Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

Kam na enodnevni izlet na morje

Default avatar
Kam na enodnevni izlet na morje, v palnu imamo predvsem istro? Kakšen predlog.
Default avatar
Meni je všeč v Izoli na svetilniku. Parkiraš pri ladjedelnici, zastojn, jo mahneš peš v mesto in malo ob obali, pa si tam. Lahko pa tudi v Strunjan. Za Istro pa ti ne znam nič povedati.
Default avatar
Umag je samo 20 minut oddaljen od slovenske meje.Ob obali kampa Stella Maris so urejene plaže,pa tudi brezplačen bazen z morsko vodo.
Default avatar
20 min je Umag od meje, tja se pa voziš 3 ure in čakaš, hahahaha. In nazaj ob vikendih še več, res lep enodnevni izlet v Istro v tem času.
Default avatar
hahahha je napisal/a:
ž

Na pot greš zgodaj zjutraj,nazaj pa po 21.uri,ko ni več gužve.

In tvoj nasvet za enodnevni dopust?

Kot vidim,ga ni!

Najlaže se je drugim smejati,od sebe pa NE dati najmanjše fige!
Default avatar
Lahko se smejim kolkor hočem ker imam morje doma in ste mi butasti ko se za dan peljete po celi slo pa še dalje. Da, na pot ob 5 zjutraj in 9 zvečer nazaj. Čudovit izlet, čudovito matranje, dej no. In kaj si dala od sebe ti : razen pametovanja zaradi pametovanja. Doma ostante če ne moreš več.
Default avatar
Kakšen cepec!
Default avatar
Lažje bi ti predlagali če bi povedala starost otrok, brez otrok, kaj vam je zanimivo-samo sprehod, kopanje...
Jaz sem hodila iz naše megle v Italijo. Npr.Miramare ali Grado-Gradež-imajo tudi hotel z bazenom..Predvsem pa poglej kje bo sonce in prilagodi izlet.
Default avatar
Poletna12 je napisal/a:

Zdaj je pa že skoraj november.

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net