Najdi forum

Začnem 20. 8. Se kdo pridruzi?

Zivjo!

Imam dobrih 30 kg viska… Avgusta sem se precej gibala, na prehrano pa nisem ravno gledala. Zdaj bom pazila tudi na prehrano. Ali se mi pridruzi se kdo?

Pozdravljena,jaz se ti pridružim,imam 27 kg preveč.Od kod si ?

Iz Lj. Ti?

nova
Uredništvo priporoča

jst bi tudi…..

1985, kilogrami110 – vec nas bo, boljse bo 🙂
Jaz imam namen veliko sportati, pa zdravo se prehranjevati (brez kaksne extra predpisane diete). Kaj pa ve? 1985 koliko kg imas pa ti prevec?

Jaz se tudi pridružim!
Pred poletjem sem bila precej pridna kar se tiče hrane, sem izgubila 7kg, ampak zdaj čez poletje sem malo pozabila na dobre namere in malo prevečkrat jedla sladoled:) Nisem se sicer zredila nazaj (kar je velik dosežek), sem pa na isti teži že skoraj 2 meseca. Že nekaj dni se spravljam nazaj v ritem zdravega rednega prehranjevanja in več miganja, tako da bom do 20.8. v ravno pravi formi za dober začetek.
Imam okrog 40kg viška.

Evo še jaz… tudi enih 30kg viška:((( Kar groza me je in dosti imam vsega skupaj. Nočem bit več taka..

Nezika29, kaj pa jaz?! SUPER, da ste se pridruzili! Vec nas bo, bolj se bomo lahko spodbujale/li. Pravijo, da je vsak zacetek tezak, a ce nam v dveh mesecih uspe spraviti dol 10 kg, bo takoj vse veliko lazje. Se beremo! 🙂

Punce jaz sem zraven…sicer začela že pred časom, izgubila že 17kg, pridobila kar nekaj mišične mase. Cilj do novega leta -12kg, dolgoročno moram izgubiti skupaj 25 kg. Lep pozdrav.

Uuuuuj punce, super, da se malo podpiramo! Jaz bi se tudi pridružila tejle skupinici, verjamem, da nam bo uspelo. Ko smo vsi v istem “zocu” in mamo vsi isti cilj, gre nekako lažje.
Za zgubit imam dolgoročno 20kg, najprej pa vsaj 10 in to bi bil krasen dosežek da me motivira. Moj štart lani nekje na 85, z nobeno dieto ta trenutek na 78-79, kot že rečeno v prvi rundi si želim pod 70!!! Ker mi trenutni stil ni pomagal do izgube bom sedaj striktno na ločevalni (sem jo že izvedla – seveda s ful greheci, in se mi kile niso vrnile!) In pa seveda telovadba, kot sem jo že pred dvema tednoma zaključila, zdaj pa nazaj in vsak dan. 🙂
Nimam nekih ciljev, mam samo runde, in bodo tako dolgo trajale, da izgubim te kg. Bom pa začela že danes, ker mi tole prelaganje vedno povzroči občutek, da se lahko prej nažrem vsega, in pa na koncu ne prelagam samo do ponedeljka, pač pa za nedoločen čas:)

še jaz, še jaz!
Za shujšat imam 15-20 kg. 20 sem jih že:)

pozdravljene,
sprejmete še mene. Za izgubit jih imam še cca 5, do danes pa sem jih odpravila 29.
lp

Tudi jaz se z veseljem pridružujem…imam odvečnih okoli 30 kg. Že nekajkrat neuspešna pri hujšanju…po 10 kilc dol, pa spet gor-in tako 10 let od poroda naprej. Nekako sama nisem zmogla neke motivacije, da bi po nekaj izgubljenih kg nadaljevala z držanjem in doslednostjo.
Počasi se kile poznajo že na zdravju, zato si želim, da bi mo tokrat uspelo.
Vidim, da imate nekatere že prav neverjetne rezultate, za katere vam čestitam! Upam, da boste podelile vaše izkušnje z nami, mogoče katera najde kaj uporabnega zase. Se veselim tega začetka in vaše podpore! Bubica tebi pa hvala za pobudo…enkrat je treba začet, pa naj bo to 20.8.2012 :)))

Super, nas je ze 9. 🙂

Angelika 1975, Martinka, Saska7735: Bravo, super ste! Nam boste za zgled in verjetno imate ogromno dobrih nasvetov za nas, ki bomo sele zacele to dolgo pot.
Sapramiska, Natka102: Dobrodosli! Skupaj nam bo gotovo lazje.

Punce, a se strinjate, da tezo “javljamo” vsak ponedeljek, ker tudi s ponedeljkom zacnemo? Kar pomeni, da bi imele prvo javljanje v ponedeljek – ce se da pravijo, da je najboljse, ce se tehtas zjutraj, na tesce.

Prezivite kar se da lep vikend, pa se “beremo” v ponedeljek, ce ste za.

Pozdravljene tudi iz moje strani.
Z veseljem se vam pridružim, če smem?:)
Sama sem sicer s spremembo v prehrani in dodatkom gibanja začela že feb.in izgubila že 12kg, vendar ga zdaj zadnje dva meseca malo “sračkam” in tako niham nekje +/-2 kg.
In tako se v ponedeljek vračam na začrtano pot do cilja.
Želje in ena od stopničk do cilja je trenutno da nekje do prve polovice oktobra pridem na 89 kg in nekje do konca leta na 80.
Zastavila oz. postavila sem si stopničke do cilja, saj se zavedam, da se je “prtljaga” kopičila leta in leta, tako pa jo moram zdaj postopoma odlagati:)

Uspešno in vrjamem da nam bo uspelo tudi s skupnimi močmi:)

Lp.

P.

Ojla punce, no moj cilj do novega leta je nekje 80kg. Sončnica 88 najina cilja sta enaka:).

Prav veselim se novih uspehov….POzdravček vsem.S

Angelika – na koliko kg pa si trenutno?

Saj nam bo uspelo:)

Jaz sem začela včeraj, kakor sem brala tukaj hujša večina za več kot 10kg. Upam da se vseeno lahko pridružim Imam 170cm in trenutno 56 kg, ki me zelo motijo ker ne morem obleči več 36 konfekcijske cifre, in večina moje garderobe je ta cifra. Tako da sem včeraj začela hujšati za 3kg, rada bi prišla na svojih starih 53kg. Jem pa normalno, 3 krat dnevno brez prenajedanja pa sladkarije in čipse sem čisto ven dala. Računam da bom rabila za te 3 kg kakšen mesec ali pa 3, 4 tedne upam.

Dobro jutrooo,
Somnčnica 88 zdaj sem na 92 kg, že kar nekaj časa…..ene 14 dni, imela že 90,9kg pa sem potem malce pri prehrani ga lomila….ampak vseeno…danes imam rojstni dan tako, da bom verjetno kaj spila in tudi kaj sladkega pojedla…potem pa gremo naprej po začrtani poti…..Lepo nedeljo želim.

Hej punce 🙂

Moja teža je trenutno nekje 58-59. Št. hlač pa 38. Do novega leta bo,če ne že prej 🙂

Angelika, vse najboljše in privošči si danes,ker imaš rojstni dan 🙂

New Report

Close