Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Otrok kašlja, kašlja,kašlja

Otrok kašlja, kašlja,kašlja

Otrok, 5 let že dva tedna kašlja.
Prvi teden sva pila slezov sirup, ni pomagalo tedaj sva šla k zdarvniku, ki ga je poslušal in pregledal in je dejal da vse OK…
Nima vročine, ne bruha, ne šmrka, en dan kašlja mokro en dan suho… Sedaj že tri dni pijeva smrekove vršičke… Včeraj sva bila ponovno pri zdravniku spet vse OK…..

Ampak sedaj še bolj kašlja….

Še kdo –

Kaj dajete za kašelj?

Hvala

lp

Jaz mojima kot prvo pomoč naredim tole:
http://www.delimanochefs.si/recepti/recept/14928/crna-redkev-z-medom-sirup-ki-ustavi-kaselj
Pripravek prodajajo že tudi v komercialni obliki, a je po moje bolj zdrav če ga sama pripraviš.
To je bolj samopomoč, vendar čudežno deluje.

Če je kašelj suh jima po prsih namažem Justovo kremo z materino dušico.

Vedeti moraš tudi, da adenovirozen kašelj lahko traja dva tedna ali celo dlje.

Postavi vprašanje tudi Tanč na forumu Pediatrija.

Če še čez nekaj časa ne bo minilo, ti svetujem da probaš zdravnico vprašati glede možnosti alergije. Vendar je to res malo verjetno.

Pri nas je bilo že 2x podobno. Vse ok, laboratorij ni ničesar pokazal, pljuča čista, otrok pa je kašljal več kot 2 meseca. Sedaj smo šli zaradi tega na testiranje, če ima slučajno kakšno alergijo. Izvide še čakamo.

Priporočam čaj pljučnika!! Kupi se v lekarni, samo vprašaj, če je otrok dovolj star, da ga lahko pije.

… in seje in seje viruse naokoli nedolžnim ljudem!!

Praviš naj zbolijo samo krivi, četudi otroci?

Kaj pa, če ga draži katero od živil? Npr. mleko lahko ustvarja sluz, ki draži h kašlju. Tudi pšenica (kruh, piškoti itd.) nekatere draži h kašlju. Je pa to lahko suh kašelj ali pa moker, kot da se hoče grlo (?) nekak očistiti. V bistvu nič ne stane to preizkusit, samo 3-5 dni naj ne uživa mleka in mlečnih izdelkov in/ali pšenice, pa se bo takoj pokazalo, če je kaj na tem.

Nataša Purkat, moderatorka foruma Al' prav se piše Lektor'ca | www.lektorica.si | [email protected] Prosim, uporabljajte iskalnik!

Praviš naj zbolijo samo krivi, četudi otroci?[/quote]

Sem prepričana, da ne da roke pred usta, ko kašlja.
Drugače pa, manj sladoleda in pijače iz hladilnika…. pa bo…

Živio,

moja hči, ki ima dve imunski bolezni in je do svojega drugega leta prestala ogromno, je imela veliko takih obdobij, ko je kašljala po dva meseca. No, potem sem ji kupila sirup Propoli, ki ji zelooooo pomaga. Sedaj sem ji začela dajati tudi med. Nam pomaga in upam, da bo tudi pri vas kmalu bolje.

Lp,
Tea

New Report

Close