Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ste dobili odškodnino po prometni nesreči? koliko?

ste dobili odškodnino po prometni nesreči? koliko?

imela sem prometno. kolega mi je rekel, da v primeru nezgodnega zavarovanja (ga imam) dobim kao nek denar, da je on dobil 3000 evrov, pa čeprav mu ni bilo nič, je dobil samo udarec.

ker sem jaz fasala malo več poškodb, me zanima… ne vem, a je to res?

ste kdaj po prometni kaj dobile in iz katerega naslova?

kar težko vrjamem da v tej državi tudi kaj dobiš, ne samo daješ v obliki davkov…

Po prometni ti je prva destinacija odvetnik, da se on dogovarja z zavarovalnico. Nič na lastno pest, ker dobiš ful manj.

vprašaj na forumu pravni nasveti…so enkrat že pisali o tem…

Odvetnik te samo obere za najmanj 10posto in še zavarovalnica mu mora plačat stroške, ki najbrž niso nizki, tako da na dveh koncih pokasirajo…
Pojdi direkt na zavarovalnico in se tam pozanimaj koliko dobiš.
Se ve za kakšno poškodbo koliko plačajo. Rabiš pa imet številko zavarovalne police povzročitelja nesreče, zdravniška potrdila, odpustnico, obisk fizioterapije, psihiatra, bolniške liste, seveda ko je zdravljenje zaključeno.
Če ti znesek ne bo ok, pa pojdi k odvetniku.
Pa ta kolega ti ni bolj razložil postopka?
V 3 letih imaš možnost to urediti.

Zakaj plačuješ nekaj, če ne veš zakaj?
Pozanimaj se kaj lahko dobiš iz tega naslova.
Torej imaš dve možnosti za odškodnino.
Izkoristu ju in si kaj lepega, dobrega in pametnega privošči.

Odvetnik te samo obere za najmanj 10posto in še zavarovalnica mu mora plačat stroške, ki najbrž niso nizki, tako da na dveh koncih pokasirajo…
Pojdi direkt na zavarovalnico in se tam pozanimaj koliko dobiš.
Se ve za kakšno poškodbo koliko plačajo. Rabiš pa imet številko zavarovalne police povzročitelja nesreče, zdravniška potrdila, odpustnico, obisk fizioterapije, psihiatra, bolniške liste, seveda ko je zdravljenje zaključeno.
Če ti znesek ne bo ok, pa pojdi k odvetniku.
Pa ta kolega ti ni bolj razložil postopka?
V 3 letih imaš možnost to urediti.

Zakaj plačuješ nekaj, če ne veš zakaj?
Pozanimaj se kaj lahko dobiš iz tega naslova.
Torej imaš dve možnosti za odškodnino.
Izkoristu ju in si kaj lepega, dobrega in pametnega privošči.[/quote]

Ma lej, govorim ti iz izkušenj, ne na pamet. 10 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} je pa res veliko, če dobiš 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} višjo odškodnino. Zavarovalnice ponudijo same mizerijo.

Odvetnik te samo obere za najmanj 10posto in še zavarovalnica mu mora plačat stroške, ki najbrž niso nizki, tako da na dveh koncih pokasirajo…
Pojdi direkt na zavarovalnico in se tam pozanimaj koliko dobiš.
Se ve za kakšno poškodbo koliko plačajo. Rabiš pa imet številko zavarovalne police povzročitelja nesreče, zdravniška potrdila, odpustnico, obisk fizioterapije, psihiatra, bolniške liste, seveda ko je zdravljenje zaključeno.
Če ti znesek ne bo ok, pa pojdi k odvetniku.
Pa ta kolega ti ni bolj razložil postopka?
V 3 letih imaš možnost to urediti.

Zakaj plačuješ nekaj, če ne veš zakaj?
Pozanimaj se kaj lahko dobiš iz tega naslova.
Torej imaš dve možnosti za odškodnino.
Izkoristu ju in si kaj lepega, dobrega in pametnega privošči.[/quote]

Ma lej, govorim ti iz izkušenj, ne na pamet. 10 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} je pa res veliko, če dobiš 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} višjo odškodnino. Zavarovalnice ponudijo same mizerijo.[/quote]

Si iz odvetniške pisarne? potem imaš iskušnje ja,
Zavarovalnico so pa kaj?
Vse presrane ko dobijo odvetniški zahtevek in lepo izplačajo 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} več?
Ma daj ne zavajaj ljudi tu gor?
Nimaš nič morale? ja no odvetniki so brez nje in ziher najmanj pošteni ljudje na svetu.

New Report

Close