Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tipi pecajo 15 ali več mlajše

Tipi pecajo 15 ali več mlajše

Ne česa ne razumem. Samski moški tam okrog 45-50 pecajo samo take okrog 30 ali manj. In zraven zatrjujejo, da hočejo resno vezo in da so fit in super, da so njihove vrstnice prestare in nefit. Druge moti to, da imajo otroke, oni pa nočejo take.
Pa kaj ti tipi res ne razumejo, da niso zadetek na tomboli za eno 28 letnico?
Ampak se pa obnašajo ravno tako kot, da so največji dobitek.
Se prijaviš na kak portal za samske, te zasujejo taki 15-20 let stari tipi. Eni očitno avanturisti, drugi očitno obupanci, ki hočejo takoj otroke,a mpak seveda ne z žensko njegovih let in nikakor ne z žensko, ki že ima kakega otroka.
Se nihče ne pogleda v ogledalo? Mislim ogledalo, ki kaže značaj tudi.

Hja tipi imajo problem z dvigom svojega …, zato rabijo spodbudo vedno mlajše.

Še nikoli me ni pecal kakšen, ki se mi ne bi zdel primeren zame.

Mislim, da obstaja mnogotero število dostojnih ljudi, ki ne zasede zgoraj napisanih kriterijev; po drugi strani je pa tudi cela grupa oseb, moških kot ženskih, ki so ji dočine lastnosti pisane na kožo.

Menim, da se preveč obremenjuješ szi našteto grupo avanturistov, posledično namesto gozda vidiš samo dotičneže.

Sicer pa, konec koncev, če ženske ne bi bile tako “tupe” in nemo spremljale ter torelirale takšne izpade, potem tudi moški ne bi prakticirali tega tako pogosto. Oziroma ne bi imeli szi kom.

In recipročno.

elaine, potem pa nisi ravno izbirčna :), če se ti zdijo vsi primerni.

Blubl, nisi samo avanturisti. Eni so stari 45 in resnično hočejo imeti otroke in pecajo tam okrog 30 in manj. Ženske, ki pa že ima otroke pa še povohali ne bi. To je razlaga par takih moških, ki sem jih vprašala, zakaj pecajo toliko mlajše.
Glede na to, da ostajajo sami, očitno ženske ne nasedajo. Torej vedno pecajo v prazno.

mene boli qurac za take fosile. mi je pa ogabno ko me tak osebek začne pecati kje v kakem lokalu al pa trgovini, na sprehodu. za uspešno vezo morata biti osebe čim bližje tudi po letih, vsaj meni se tako zdi. vem pa da so tudi zjeme.
stari fuqfehtarji obvoz prosim.

Ja, a veš, nekatere ženske pa dejansko nasedejo, poznam oseben primer, ne bom razlagala podrobnosti, kot to, da je ženska v adolecenci (torej pod 30) skakala po plotu szi 45 letnikom, seveda na koncu ji ni uspelo sedeti na dveh stolih in se je bila primorana odseliti k dotičnežu.
Pa je bila poprej “orkn” situirana, samo zgleda zdolgočasena, nezrela in kaj vem v iskanju majkajoče “ata” figure. (oziroma še sedaj ne razumem zakaj)

45, morda se bojijo zrele ženske pa lažje zapecajo mlade in naivne, da ne omenim še tretje pubrtete in ego efekta.

Samo, a smo ženske kaj boljše, bodisi se vržemo na ta prvega oz. na kar se nam ponuja (oh ne ne smem biti sama), bodisi krempljamo pa zbiramo in analiziramo do potankosti, da se nam ja ne bo ponovil družinski krog.

Morda je stvar v tem, da se je potrebno prilagajati, prilagoditi (ne podrediti) združno.

Ok, srečo je potrebno imeti, pa pamet 🙂

V končni fazi pa iste ptice itak v isti jati letajo. Samo včasih kakšno jato zgrešimo, ni nujno, da pa za vedno.

Še huje je, ko te peca tip pri 60-ih in ti obljublja stanovanje, počitnice kjerkoli itd. Pol se samo še vprašaš, zakaj si tako glup, da tega ne sprejmeš. No ja, svoboda je vseeno ena tako lepa stvar 🙂

Ne iste, temveč enake ali še bolje, podobne.

Drugače pa, avtorica, zreli moški imajo pravico ‘pecati’ mlajše, prav tako jih imajo mlajše pravico poslati v maloro. Glede na to, da se za vzorec osivelih fehtarjev skozi generacije ponavlja, lahko sklepamo, da je očitno evolucijsko do neke mere uspešen.

Roko na srce, kateri od bolje situiranih moških pa nima mlade ljubice, če se že ni odločil za ločitev in mlado ženo? Tja moške vodi..ono spodaj:-) Torej tisti s tanjšimi denarnicami ciljajo na mlade ženske. Če ne najdejo mlade, nič hudega. Boljše jim je biti sam, kot imeti ob sebi eno, ki zna še kako drugo besedico kot ja, ki ima otroke, za katere namenja eurčke, ki jih zasluži….torej ne samo lulči, tudi denar je pomembna postavka. Če že mora moški preživljati neke otroke, potem bo raje svoje, ki jih bo imel z mlado, kot tuje. Tuje otroke je tudi treba preživljati, saj preživnine povprečno dosegajo četrt tega, kar bi morali očetje dejansko plačevati, tako pade večinsko breme na mamo in njenega novega partnerja.

precej zensk med 30 in 35, ki so se z veseljem obesile na starotneza z dobrim avtom, kariero, dobro placo….
obstajajo tako f§kfehterji kot tudi f$ksleparce.

