Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek oddam 1-sobno stanovanje

oddam 1-sobno stanovanje

http://www.bolha.com/stanovanja-ljubljana/stanovanje-ljubljana-jarse-1-sobno-33-m2-oddam-oglas1281463295

A ni to lepo, zdaj gre lahko kakšen sonček koruznik z maminega podstrešja na svoje jeeeeeeeeeaaaaahhhhh!

Kje je vhod na balkon, ki je na zadnji fotki?

BTW, oprema je pa iz prejšnjega stoletja. Zanjo ne mores racunat 350€

Cene v Sloveniji so bolane….

Če potrebuješ streho nad glavo, ti je malo mar kakšna je oprema in kakšna je cena.
Jaz za 30 kvadratov v Ljubljani plačam 400€, tako da se mi ta cena ne zdi pretirana.
Se je treba pač sprijazniti s cenami v Ljubljani, tako pač je.
Zastonj pa danes ni nič.

Vse je res. Samo Jarse niso neke posebna lokacija. Da ne govorim o tem, da fotke kopalnice sploh ni.

to je čisto normalna cena za to stanovanje

jaz oddajam garsonjero v tistem koncu in sem brez problema dobila 330 evrov najemnine.

Vse je res. Samo Jarse niso neke posebna lokacija. Da ne govorim o tem, da fotke kopalnice sploh ni.[/quote]

Zakaj si tako škodoželjna?

Jaz oddajam v Šentvidu tako stanovanje, no ja, še malo manjše za 380€!
Če so stroški nizki je to normalna cena.

Ja res fuuul lahk oddate takšne lukjne da morate še tu gor smetiti!!

Človek nujno rabi stanovanje in potem težko zbijaš ceno. Večin astanovanj ima navite cene najemnin – še zdaleč niso tolk vredna!! Potem pa še visoki stroški…

Sem klicala, to stanovanje ima nizke stroške:) ga grem pogledat.

No ja, jaz sem v strogem centru za 400 eur v večjem 3 sobnem stanovanju z manjšim kabinetom. Pa to v adaptiranem, popolnoma opremljenem stanovanju.

Yo = SuperWoman

Mi imamo v štepanjcu 60 kvadratov, renovirano tudi za 400 eur/mesec. Mal je treba pobrskat pa se vse najde 🙂

Ne dam za garsonjero 380 eur pa če je zadnja na svetu… Oderuhi!

Pa jaz vas res ne razumem.
Imam lastniško stanovanje pa kljub temu 400€ dam za stroške, s tem da moram stanovanje tudi vzdrževati.
Najemnina 300€ pa res ni tak bavbav – vzdrževanje itak v celoti pade na lastnika!

Kupite si stanovanje in boste razumeli.

Madona, nekateri bi pa res radi vse zastonj.

Yo = SuperWoman[/quote]

Ne, nisem. Samo očitno si znam poiskat. Pa brez skrbi, vem, kakšne cene nekateri postavljajo. Samo sem že tako dolgo podnajemnica, da pač ne vzamem prve stvari, ki mi jo kdo ponudi. Bi bila v bistvu trapasta, če bi plačevala več, kot je treba, a ne? Sicer pa je ceno postavil lastnik po tem, ko sem si stanovanje prišla ogledat. Meni je bilo stanovanje všeč in to je to. A bi mu morala sama ponudit več po tvoje?

preden ste vse poslikali,bi pa vseen lahko mal pospravili a ne.

jaz pa oddam cel zgornji štuk v bajti(100 m2),vse opremljeno,lasten vhod,za 300€mesečno +stroški ki so cca 70€(dolenjska)

Pa jaz vas res ne razumem.
Imam lastniško stanovanje pa kljub temu 400€ dam za stroške, s tem da moram stanovanje tudi vzdrževati.
Najemnina 300€ pa res ni tak bavbav – vzdrževanje itak v celoti pade na lastnika!

Kupite si stanovanje in boste razumeli.

Madona, nekateri bi pa res radi vse zastonj.[/quote]

Tudi v najemniškem stanovanju je treba plačat stroške, ki jih nosi seveda najemnik. Čeprav ne vem, kje najdete za 400 evrov stroškov. Nimamo prav majhnega stanovanja, pa se poleti ne približamo niti polovici tega. Kurjave je pozimi za okoli 30-90 evrov. Vzdrževanje, če je stanovanje prenovljeno, je pa zanemarljivo. Če najemnik poškoduje opremo, se mi zdi normalno, da jo popravi na svoje stroške.

Najemnina 300 evrov za garsonjero v Šempanjcu je precej.

hheeehe, a to nad hlevom?:)

Katero sliko si pa ti gledala? saj ni nobene slike nikjer!?

Saj nima več smisla. Ta najemodajalka oddaj tole že kar nekaj časa. Sem ji napisala, kakšna je cena in da če ima željo oddati TAKOJ, kot je pisala, naj jo pač spusti.

Enako velja za vse, ki plačujete več kot 10 EUR/m2. Dajte malo pogledati okoli. Povprečje izven centra je cca 8 EUR/m2.

Yo je imela mogoče res orng srečo, ampak vseeno – 380 EUR za garsonjero nekje daleč izven centra?! Đizus, pa res ste znoreli. In ne, to ni normalna cena. Gor vas drži samo to, da se manjša stanovanja laže oddajo.

PS: Nimam sicer čisto takšne sreče kot Yo, ampak malo manj:)

Meni se tudi zdi oderuško in nerealno.

Eni res mislijo, da imajo zlata stanovanja. Kot je recimo tole tukaj:
http://www.bolha.com/stanovanja-ljubljana/stanovanje-ljubljana-vic-mestni-log-1-sobno-34-m2-oddam-oglas1281546935

S fantom dava za stanovanje iste velikosti in na isti lokaciji 200€ + stroški. Tukaj pa želijo 420+ stroški!!! Da me kap! Pa še v hiši je, kar pomeni, da te skoz imajo lastniki pod drobnogledom. Midva pa sva v bloku, sama svoja gospodarja.

Ljudje oddajajo SVOJA stanovanja in vam lahko računajo toliko kot ONI hočejo!

Jasno?

Ja, in ker ljudje oddajajo (pazi – nedovršni glagol) po takšnih cenah kot sami hočejo, je kar naprej ogromno oglasov na spletnih straneh, nekateri tudi po več mesecev. Oni že lahko računajo, ne morejo pa zaračunati:)

Kaj je ekonomsko bolje – imeti prazno stanovanje, ne prejemati najemnine v višini recimo 500 EUR in mesečno plačevati stroške (recimo 50 EUR) ALI imeti najemnika za 450 EUR in ne plačevati stroškov? Če nekako ne znaš izračunati – v prvem primeru na mesec izgubiš 450 (recimo, da za toliko lahko oddaš) + 50 EUR, torej 500 EUR na mesec. V drugem primeru pa DOBIŠ 450 EUR na mesec.

Problem je, ker vsi računajo, da z drugo varianto izgubijo 600 EUR letno, pri čemer se nikakor ne zavedajo, da izgubljajo kvečjemu s svojimi norimi cenami. Bolje imeti polno stanovanje za nekaj {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} nižjo ceno kot praznega en mesec. Če ne verjameš, kar poglej malo na nepremicnine.net, kako dolgo se določene stvari oddajajo.

New Report

Close