Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ali vas sex v savnah in drugih javnih krajih moti?

ali vas sex v savnah in drugih javnih krajih moti?

Berem kako se sexa v savnah, potem pa prideš v savno in lepo sediš na istem prostoru, pa v bazenih ipd. Pa spet napišite, da vas to nič ne moti.
Povsod je vse dovoljeno, ni nobenih pravil več, če so pravila, jih namensko kršimo, da je več adrenalina.
Tako nas ne moti niti nobena barabija več, če se nam konkretno nič ne zgodi.

Pa se to res dogaja???? Kje? Nikoli videla kaj takega, res. Pa kaj niso savne nabite ljudi? Ali govorite tu o kakšnem zasebnem najemu prostorov?

Še nikoli nisem nobenega zalotila,če se pa kam skrijejo,njihova stvar…

Odkar se spomnim, sem samo 2x naletela na par, ki je sexal v javnosti. Mislim, so se skrili očem, a še vedno ne dovolj, da jih ne bi opazil naključni sprehajalec. Kakorkoli, mene to ni motilo, sem šla naprej in jih pustila naj opravijo svoje do konca. Pa to ni barabija, no :). Sex je sex, normalna stvar.

Ne mislim sexa kot barabije, ampak vse ostale barabije, ki se dogajajo pri nas.

Mene nič ne moti, razen ljudje ki se vtikajo v druge, tuje ljudi!

Se dogaja, se… Videno enih trikrat v ljubljanskem Atlantisu.
Men je to nagraužno, ker smatram seks za intimno zadevo dveh ljudi, ki nikakor ne spada v javnost. Razen če človek nima nekih ekshibicionističnih nagnjenj.
Odkar sem videla dva, ki sta se onegavila v tistem zunanjem vročem bazenu v votlini, se mi pa sploh gravža it tja noter…

ok, bila sem že v savni in si v bistvu ne predstavljam, da bi tam sexala… bilo mi je ekstremno vroče, potila sem se 100 na uro in srce mi je od tega tako razbijalo, da sem mislila, kako me bo infarkt… bila sem čisto cunjasta in obnemogla, ker sem 10 min v savni sedela… sex bi bila takrat res zadnja stvar, na katero bi pomislila

Dobra tema, žal objavljena na napačnem mestu.
Tukaj skorajda ni mone, ki bi razumela sex v savni. Od tistih maloštevilnih, ki bi ga razumele pa skorajda ni take, ki bi sexala v savni… Sej še drugač ne sexate, kaj šele v savni.

Eh mone, mone… starokopitne, zafrustrirane, nerazgledane in predvsem nedoje*ane… :((

Pismo, mravljica, zdej si pa že tečen s temi nedojebanimi monami……

Jaz tega še doma, v svoji postelji ne počnem:(, kaj šele v savni oz. na javnih mestih (ne hodim v savno spljoh), a sem potem tudi v tej kategoriji, po tvoje?

Se dogaja, se… Videno enih trikrat v ljubljanskem Atlantisu.
Men je to nagraužno, ker smatram seks za intimno zadevo dveh ljudi, ki nikakor ne spada v javnost. Razen če človek nima nekih ekshibicionističnih nagnjenj.
Odkar sem videla dva, ki sta se onegavila v tistem zunanjem vročem bazenu v votlini, se mi pa sploh gravža it tja noter...[/quote]

Ja, potrjujem, da sem bila ocevidec podobni sceni, na istem mestu v Atlantisu.
Od takrat me ni vec tam!

Malo razloži, no. Jaz se nimam za starokopitno, niti za zafrustrirano, z možem pa se tud še kar dajeva dol, kljub dvem malim razgrajačem sva še vedno zapaljena en za drugega. Na javnih mestih sva se dajala dol (v avtu recimo na parkingu, v mlajših letih je padel kak seks tudi v kakšnem wc v kakem lokalu, no, enkrat sem se pred leti tudi dala dol v avtu na zadnjih sedežih, medtem ko je kolega vozil in kolegica sedela zraven, je blo njiju bolj sram kot naju zadaj). V savne pa ne hodim veliko, ker so zdaj savne tako dostopne, da sva si privoščila in si jo kupila za domov.
Zato sem radovedna kako to izgleda. Nazadnje ko sem bila tako v javnih savnah je bilo pred kakim 7 leti v enih toplicah, pa nisem opazila nič takega, me pa skrajno zanima in če poveš kako to izgleda bom zadovoljna. Me mika, da bi probali tudi mi kaj takega. A pa to izgleda tako, da folk sedi v savni in recimo en par se prav za prav daje dol med temi sedečimi?

