Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Slovenke rade z neslovenci,zakaj?

Slovenke rade z neslovenci,zakaj?

.Natalija Verboten – Bojić , Tanja Ribič- Đurić , Helena Blagne-Zaman…

zato ker slovenc po samozavesti tud do kolen ne pride taki osebi.

večnihotelmamapress

Ali pa zaradi 20+ cm:)))

nova
Uredništvo priporoča

TO VSE PRAVIJO

ženska se počuti žensko…..

potem pa vas naj žrebec nategne,vsaka si ga naj kupi!

imam mojega moža južnjaka , ki me popelje v nebesa !

ena Slovenka

spet ena k provocira, tukaj imaš vse kar te zanima, cm u postlji, samozavest bla bla bla
http://med.over.net/forum5/read.php?124,7670442

HA ha ha Helena Blagojević, pa saj njen brat ima tudi tipično Slovensko, Gorenjsko ime Hajni, Slovenka, od kdaj je pa “čistokrvna” Jeseničanka Slovenka

Ako me ne iztuče, onda me ne voli. Volim šljive na oko.

Balkanski ku*** press

Packe:)))

Kako spoznaš slovenca na plaži

– pod alkotom skoz
– za drugim ženskam zja al ma svojo zraven al ne
– žene niso v njihovi bližini
– delajo se da so nedomestljivi zato počnejo kar hočjo itak bo žena vedno tu

torej popolnoma kontra kot drugi moški drugi če nič drugega se vsaj delajo da so moški hehheehhe

to je blo zadnjič napisan v eni reviji

Ja, takole bi rekla. Ker so prevelike p*asice in se pravim slovenskim moškim graužajo. Potem pa te ženske pač poberejo vse drugo, kar mimo pride.

Tole mi je prvo padlo v glavo. Na blesavo vprašanje tudi enako blesav odgovor. Dajte si že enkrat zabit v tintare, da smo normalni ljudje enakovredni med seboj. Ne glede na raso, veroizpoved in politično prepričanje.

Ekstreme, kot so teroristi, pijanci, duševni bolniki, pretepači žena in vegeterianci seveda pustimo ob strani, hahahahaha.

Srba,Dalmatinca ali Črnogorca še, bosanca niti slučajno!!!

Zanimivo. Na kakšne plaže ti to hodiš?
Jaz slovence na plaži vidim tako:

– večina tipov je športnih: se potapljajo, srfajo, kajtajo, jadrajo ali veslajo v čolnu, kajaku…
– večina tipov je na morju z družino, večji del se jih aktivno ukvarja z otroki
– večina gre tu pa tam na eno pivo
– večina jih uživa v kampiranju, za svoje družine postavijo prave graščine s šotori ali prikolicami in avtodomi, roštiljajo povečini oni, ko grem iz kopalnice pomivajo posodo
– ženam in otrokom naštimajo viseče mreže v senco pod drevesi
– noben ne kriči na otroke, noben ne lovi žensk po plaži ali kampu
– žene so v bližini, vendar jih nimajo na ketni

Draga moja, kakšne tipe ti gledaš na plaži, ne vem. Bi se pa zamislila nad tem, ker očitno te privlačijo luzerji. Mene ne. Sicer sem to obdobje ciljanja že preživela, nisem mladenka in kar ti navajaš jaz nisem nikoli opazila. Kvečjemu kakšne napite mladeniče, bolj v najstniških letih, kar se mi zdi itak folklora, ki pa nima zveze z narodnostjo.

ne ew23 ima prav, res so taki

Vsaka rt si svojo srajco najde.

same južnjakinje so tu,ki hvalijo balkance!

SvetlanaMakar

Natalija Verboten Bojić je srečna z možem Srbom in njej dol visi kaj si ti misliš ! Enako velja za Tanjo Ribič , ki uživa s svojim Đurotom, sta lep par .

Kako sem jaz videla na plaži wannabe dobre loverje južnega porekla:
– na plažo so prišli “opazno” – nastopaško, hrupno, z veliko gestami
– obvezno so na prsih in zapestju razkazovali “zlatni lanac”, svoje premoženje so tlačili v premajhne svetleče kopalke, da je neprikrito izstopalo v svoji moškosti
– ne glede na morebitno žensko ali otroke ob sebi so takoj pričeli slinasto oprezati za drugimi ženskami (dekleti)
– svojo žensko so vsakih 5 minut morili z “draga, podaj mi….” (pijača, sadje, hrana, karkoli)
– z otroki se jim ni ljubilo ukvarjati, to so prepustili ženski
– njihove ženske (mlajše) so bile po večini navadne tutke, ki jim je očitno ugajalo, da jih je mačo dobro porihtal ponoči (tako ali tako), da so bile podnevi krotke, voljne in uslužne, če so bile starejše, pa so bile otopele in lepo razlezene matrone, sprijaznene z mačizmom in patriarhatom

Ja no, če hočete “pravog muškarca”, potem sprejmite tudi redne batine, to, da niste vredne pol kurca, ko vas oženi in to, da bo kmalu skakal čez plot. Po želji.

Bravo!!!

dva zadnja komentarja

pojdite na gnoj sedet .

pripis ; veliko južnjakov je v policiji, vojski, so zdravniki, profesorji, novinarji itd ….

Mislim , da take žaljivke niso prebavljive

nekateri pa serjete na veliko tukaj

Spletno-oko.si je pa spletni naslov kjer se lahko prijavi žaljivke drugih narodov in to bom storila ,če bom še videla tukaj kakšno kozlarijo žaljivko !!! NE TEPEJO VSI MOŠKI SVOJIH ŽENSK !

Ker tako vestno skrbiš za odstranjevanje nestrpnosti, te prosim da prijaviš spodnje sovražno govorjenje proti Slovencem, očitno manjšini v lastni državi:

avtor: ew23
Kako spoznaš slovenca na plaži:
– pod alkotom skoz
– za drugim ženskam zja al ma svojo zraven al ne
– žene niso v njihovi bližini
– delajo se da so nedomestljivi zato počnejo kar hočjo itak bo žena vedno tu
torej popolnoma kontra kot drugi moški drugi če nič drugega se vsaj delajo da so moški hehheehhe
to je blo zadnjič napisan v eni reviji

New Report

Close