Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Ivo Boscarol - kakšen se vam zdi

Default avatar

pilotkaa

Poznam ga samo iz medijev. Mogoče ga kdo pozna "v živo". Kakšen je kot človek, delodajalec, je stiskač ali ne? Meni se zdi, da je kar dober človek.
Default avatar

odličen je

Meni se zdi, da bi on edini lahko rešil državo, zelo mi je všeč!!!
Default avatar

Ajdovka

Baje je velik stiskač. Nazadnje, ko je Fructal odpustil okrog 20 delavcev in so po TV delali celo galamo, ni nobeden niti črhnil o tem, da jih je on odpustil še več. Odkar je predlagal davek na samske (pa nisem samska) mi je antipatičen.
Default avatar

Takole

In kaj pol če jih je odpustil? Jih pač ne potrebuje, a misliš, da če ima uspešno firmo lahko pa kar zaposljuje ljudi, če tudi jih ne potrebuje? Res pametno razmišljanje, ni kaj.

Men je on super, racionalen in pameten človek, pa še drzen po vrhu ... Odlične kvalitete pri človeku.
Default avatar

Ajdovka

Ne gre se za to, da bi moralljudi obdržat. Gre se za to, da je zanimivo, da o tem ni nihče poročal tako, kot so o tem poročali za Fructal. In o vzrokih, da se o tem ne govori.
Default avatar

jaz pa tako

Bi bil še kar sprejemljiv, če se ne bi družil s ta desnimi levaki.
Default avatar

pravljice za lahko noč

Ne samo, da jih je ful odpustil, tudi plačuje svoje inženirje zelo bedno.
Poleg tega se v javnih nastopih zavzema za tržne principe, hkrati pa vleče od države subvencije (pokasiral je vsaj toliko subvencij, kot je plačal davkov).
Bahač in drkač.
Default avatar

zoprnež

ki očitno sponzorira iz ozadja. Zaradi njega se mi je še Jaguar zasral.
Default avatar

net1

ZADNJIČ JE BILO NA INTERNETU , DA JE DOBIL 3 MILIJONE € DŽAVNE POMOČI. POTEM SE HVALI KOT NAJUSPEŠNEJŠI PODJETNIK. SAJ JE USPEŠEN, SAMO NE PRAVIT DA MU DRŽAVA NIČ NE DA.
Default avatar

5545

V neki reviji je bil intervju, pa je napisal, da če hoče on avto kupiti, mora vzeti kredit. Mi je malo čudno.
Default avatar

Takole

No Ja ... Njegovi inženirji imajo glede na uspehe firme na široko odprta vrata v vseh večjih in pomembnejših svetovnih podjetjih vključno z NASO ... Pa vsi ostajajo pri Boskarolu ... To pove več kot vse nevoščljive Besede tukaj.

Glede subvencij pa .... Cel kup firm jih je dobilo, in?
Default avatar

Kam?

Imajo odprta vrata kam? Ker so skup spravili ultralahko letalo, ki se tržno ne prodaja in je ekonomsko gledano čisti flop?

Je pa v svetu precej več sposobnih inženirjev, ki bi jih NASA ali druge pomembne firme želele videti v svojih vrstah kot pa, da bi novačile inženirje nekega Pipistrela.
Default avatar

Menka

PAMETEN!!!!!!!!
Default avatar

ni vse ..

Predvsem drži, kar se tiče slabih plač njegovih zaposlenih. Moj kolega je bil zelo navdušen nad njim, pa ga je minilo, ko je izvedel, kako zadeve stojijo. Prej je bil pa njegov velik zagovornik,
Default avatar

vse povedano

jaz pa tako je napisal/a:
Bi bil še kar sprejemljiv, če se ne bi družil s ta desnimi levaki.
Sovraštvo do "desnih levakov" je pač močnejše od koristi od nekega Boscarola :-)))
Tvoj komentar je vzorčni dokaz zakaj za Slovenijo ni rešitve.
Default avatar

klasika na monu

ni vse .. je napisal/a:
Predvsem drži, kar se tiče slabih plač njegovih zaposlenih. Moj kolega je bil zelo navdušen nad njim, pa ga je minilo, ko je izvedel, kako zadeve stojijo. Prej je bil pa njegov velik zagovornik,
Baba rekla kazala. Nič številk, nič opisov del in nalog, nič o tem kaj nudi poleg plače....
Eni pač znate samo pljuvati in prenašati babje čenče ...
Default avatar

dejstva

Kam? je napisal/a:
Imajo odprta vrata kam? Ker so skup spravili ultralahko letalo, ki se tržno ne prodaja in je ekonomsko gledano čisti flop?

Je pa v svetu precej več sposobnih inženirjev, ki bi jih NASA ali druge pomembne firme želele videti v svojih vrstah kot pa, da bi novačile inženirje nekega Pipistrela.
Tipični komentar zafrustrirane mone, ki je jezna na vse okrog sebe, čeprav si je sama kriva za svojo mizerijo.
Boscarolovi fantje imajo vsi po vrsti odprta vrata v marsikatero svetovno podjetje in tudi NASO, če se komu zahoče. Veliko večji problem pa je, da ravno zaradi tebe in tebi podobnih ni v radijusu 50km od doma teh fantov podobno tehnološko uspešnih podjetij kjer bi lahko delali brez da zapustijo svoj socialni krog (družina, sorodniki, prijatelji, ...).
Default avatar

PolitikGorki

@vse povedano - bravo zate. En redkih, ki razume besedo ARGUMENT, DOKAZ.

Nadalje, takole grdo pisariti o osebi, ki je uspešna, brez trohice vesti, kaže na to kar ciljam že nekaj dni tu na forumu.

In kako naključno najdem članek ki vse razloži. Pa ta človek je res car. Berite, berite. ;)

http://www.mihamazzini.com/slonadom/dom50.htm
Default avatar

ni vse...

Ma zakaj tako ponorite, če se kaj ne tako lepega napiše o Boscarolu? In lej- Slovenija je tako mejhna, da se hitro vse izve. Sem delala v eni firmi (ravno tako precej znana zadeva) in so bile zadeve natančno take, kot o njih govori ljudski glas. In ta moj kolega ni dobil info iz je rekla/kazala. Hočeš nočeš -ker smo tako majhni, se ljudje iz foha med sabo poznajo in ni tako tećko priti do info iz prve roke.