Starševski čvek

A pozna kdo Veli Lošinj? Kaj je v njemu?

Default avatar
A pozna kdo Veli Lošinj? Z možem letos tja na morje, zanima me če je v kraju kakšna trgovinica s cunjami, zlatarna....
Default avatar
to je zelo majhno mesto v katerem ni bog ve kaj...
če se še prav spomnim, tri gostilne, ena slaščičarna....nekaj bifejev...
nč kej posebnega...je bolj za starejše, pa družine - bolj je tako umirjeno mesto, v katerem ne dogaja kaj preveč.
Default avatar
Hvala :-)
Default avatar
Vse ostalo pa je zagotovo v Malem Losinju
Default avatar
Topsy je napisal/a:
ne vem če res....
za mali lošinj ne bom trdila, ker se ne spomnim dosti...ampak Lošinj kot otok je zelo mini, pa malo oblegan. Večinoma starejši in družine - zaradi znanih zdravilnih lastnosti otoka (sploh mali lošinj). Se mi zdi da je bolj namenjen tistim, katerim dopust ni izgovor za šoping - to je moj vtis....
Default avatar
Jaz... je napisal/a:
Motis se, pa se kako.

Mali Losinj je najvecje naselje. In ima veliko vec kot samo nekaj trgovinic s cunajmi in zlatarno. Ceprav tudi jaz ne razumem, zakaj to rabis na dopustu.....
Default avatar
Veli Lošinj je bolj kot ne res vasica. Ampak zlatarno pa imajo :) "Glavno mesto" je Mali Lošinj, ki je precej večji. Raj za shoping pa ni ne prvi ne drugi. Sicer pa je Lošinj krasen otok, vsaj meni.
Default avatar
Mali Lošinj je (imenu navkljub) največje hrvaško otoško mesto. Na creško-lošinjskem arhipelagu pa je sploh največje mesto in središče.

Veli Lošinj je manjše, precej ljubko mestece, povsem v bližini Malega Lošinja.

Lep kraj za dopust, sploh če rada pohajata. Umetnih (nasutih) plaž je malo.