Avto.Over.Net

Avtomobilizem

Brez jeklenega konjička smo dandanes praktično bosi. O bencinu, gumah, motorjih ter znamkah. Mali nasveti za več cestnega užitka.

Na testu: Mazda CX-5 2.0i AWD Attraction

Default avatar

600

velki prtljažnik
Default avatar

Brihta

600 je napisal/a:
velki prtljažnik
Pa a gre recimo cel bajk notri če podreš sedeže?
Default avatar

Brihta

IztokFranko je napisal/a:
Brihta je napisal/a:
600 je napisal/a:
velki prtljažnik
Preskusim, fotografiram in objavim v testu :)
No daj
Default avatar

informatik1

Franko, kje točno se nahaja reža za USB vklop? Je dovolj prostora za vse vrste USB ključev?
Default avatar

IztokFranko

informatik1 je napisal/a:
Franko, kje točno se nahaja reža za USB vklop? Je dovolj prostora za vse vrste USB ključev?
Možnost priklopa USB ključka ali preko AUX porta je mogoča v prostoru med potnikoma pod naslonom za roko. Načeloma je dovolj prostora okoli reže za USB, ki je skupaj z AUX odprtino, ko se ne potrebuje, še dodatno zaščitena s pokrovčkom.

Prostora je dovolj, če gre za različne klasične oblike USBjev. Če pa imate takšnega, ki je skrit v debelo žogico recimo pa seveda ne bo pasal notri. :)
Default avatar

informatik1

Možnost priklopa USB ključka ali preko AUX porta je mogoča v prostoru med potnikoma pod naslonom za roko. Načeloma je dovolj prostora okoli reže za USB, ki je skupaj z AUX odprtino, ko se ne potrebuje, še dodatno zaščitena s pokrovčkom.

Prostora je dovolj, če gre za različne klasične oblike USBjev. Če pa imate takšnega, ki je skrit v debelo žogico recimo pa seveda ne bo pasal notri. :)
Že, že, kaj pa koliko je lahko dolg USB?

Pa glede roloja ki se dvigne z vrati kakor sem nekje že zasledil. A je to ok?
Default avatar

IztokFranko

Že, že, kaj pa koliko je lahko dolg USB?

Pa glede roloja ki se dvigne z vrati kakor sem nekje že zasledil. A je to ok?
Do cca 5 cm dolg USB ključek lahko spravite pod naslov roke, da je pravilno vstavljen v režo.

Rolo v prtljažniku se dviga skupaj s prtljažnimi vrati. Zelo uporabno je to, saj je manjša verjetnost, da ga ne pozabite postaviti za varnost, da predmeti pri močnem zaviranju ali trku ne odletijo naprej.
Hkrati, ker ga ni potrebno vedno znova in znova nastavljati je uporaba lažja in hitrejša. Gre sicer za malenkost, ki pa CX-5 naredi drugačno in uporabnejšo od konkurence.
Default avatar

nepotegne

Tale CX-5 meni sploh ne potegne. Oblikovno mislim, ne vem, takšna na silo oblikovana.

Sem jo čakal, da pride v prodajo pa sem se sedaj raje odločil za dizla hyundai ix35. Zaenkrat sem zadovoljen, porabo pa imam 6,6 l.
Default avatar

gijaJ

nepotegne je napisal/a:
Tale CX-5 meni sploh ne potegne. Oblikovno mislim, ne vem, takšna na silo oblikovana.

Sem jo čakal, da pride v prodajo pa sem se sedaj raje odločil za dizla hyundai ix35. Zaenkrat sem zadovoljen, porabo pa imam 6,6 l.
Odlična poraba! Hvala za ta podatek, saj tudi mi doma gledamo med CX-5, ix35 in ford kugo.
Default avatar

IztokFranko

Brihta je napisal/a:
600 je napisal/a:
velki prtljažnik
Preskusim, fotografiram in objavim v testu :)
Sem poskusil. Kolo gre notri v celoti, če podremo sedežno klop. Žal foto dokaza nimam - pozabil narediti :) Sem prevažal svoje kolo. Bo potrebno verjeti na besedo.

TEST: http://avto.over.net/testi/mazda-cx-5-2 ... ttraction/