Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Barbariga-plaža

Barbariga-plaža

Za vikend grem v Barbarigo.A je tam kakšna fajn nudl plaža?

Mi lahko daš kakšen link od apartmajev. sem letos ful iskala, pa nič našla. Drugače pa ene poznam, ko hodijo, so ful zadovoljni, ampak preko sindikata.

Plaža je kamnita tu pa tam kakšna skala drugače pa ok mi bili lani in predlani tam in smo bili zadovoljni….

Plaža kot plaža … ponekod skale, ponekod kamenčki…

FKK imaš, če greš po tlakovani poti konec app naselja do morja in potem desno.
Plaža pod trgovino pa je nagužvana :(((

Če se pelješ v Staro Barbarigo do konca, čisto do konca, tudi po makadamu. Prideš do lepe plaže s čisto vodo in ogromno seco treh ogromnih dreves, no od te plaže desno so nudisti. Lepo za ležat, ne tako lepo z iti v vodo

Solaris je super!

Ali pa od tam kar poprek v naslednji zaliv na desno, pa mimo mreže še naprej proti San Polu / Kolonam…

Ali pa od tam kar poprek v naslednji zaliv na desno, pa mimo mreže še naprej proti San Polu / Kolonam…[/quote]

Nehi Barca, izdala boš moj najljubši kotiček pod soncem!:)

Ali pa od tam kar poprek v naslednji zaliv na desno, pa mimo mreže še naprej proti San Polu / Kolonam…[/quote]

Nehi Barca, izdala boš moj najljubši kotiček pod soncem!:)[/quote]

Tistim, ki se nam ljubi iti pod San Benedetto in nekam do Fort Forna, kamorkoli pod uzgajalište, vemo, kaj je uživancija na plaži tudi sredi sezone, ja :))

V sami Barbarigi je plaža zelo umazana, voda tudi, pa še ljudi je vedno preveč. Tja hodimo le s čolnom na kavo, drugače smo pa raje na otočkih v okolici:)

Me je že en prehitel, v Barbarigi je plaža svinjska, celo naselje je nikakvo… nil enkrat, ne grem nikoli več.

Ja

Se strinjam, za plažo pod trgovino se vidi, da hodijo tja samo klasični turisti iz apartmajev, ki pustijo za sabo svinjarijo…

Mah….. Barbariga je med najslabšimi plažami na Jadranu.

v barbarigo gres edino ce dobis apartma za 30€ ,da je poceni dopust.drugace pa o barbarigi niti ene dobre besede nemorem reci-zal

To je najbolj svinjsko naselje kar sem jih do zdaj videl,vse poscan posran smeti vsepovsod.uglavnem 0 točk od 10 za plažo vodo čistočo.bolje da si doma kokr da se tam pobijaš po tistih skalah.

New Report

Close