Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Victoria's Secret - odgovor

Default avatar

V nadaljnje opozorilo

Za tiste, ki ste morda spremljale "oglaševanje" nelegalne prodaje perila Victoria's Secret, ko je oseba tukaj objavila link do kreirane FB strani, kjer so nelegalno prodajali VS izdelke na slovenski FB strani, posredujem originalni odgovor s strani VS:

Dear ********,

Thank you for taking the time to contact us and reporting the non official selling of VS products through Facebook create group in Slovenia. It is my privilege to respond to you personally.

We truly appreciate your concern as a loyal Victoria's Secret customer. There are no Victoria's Secret stores or point of sale, or other web stores outside of the United States and Canada. We have not given anyone outside of the Victoria's Secret brand exclusive rights to sell our products, so every selling is illegal, or products may be fake. So therefore it would not be safe and legal to order any Victoria's Secret products outside of our actual www.victoriassecret.com website.

I have forwarded this information to the appropriate department for review. prompt respond follows.

We look forward to the opportunity to serve you in the future. Thank you for choosing Victoria's Secret.

If there is anything else with which we can further assist you, please be sure to email or call us at any time.

Kind Regards,

Patrice D.
VictoriasSecret.com Customer Service

Vse, ki torej kupujete VS izdelke preko drugih virov, kot v originalni spletni trgovini in v trgovinah po Ameriki in od julija 2012 tudi v Londonu, kupujete nelegalno, lahko pa seveda podpirate tudi nelegalno trgovino s ponaredki.
Default avatar

kdfjš

Tudi jaz sem kupila VS izdelke mimo redne prodaje. Prek ene angleške trgovine, ki prodaja na debelo robo, ki jim jo odstopijo original trgovine. Dobiš vse, od Next, robe z risanimi junaki ... Vse original, samo ostanki.
Default avatar

trideset

kdfjš je napisal/a:
Tudi jaz sem kupila VS izdelke mimo redne prodaje. Prek ene angleške trgovine, ki prodaja na debelo robo, ki jim jo odstopijo original trgovine. Dobiš vse, od Next, robe z risanimi junaki ... Vse original, samo ostanki.
Ali lahko daš link? ;)
Default avatar

brrrm brrm tovornjak

kdfjš je napisal/a:
Samo s tovornjaka so padli ne?
Default avatar

brrrm brrm tovornjak

kdfjš je napisal/a:
Default avatar

fda

In kaj hudiča ima sedaj tisti od tega, da jih je prijavil? Razen tega, da bo nekdo v težavah, veliko pa jih bo brez robe?
Bolj papeški od papeža, to še skombiniraš s fovšljivostjo slovencev in sledi prijava. Potem pa se prijavitelj obrne in gre na oddih v svoj na črno zgrajen vikend, ki je izoliran z izolacijo, ki manjka na sosednjem bloku, ki se je gradil istega leta.
Default avatar

diREktNA

fda je napisal/a:
In kaj hudiča ima sedaj tisti od tega, da jih je prijavil? Razen tega, da bo nekdo v težavah, veliko pa jih bo brez robe?
Bolj papeški od papeža, to še skombiniraš s fovšljivostjo slovencev in sledi prijava. Potem pa se prijavitelj obrne in gre na oddih v svoj na črno zgrajen vikend, ki je izoliran z izolacijo, ki manjka na sosednjem bloku, ki se je gradil istega leta.
Ne nakladaj. Čisto prav je, da so jih prijavili.
Default avatar

isto jaz

Kako pa veš, da so ponaredki?
Lahko, pa da jih kupi v redni trgovini na znižanju in potem po redni ceni tukaj proda.
Default avatar

it's a free world...

diREktNA je napisal/a:
fda je napisal/a:
Ne nakladaj. Čisto prav je, da so jih prijavili.
hecno, da bodo ravno američani, ki tako zagovarjajo svobodo ekonomske aktivnosti prepovedovali preprodajo svojih izdelkov drugod...

če izdelek pošteno kupim nekje, kdo mi lahko prepove, da ga po normalni ceni ne prodam naprej?
in cene tam so bile normalne, za uvožene proizvode... videlo se je, da so višje cene, kot v ameriki....
Default avatar

kdfjš

brrrm brrm tovornjak je napisal/a:
kdfjš je napisal/a:
Ne, trgovine same odstopijo to robo in včasih celo zahtevajo, da se etikete odrežejo. Saj ni znanstvena fantastika, ta trg dejansko obstaja. Te trgovine so vesele, da spravijo v promet 'znamke' in še zraven same zaslužijo. Vse legalno.in z žegnom 'originalov'. Nekakšen spletni outlet.
Default avatar

no

kdfjš je napisal/a:
brrrm brrm tovornjak je napisal/a:
kdfjš je napisal/a:
Ne, trgovine same odstopijo to robo in včasih celo zahtevajo, da se etikete odrežejo. Saj ni znanstvena fantastika, ta trg dejansko obstaja. Te trgovine so vesele, da spravijo v promet 'znamke' in še zraven same zaslužijo. Vse legalno.in z žegnom 'originalov'. Nekakšen spletni outlet.
in tale angleška trgovina je?
Default avatar

uradno-neuradno

kdfjš je napisal/a:
http://www.tradeclearinghouse.co.uk/default.asp

Ta je samo ena izmed njih. Samo trenutno nimajo victoria's secret. Poglejte na bolhi.
Ja, nimajo več, zato ker VS uradno odpira prvo trgovino v UK - London, ta mesec in ne bo več dovoljena druga prodaja-evo ti UK link:

http://www.victoriassecret.co.uk/

Ti preprosto ne razumeš in ne ločiš med uradno prodajo in (pre)prodajo fizičnih oseb, kot je npr. na Bolhi, pa še kje, morda v kakšni xyz spletni trgovini? Na Bolhi ni registrirana uradno trgovina, ki bi prodajala VS izdelke -če kdo prodaja, prodaja kot fizična oseba, torej nekaj, iz second hand, pa čeprav je novo in z listkom gor.

