Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Predolg spolni odnos

Predolg spolni odnos

Stara sem 19 let, fant enako. S spolnimi odnosi sva začela pred pol leta. Skupaj sva 9 mesecev. On je moj prvi, jaz njegova tretja. Uporabljava kondome.

Težava je v tem, da spolni odnos traja predolgo. Fant nikakor ne more doživeti orgazma oz. ga občasno doživi po zelo dolgem času. Spolni odnos lahko traja tudi 10 do 15 minut.
Enake težave je imel že pri prejšnih puncah. Tudi, ko je imel vmes še dve avanturi za en večer.

Njega ne moti, da traja tako dolgo. Mene zelo. Enostavno mi gre vse to počasi že na živce. Tudi to, da moram pogosto na koncu opraviti vse skupaj z roko ali kako drugače.

Vse skupaj je že nadležno in enolično.

Razmišljam o tem, da bi ga zaradi tega pustila, sem mu tudi že omenila, da me to blazno moti in da mislim, da nisva za skupaj, ker menim, da bi spolni odnos moral biti obema v užitek, pa je meni samo neznansko nadležno vse skupaj. Meni, da sem puhla in da spolni odnos v zvezi res ni tako pomemben, če vse ostalo klapa.

Sicer je super fant, mi izkazuje ogromno ljubezni in na sploh me spoštuje. Ljubim ga ampak enostavno je to za mene preveč moteče v zvezi.

Kaj vi mislite o tem? Mislite, da sem zaradi tega puhla? Kako bi lahko težavo mogoče rešila?

Hvala za vaša mnenja in nasvete.

15 minut je tako strašno predolgo?

Ja, ker 15 minut je sam spolni odnos plus še prej eno uro ali pa vsaj pol ure predigre.

15 minut natepavanja, razumeš?

Če te to moti, mislim, da nima smisla, da vstrajaš z njim.
In ja imaš prav spolni odnos je zelo pomemben v neki zvezi.

Težava je njegova in rešiti jo bo moral sam. Sploh, ker se mu to očitno vleče že dalj časa.
Menim, da mu menjava partneric ne bo pomagala, če je prejšnje punce slučajno pustil zaradi tega.

Pojdi po svoje in si poišči fanta, ki te bo zadovoljil tako v ljubezni kot v spolnosti.

Ker imam izkušnje z enim takim fanto in je tudi mene zelo motilo, te razumem. Tudi midva sva se razšla na mojo pobudo ravno zaradi te njegove težave. Seveda je to že nekaj let nazaj in mi ni žal, ker sem našla moškega, ki je sposoben normalnih spolnih odnosov in tudi sicer se super ujemava.

Srečno.

Če si pogledaš teme od včeraj, sem ravno tako odprla podobno temo kot ti danes. Pri nama je na srečo skoraj vedno prej konec, čeprav mu še ne pride, ampak meni že po 2-3 min in imam zadosti. ko sva cca 20 min, me je pa naslednji dan vse pikalo in bolelo. Te razumem, enostavno je to predolg čas natepavanja in jaz ne samo, da se naveličam, tudi obribam se in drug dan AUČ!

Glej, moj tudi ne doživi po tem času orgazma, ker ima težave s tem. Me pa potem ne nabija zaradi tega 1 uro (ok, razen nekaj izjem). To, da on ne doživi orgazma dovolj hitro, ni tvoj problem, zato se ti ne bi smela sekirat in on tebe tudi ne. Kolikor sem brala strokovnjake, je problem nedoživljanja orgazma pri moškemu ponavadi zato, ker so preveč vajeni drke s svojo roko in doživijo tam lahko hitro orgazem, s punco pa ne, ker je to drug filing.

Verjetno je provokacija.
In to zelo slaba.
Veretno si en tip, ki mu prehitro pride, punci pa še ne in sedaj imaš eno velko frustracijo.
Baba rabi tistih 15-20 minut in zato jo je treba malo pripravit, tebi pa ustreli lahko že v 1 minuti.
Ja, se bo treba malo potrudit …

Enim pride takoj, enim pa po 15 minutah. In slika je lahko tudi obrnjena – da partnerju pride takoj, njej bi pa pasalo 15 minut drgnjenja. Tako, da jaz tega, da njemu ne pride toliko časa ne vidim, da je to njegov problem. Ker nekdo drug ima pa morda problem, ker mu prehitro pride. Težava je najbrž le v tem, ker se najdeta dva neusklajena na tem področju oz. se za uskladitev nista pripravljena potrudit. Konec koncev se je kot v drugih stvareh v skupnem življenju potrebno prilagajat tudi na spolnem področju.

A ker očitno te želje ni, vsaj je ni razbrati, in ker sta oba še zelo mlada in je kot kaže tebi seks bolj pomemben kot druge stvari, potem najbrž nima smisla obstajati v njej. Drugače bi bilo, če bi že zdaj tudi ti dajala prednost drugim stvarem kot pravi tudi on, medsebojnemu ujemanju… tako, da se mi zdi, da boš morda morala tudi ti rešiti svoj problem, ne fant.

TUdi jaz si ne bi želela takšnega moškega. Bi bila napeta še preden bi čutila, da se bo zgodil spolni odnos. V glavnem iskreno se pogovorita. Mogoče je krivo, da se pogosto samozadovoljuje, naj se neha.

Jao, samo bejž od tega tipa.