Ti si v upravnem odboru nedoje*anih mon, ali v športnem (olimpijskem) duhu – si v krogu kandidatov za najžlahtnejša odličja nedoje*anih mon.

Sej veš, da si mi fajn, pa to…. ampak, dejstva so dejstva… :(((

Ti si v upravnem odboru nedoje*anih mon, ali v športnem (olimpijskem) duhu – si v krogu kandidatov za najžlahtnejša odličja nedoje*anih mon.

Sej veš, da si mi fajn, pa to…. ampak, dejstva so dejstva… :((([/quote]

Kaj si pa potem ti? Janez Janša nedojebanih mon?

Ti si v upravnem odboru nedoje*anih mon, ali v športnem (olimpijskem) duhu – si v krogu kandidatov za najžlahtnejša odličja nedoje*anih mon.

Sej veš, da si mi fajn, pa to…. ampak, dejstva so dejstva… :((([/quote] Hehehe, vidva bi se lahko zmenla in ta problem lepo elegantno odpravila!

__________________________

Ko bi bili tudi do dojenja na javnih krajih tako odprti.

Mene najbolj moti glede higiene in morebitnega prenosa kakšne bolezni.

Držite se teme, prosim.

Ti si v upravnem odboru nedoje*anih mon, ali v športnem (olimpijskem) duhu – si v krogu kandidatov za najžlahtnejša odličja nedoje*anih mon.

Sej veš, da si mi fajn, pa to…. ampak, dejstva so dejstva… :((([/quote] Hehehe, vidva bi se lahko zmenla in ta problem lepo elegantno odpravila![/quote]

Sva že blizu dogovora… 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} pravzaprav… Jaz bi, no-ja pa ne :(((

Hehehe, vidva bi se lahko zmenla in ta problem lepo elegantno odpravila![/quote]

Sva že blizu dogovora… 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} pravzaprav… Jaz bi, no-ja pa ne :((([/quote]

Zdi se mi, da si od vseh nedoj**ih mon ti še najbolj nedoj**n….

Sva že blizu dogovora… 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} pravzaprav… Jaz bi, no-ja pa ne :((([/quote]

Zdi se mi, da si od vseh nedoj**ih mon ti še najbolj nedoj**n….[/quote]

Kaj je banda anonimna, nedoje*ana… a se boš držala teme, al boš držala mravljinca za kurac?

Ja, mene ful moti, ker se toliko ljudi sprehaja okoli in potem vsi gledajo, kaj midva delava.

Najbolj mi je pa všeč, ko eni začnejo pametovat, da v savnah sedijo na tem … a to, da se uporablja brisačo v savni prav zato, da se usedeš nanjo, še nisi slišala?

Same pametnjakovičke, res. A seks je taka packarija? Nisem vedela, a si potem po vsakem seksu *pi*ko razkužite?

Pa njegovega najprej z alkoholom spucate?

Moralisti dolgočasni …

Uf, midva sva velikokrat in še velikokrat bova v savni. Zakaj pa ne? Če se naprimer odpre ob 11 in sva midva že tam, je skoraj sigurno še kakšne pol ure brez velikih obiskov in pri desetih savnah se ljudje porazgubijo. Najraje greva v parno solno, kjer se tako ali tako 1 m daleč ne vidi. Najprej nardiva piling z soljo potem se predava še užitkom :-)). Mislim, da bom mogla moža spet kmalu povabit, sem dobila lušte po savni………


Saj se ne gre za staromodnost,jaz sem se enkrat vsedu v savni na seme enga tipa,bi mu je..mat..če bi vedu ker faker je bil.A je težko kondome vzet al pa za sabo spucat.Sperma se je cedila po leseni klopci na kateri folk leži ali pa sedi.

Ne moti me sex na javnih krajih, bi me pa motilo, če bi recimo tak seks videla moja otroka. Glede bazenov in savn pa si lahko samo mislim kakšen folk gre tja seksat, verjetno bolj ekshibicinostično in avanturistično razpoloženi posamezniki aja pa seveda prešuštniki, ki nimajo za sobco za dnevni počitek.

Me moti in to zelo. Nimam nič proti seksu, ampak če grem v savno, se grem savnat in ne gledat drugih, kako seksajo!!!

New Report

Close