Uradni odgovor s strani Victorias Secret je dovolj jasen in pove, da ne dajejo trenutno dovoljenja nikomur drugemu za prodajo izven Amerike in Kanade. Kaj tukaj ni jasno? Ja, na Bolhi lahko kupiš od nekoga, ki je kupil sam ali v Ameriki, Kanadi ali pa naročil preko uradne spletne trgovine - bodisi na razprodaji pa potem morda poizkusi prodat po rednih cenah, ali pa tudi v redni prodaji, samo to je drugo. Facebook stran pa je oglaševala čisto uradno trgovino (!), da prodajajo njihove izdelke, lepili so gor uradne fotografije izdelkov iz katalogov, spletnih strani, navedeno je bilo, da so njihovi uradni prodajalec - to pa je zavajanje kupcev, če uradno ni dovoljena prodaja nikomur po trgovinah izven USA in Kanade.

Če se nekdo odloči sam kupovat stvari v ameriških outlet trgovinah, torej kolekcije izpred dveh petih let nazaj in jih potem prodaja kot nove, podprto npr na Facebooku s fotografijami novih kolekcij, npr. po 12 eur za kos gatk, ki jih kupijo tam po npr. pol dolarja iz kolekcij izpred petih let, pa čeprv je gor še orginal poševno odrezan listek, lahko smatramo kot preprodajo na črno, kajne?
Default avatar

za fda

fda je napisal/a:
Ne gre za nobeno fovšljivost - žal ti delaš zaključke in razmišljaš preveč po: slovenceljsko....
Default avatar

fda

Sam da ste zadovoljne ;) me zanima, koliko takih stvari in storitev je prijavitelj že koristil v življenju, sedaj je pa ravno pri eni problem ... ne me basat sedaj z neko načelnostjo, tega pri nas ni.
Default avatar

za fda

fda je napisal/a:
Sam da ste zadovoljne ;) me zanima, koliko takih stvari in storitev je prijavitelj že koristil v življenju, sedaj je pa ravno pri eni problem ... ne me basat sedaj z neko načelnostjo, tega pri nas ni.
Nihče ni tako zadovoljen, kot si ti spet predstavljaš ;) Fair play pač mora bit, ne?
Default avatar

kdfjš

uradno-neuradno je napisal/a:
kdfjš je napisal/a:
http://www.tradeclearinghouse.co.uk/default.asp

Ta je samo ena izmed njih. Samo trenutno nimajo victoria's secret. Poglejte na bolhi.
Ja, nimajo več, zato ker VS uradno odpira prvo trgovino v UK - London, ta mesec in ne bo več dovoljena druga prodaja-evo ti UK link:

http://www.victoriassecret.co.uk/

Ti preprosto ne razumeš in ne ločiš med uradno prodajo in (pre)prodajo fizičnih oseb, kot je npr. na Bolhi, pa še kje, morda v kakšni xyz spletni trgovini? Na Bolhi ni registrirana uradno trgovina, ki bi prodajala VS izdelke -če kdo prodaja, prodaja kot fizična oseba, torej nekaj, iz second hand, pa čeprav je novo in z listkom gor.

Uradni odgovor s strani Victorias Secret je dovolj jasen in pove, da ne dajejo trenutno dovoljenja nikomur drugemu za prodajo izven Amerike in Kanade. Kaj tukaj ni jasno? Ja, na Bolhi lahko kupiš od nekoga, ki je kupil sam ali v Ameriki, Kanadi ali pa naročil preko uradne spletne trgovine - bodisi na razprodaji pa potem morda poizkusi prodat po rednih cenah, ali pa tudi v redni prodaji, samo to je drugo. Facebook stran pa je oglaševala čisto uradno trgovino (!), da prodajajo njihove izdelke, lepili so gor uradne fotografije izdelkov iz katalogov, spletnih strani, navedeno je bilo, da so njihovi uradni prodajalec - to pa je zavajanje kupcev, če uradno ni dovoljena prodaja nikomur po trgovinah izven USA in Kanade.

Če se nekdo odloči sam kupovat stvari v ameriških outlet trgovinah, torej kolekcije izpred dveh petih let nazaj in jih potem prodaja kot nove, podprto npr na Facebooku s fotografijami novih kolekcij, npr. po 12 eur za kos gatk, ki jih kupijo tam po npr. pol dolarja iz kolekcij izpred petih let, pa čeprv je gor še orginal poševno odrezan listek, lahko smatramo kot preprodajo na črno, kajne?
Zadeva se je prodajala pred enim letom in je bila razprodana. To ni tako, da boš ti dobil celo paleto izdelkov in boš izbiral. Če si dobro pogledala link, si videla, da so izdelki največ po trije In ko gre, gre, ni več. Kje ti vidiš kakšno fizično osebo?
Bolho sem omenila samo zato, ker je nekdo tam prodajal izdelke, ki se prodajajo na točno tej spletni strani. Torej uradno.
Prodaja se recimo tudi mini boden, ki se drugače prodaja striktno v njihovih trgovinah. In tudi next, pa še cel kup drugih znamk. Vse uradno. Trgovine pa se s tem seveda ne bahajo, ker s tem priznajo, da imajo zalogo, ki je ne morejo spraviti v promet.
Pa preden mi vržeš pod nos tole trgovino, ki je bila prijavljena - to seveda ni prav in to je prodaja na črno. In prav je, da je bilo prijavljeno. Če sploh gre za originale.