo . Ne zaradi skoposti ampak ker bi kar preveč ljudi spilo kapučin na račun drugih. Jaz ločim skopost in šparovnost prav dobro – ampak men ne rata ne eno ne drugo. Kreten sem bila, sem in bom ostala. In si mislim ko plačujem eni ki ima kar več kot jaz kapučin – ma ko te je……., jaz mislim – ona pa špara.

Oh kako ste zlobni in prav nič ne veste. Helena sploh ni trenutno na azurni obali, ampak je par dni prišla iz Balija. Je pa to sigurno res, ker je bila moja znanka z njo, se prej nista nič poznali (torej sta se spoznali na Baliju) in baje je Helena ena prav luštna ženska v vseh pogledih.
Tko, da zlobni jeziki utihnite že enkrat in se brigajte zase!!!!

Kje dopustuje ali je dopustovala Helena Blagne je njena stvar.
Da pa trdiš, da je dopust na Azurni obali nedosegljiv, ker je tako drag, je pa bolj kot ne stvar razgledanosti. Azurna obala je tako rekoč za voglom in z avtom res ne rabiš astronomsko veliko časa, da prideš do tja. Cena kampov tam pa ni nič kaj drugačna kot drugje po Evropi. Skratka za marsikoga čisto dosegljiv dopust (ne pa za vse, seveda).

New Report

Close