Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek diagnostični center Clarus – pripravništvo

diagnostični center Clarus – pripravništvo

Je kdo tam delal pripravništvo za med.sestro? Koliko pa je pripravništvo sploh plačano?

Kako pri božji volji lahko opraviš pripravništvo tam?? Kaj ima zdravstveni tehnik veze z optiko? Pazi, da ne bo izpadlo na koncu, da ti ne bo priznano ali kake težave, ker tam nimaš nobenih vsebin, ki bi jih morala osvojiti. Take bedarije še pa nisem slišala.

Joj kako ste eni omejeni!!! Klikni v google in boš videl-a, da je diagnostični center namenjen zdravstvenim pregledom, na katerega te firma pošlje pred nastopom službe.

Hvala za nasvet, vendar verjemi da vsako firmo vedno prečekiram, predno pošljem prošnjo.

Ja ti kar bodi optimist, ne vem kako v optiki opravljaš vsebine recimo interne medicine, kirurgije, urgence in saj veš kaj še vse.

Optika clarus je ena firma,
Diagnostičćni center Clarus pa druga!

Sta sicer lastniško povezani, a vendar – eno je optika, drugo pa medicinski center …. in kot vidim, avtor sprašuje za pripravništvo v Diagnostičnem centru, ne v optiki.

že nick pove vse..glupkonoč 🙂

Smešna si. Tam sem bila jaz na zdravniškem pregledu, k okulistu sem morala pa v drugo stavbo. Si moreš misliti, oboje se imenuje Clarus. 😉

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

ja, tle pa nastane problem, če si glupakotnoč, pa ime clarus povezuješ samo z optiko… pametno, ni kej…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

New Report

Close