Še nekaj. A se vam ne zdi ogabno, da ima moški žensko, ki bi mu lahko bila hčerka? Pedofilsko? Ker si hočeš nočeš predstavljaš nekega moškega, odraslega, z družino in malimi otroki, v sosednji ulici pa priveka na svet dojenčica, s katero se bo ta tip poročil. ((

No jaz ne razumem tistih, ki hočejo imet otroke pa pecajo toliko mlajše in striktno samo tako mlade in striktno take brez otrok.

Razumem tiste, ki iščejo seks, da jim pač dišijo mlade. Razumem, da bogataši mislijo, da lahko vse kupujo in tudi vem, da so take, ki to z veseljem vzamejo. Dajo svoje telo za denar. To je jasno, veliko je takih žensk.
Ampak, da trdi, da hoče otroke, da ženska ne sme imeti otrok, da mora biti toliko in toliko mlajša… tega pa ne razumem. Kaj mislijo, da bodo nudili taki ženski, kar ji ne more nudit njen vrstnik? In zraven trdijo, da iščejo samo resno vezo in hočejo družino. Meni taki tako obupano delujejo.

tuji otroci so breme, lastni ne. še posebej če med bivšima partnerjema ni vse tao kot mora biti, razna podjebavanja.
zakaj bi pa konceckoncev vzel eno s prtljago če lahko dobi tako brez?

Evo jst sem en takšen, ki ima 13 let mlajšo… To je razmerje, ki ga je opisovala avtorica. Iskreno ,…. žal mi je,da je toliko mlajša. Zanimivo pa je, da je njej bolje ob meni kot meni ob njej, če verjamete ali ne. Je pa res, če bi bil samski, bi nekako iskal največ do 10 let mlajšo. Težko, svojo vrstnico, makar bi bila bivša mis sveta. Je pa res, da razlike v letih niso dobre za nobeno stran. To ne znese niti pri znanih in slavnih osebah kaj šele pri navadnih ljudeh.

Saj 13 let ni takšna razlika. Moja sodelavka je stara še ne 35, tip pa skor 60, to so te razlike!!
In upa, da bosta imela otroka!?

Kaka je razlika me 13 in 10 let mlajšo? Ni je. Jaz sem se zdaj že skoraj fiksno odločila, da si najdem mlajšega. Če bi bila jaz namreč stara 55, mož pa 65, bi jaz potovala po svetu, seksala vsak dan…65 letnik pa vprašanje, če bi se mu sploh še dvignil.:-)

manemoj, seveda je možno, da gre za iskreno ljubezen. Ne leti na take kot si ti. Moj post je letel na take, ki striktno iščejo toliko mlajše in striktno take brez prtljage. Svoje prtljage pa ne vidijo. Ti verjetno nisi iskal namerno toliko mlajše. Verjamem, da gre tudi pri 20 mlajših za ljubezen.
Čudim se tistim, ki jih namerno iščejo brezmadežne mladenke, ker njihove vrstnice so preveč prežvečene.

Avtorica,…dober si to analizirala in se v bistvu zelo strinjam s tabo. Kot sama praviš vsak naj pomete pred svojim pragom. Dejstvo pa je,da se ti moški, ki jih ti opisuješ zavedajo svoje moči(ekonomske predvsem) in to je to. Ker v bistvu je tako, žensko maziš in paziš s kešom …. lepih besed se hitro tud tako nora ženska naveliča.

Ma nemoj, nisva se razumela.
V svojih postih nisem imela v mislih razmerij,kjer gre za veliko starostno razliko in je posredi ljubezen. verjamem, da je res precej takih razmerij.
Tudi tistih, ko bogat starejši peca mlajše, zaradi seksa ne. Vem, da je enim ženskam važen le denar.
V bistvu ne razumem le tistih, ki niso bogati, so srednjih let (torej ne verjamem, da so brez prtljage), hočejo pa izrecno mlade ženske, brezmadežne ženske.
V primerih, ko gre za ljubezen tako ni dvoma, tudi, če je starostna razlika velika.
Tudi, ko gre za denar je logično. Ene ženske vzamejo vse, samo, da je bogat. Moški pa samo, da je mlada in lepa. Eni moški.

Samo ti, ki pa jih jaz omenjam, ne nudijo nič ženski, nič več kot njeni vrstniki. Zahtevajo pa veliko od nje. Mora biti mlada, plodna, brez prtljage. Oni pa niso mladi, otrok nimajo, verjetno pa veliko prtljage. Denarja tudi ne nudijo.

Slovenec je otrok, če zanemarimo tisti en procent odraslih. Slovenka je gospodinja, mati in delavka. Zakaj bi si torej otrok omislil eno, od katere bo dobil četrtino tega, kar lahko dobi od mlade? V finančnem smislu, telesno, njegov ego je večji ob mladi,…Otroci so podkupljivi, vidijo samo svojo korist,..

ne sprašuj se torej o teh otrocih, ki jim ne bo treba odrasti, saj imajo lagodno samsko življenje, ki bi ga zamenjali za partnerstvo samo v primeru, če bodo z njim veliko pridobili

sprašuj se raje, kako boš vložila čimmanj energije v spoznavanje moškega, torej kako boš v čimkrajšem času ugotovila, da imaš pred sabo otroka

So what? Saj ima vsaka taka ženska svobodno voljo, rečeš ne in čau, potem pa greš upecat enga, ki je 10 let MLAJŠI, ne?

Torej ti je hudo, ker imaš mlajšo, ampak svoje vrstnice pa ne bi imel, tudi če je bivša miss sveta?

New Report

Close