Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek $Kondomi$

$Kondomi$

Katera vrsta je najboljša in kje kupujete,kje so poceni?

brez kondoma

a samo doma al naokrog tudi:)?

Nikoli še nisem s kondomom in upam, da mi tudi nikoli ne bo treba.

Upam, da stakneš kaj resnega, resno.

Upam, da stakneš kaj resnega, resno.[/quote]
eh ne smeš bolezni privoščiti drugim!

Kondomi so daleč telesu najbolj prijazna kontracepcija (denarnici malo manj;-) Hkrati tudi najbolj higienična, pa čeprav ste zvesti le enemu moškemu…Če uporabljate kondom, ne boste imele glivičnega vnetja, ker bazična sperma ne pride v stik s kislo nožnico. Sperma je glavni vzrok pogoste kandidaze vagine.
In hkrati je kontracepcija s kondomom tako varna kot KT. Če namreč poči, nemudoma vzemite Norlevo. Zato imejte le-te kar na zalogi lepo doma.
Naj se vrnem k vprašanju….kondomi Durex so vsi po vrsti res super! Najbrž najbolša znamka sploh! Samo dragi pa tudi, lahko bi jih zdravstvo dalo na recept (če dajo kontracepcijske tablete….)

NE RABŠ KONDOMOV STA LEVANKA I DESANKA RUKIĆ….. MALO BOLJ BI JU ZAPOSLILI, PA BI BLO.

NE BI BLO NE SPOLNIH BOLEZNI, NE BI RABU KONDOMOV KUPVT,. TUD GLEDE NOSEČNOSTI TE NIMA KEJ SKRBET….

Kondomi so zelo dragi će fukaš 3x na dan

dolgo časa sma sexala z durexovimi kondomi, pol pa je prišla na začetku leta nova serija durexovih kondom in so nama začeli veselo pokat…tak da ti priporočam sex shop in da zacneš malo eksperimentirati. mene je bilo pol preveč strah, da mi bo kondom spet počil (takrat mi je v enem mesecu 3x in vsakič sem letela po nujno tabletko cela panična v lekarno in sem potem imela zaradi tega težave z menstruacijo) in sem zato čez pol leta šla raje na tabletke. nama pa je takrat kr odgovarjala znamka “my size”, je moj dragi malce bolj obdarjen in mu navadni kondomi niso bili okey. tudi takrat sma sexala z ta večjimi durexovimi kondomi, tak da po velikosti so mu bili prav, pač zanič roba so durexovi kondomi, kaj češ in se pač trgajo

Jaz sem s kondomom zanosila, pa ni počil. Je rekla ginekologinja, da je morda puščal, pa da nismo opazili. Res nismo opazili nič nenavadnega. Pa je bil durexov kondom. No, sedaj imamo tri leta staro pupkico. Ko so me v porodnišnici vprašali, kako ji bo ime, sem najprej pomislila da bi rekla Durex. 😀 (pa je seveda nismo tako poimenovali)

Upam, da stakneš kaj resnega, resno.[/quote]
eh ne smeš bolezni privoščiti drugim![/quote]

seveda ne smeš, zato pa uporabljaš kondom, da ne širiš pizd*rij naokoli.


Podpišem vsako besedo.

New Report

Close