Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek jasnovidka stanka -ta teden še dela?

jasnovidka stanka -ta teden še dela?

Pozdravljene punce!

Mi lahko prosim katera sporoči, ali je jasnovidka stanka iz LAndola ta teden na dopustu?
V petek sem se želela odpraviti k njej, pa glede na to da se je ne da dobiti ne telefon ter da bom štartala iz Ljubljane, da ne bi prišla pa je ne bi bilo.
Hvala vam vsem:)

LP
nataša

Ta teden še, potem pa gre na zaslužen dopust.

in ta Stanka vidi tvojo prihodnost?

tisti ki ste ze bili pri Stanki, kaksne izkusnje imate? Jaz sem bila, nekaj se ze dogaja kar je napovedala, tako da se mi zdi kar v redu.
Sploh pa sem imela obcutek, da resnicno nekaj vidi, da ne ugiba.

kopaloka, mi pišeš prosim na zs, bi te nekaj uprašala

hvala in lep dan!!!

allexia,
oprosti ampak se ne dosti znajdem kaj dosti z racunalnikom, klilnila sem za “allexia”, pa ne znam vec naprej ……, kako ti torej pisat na zs ( ….zasebno sporocilo?)

Spoštovani,
Zanima me, ali ga. Stanka že dela,
oz. če bo delala naslednji teden,
ali dela vse delovne dni v tednu in,
ob kateri uri začne???
Hvala lepa, za prijaznost.
Lep pozdrav 🙂
M.

tudi jaz sprasujem isto- ce kdo kaj ve naj napise

Na katero telefonsko se pa lahko naročiš pri njej? Jaz imam njeno mobitelovo cifro pa se že leta ne javi.

Spoštovani 🙂
Gospa Stanka že dela, samo v petek ne ( 31.08.2012 )
Začne po 16 / 17 uri.
Če ste vstrajni, lahko se naročite, na to mobitelovo cifro: 031 412 970
Gospo sem dobila danes, okrog 11 ure.
Lep pozdrav in srečno…

Spostovana Mimika,

ali mogoce veste ce Stanka dela v petek 7 septembra? je edini dan, ki bi lahko sla do nje.

Hvala vnaprej! P.s.: sem jo poklicala, a se ni oglasila.

Spoštovana gospa,
Za naslednji petek, ga. Stanka ni nič povedala; to se pravi, da naj bi delala…
Vstrajajte – večkrat poklčite, se splača…
Če bom kaj več zvedela, sporočim.
Vso srečo vam želim 🙂

Mimika hvala,
koncno nekdo na forumu, s keterim se lahko pogovoris, brez da bi te napadel!
Pri Stanki sem ze bila lani in moram reci, da so se stvari odvijale tako, kot je napovedala.
Tudi za eno zelo specificno zadevo,je videla.Rekla je, naj se pazim, da bo eno veliko razocaranje
glede ene dolocene osebe. Ko sem poslusala posnetek sem si rekla: oh, ma saj to ne more
biti, verjetno je pretiravala………Zdaj lahko recem, da ne, ni pretiravala.In to, ponavljam, neka posebna zadeva.
lp!

Pozdravljena gospa “vpetek”,
prosim lepo, mi je v veselje, če komu lahko kakorkoli pomagam 🙂
Tudi moje izkušnje, so vašim podobne.
Gospa Stanka, dve leti nazaj, mi je povedala in opozorila na nekaj, kar se mi je takrat zdelo nemogoče, še zdaj se mi… pa se je zgodilo… tako da ji 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} verjamem.
V sredo sem bila pri njej, gnečo je imela, ob 15:30 uri je že začela.
Vse je povedala – ponovila, tiste splošne zadeve, enako kot zadnjič, kot da bi brala… precej tega sem pozabila, ni mi uspelo posneti, mobi mi nekaj nagaja… Bo treba še enkrat tja… taprvo bom počakala, na še kakšen novi dogodek…
Vse lepo vam želim, pozdrav iz Ljubljane :-))

New Report

Close