Imela sem dva taka in bilo je grozno, eno samo natepavanje in vedno sem komaj čakala, da bo konec. Poleg tega ti tipi mislijo kako uslugo delajo ženskam, ker traja vse skupaj tako dolgo. Res, da ženske tudi včasih rabimo dlje, da doživimo orgazem, samo sigurno ne z natepavanjem. Oba sem pustila jaz.

Fant bo moral razčistiti v svoji glavi in predvsem prenehati s samozadovoljevanjem.

Ti pa si mlada, poišči normalnega tipa, ki bo sposoben normalnih spolnih odnosov.

…ŽENSKA KUP SI VIBRATOR, DILDO, FILME Z ROCCOTOM PA BO….

POLE BOŠ LAHKO SESKALA KAKOR TE BO VOLJA

Še en dokaz, da ženskam ni nikoli prav. Poba je pač talent, izkoristi to, da traja dolgo, in ga nauči osnovnih manir med seksom, pa boš imela veliko veselje.

Punca, če si presodila, da je 15 minut predolgo je s teboj nekaj hudo narobe! To je malo in še več kot malo. V veliko primerov traja sam seks, natepavanje, kot si ti povedala tudi do uro in pol.

Je drug filing, ja, ampak je BOLJŠI filing in ravno v tem je problem prezgodnjega izliva. Ne vem, kateri strokovnjak ti je rekel, da z roko traja manj kot z žensko.

En moj bivši se je pred zmenkom z mano samozadovoljeval zato, da mu ne bi prehitro prišlo. Ko sem mu omenila, da mi je vse skup čist predolgo, mi je povedal, da je mislil, da ženske hočemo maratone, jaz sem mu povedala, da samega natepavanja ne rabim več kot pet minut in od takrat je bilo ok.

Je drug filing, ja, ampak je BOLJŠI filing in ravno v tem je problem prezgodnjega izliva. Ne vem, kateri strokovnjak ti je rekel, da z roko traja manj kot z žensko.[/quote]

No, pa si malo preberi, s kakšnimi težavami se ukvarjajo fantje in kaj odgovarja strokovanjak:

http://med.over.net/forum5/read.php?277,6861621

Če ti poznaš dosti moških, ki ob sexu prej doživijo orgazem kot sami z roko, še ne pomeni, da POPOLNOMA VSI moški prej doživijo orgazem tako. Lahko je tudi obratno in to kar lepo nakazujejo opisi nekaj fantov. Razlogi so lahko zelo različni in komplicirani.

Tako očitno tudi vse ženske nismo enake in nekaterim je dovolj nekaj minut penetracije, ene pa potrebujejo cele ure, da se jih nabija.

15 minut natepavanja (to je zame pač prodiranja penisa vn pa notri) je vam veliko? no ja….

Priporočam, da se izobrazite s kakšnim priročnikom o spolnih tehnikah oz. položajih, pa se vam prodiranje ne bo zdelo neko dolgovezno natepavanje.

lahko si predstavljam, da te en tak dolgočasnež, ki ga res samo nabija, vmes po možnosti stiska ustnice in zabodeno gleda v steno presede že po nekaj minutah.

Če ti ni, če ti ne paše, prekini to zvezo. Sploh ni za razmišljati. Nista za skupaj.

No, v tem primeru pa ni problem v predolgem seksu, ampak preveč dolgočasnem in slabem j*baču.

Si hladna ko špricer pa ne gre.
Bo najbolj da ga pustiš in si najdeš enega alkoholika, ki ima rad hladnega… bo konc prej pa še vedla ne boš da se je začelo, sam ne pol jokcat, da sam pir v rokah drži..
Eh..


Katere kondome uporabljata? Lahko da je problem ravno v kondomih.

Saj ni stvar v tem, da traja predolgo, ampak mali pač tega ne obvlada. Je bral napačne knjige in gledal napačne filme se pogovarjal z isto izkušenimi ljudmi.
To se da vse pomagat. Pogovori se z njim o tem, o vsem kaj in kako si ti želiš, kaj te vzburja, ti je prijetno in kaj ne. Postani njegova učiteljica, čeprav nimaš izkušenj, vendar poznaš svoje telo. Če te ima rad in ni ravno samovšečen in nadut, vama bo uspelo. da bosta uživala v spolnosti.

joj joj punca, takole čez 10 let ne boš razmišljala. vidi se , da si še zelo mlada in da boš mogla dat še marsikaj skos. prvo sploh ne vem čemu imata tako dolge predigre, jo rabi on da se mu sploh dvigne ali ti, da postaneš vlažna…? mislim, da večini parov je všeč ravno obratno, raje 5-10 min predigre in samega seksa v več različnih položajih 20-30 minut. v seksu boš morala začeti uživat, ne pa da ti to predstavlja problem. tud več zaporednih orgazmov vem, da se ne bi branila…pr teb je problem, da se ne znaš ravno sprostit. tako da ni problem pri fantu, temveč pri tebi. pri teh letih ti je seks še na prvem mestu, kasneje pa verjemi ne bo tako, če pa bo, pa nikoli ne boš imela dolgoročne partnerske veze. očitno si še premlada za resno vezo, zato ti svetujem da uživaš, menjaš partnerje, seveda z glavo, in ko boš spolno spoznala sebe in ko boš dovolj zrela za vezo pa začni z novim razmerjem. ker sem skoraj prepričana da bi te pri naslednjem fantu pa kaj drugega motilo…srečno

New Report

Close