Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek modni kiksi ali prefinjen okus Eve Irgl

modni kiksi ali prefinjen okus Eve Irgl

Tele slike sem dobila posredovane na mail – kao kot modni kiks. Meni se zdijo njene obleke lepe. Imam tako slab okus ali pa tako dober?

[img]http://govori.se/media/cache/upload/Photo/2012/02/17/eva-irgl_i700.jpg[/img]

[img]http://images0.zurnal24.si/slika-_original-1308042391-53869.jpg[/img]

[img]http://www.cosmopolitan.si/media/cache/upload/Photo/2011/01/26/eva-irgl_gallery760x760.jpg[/img]

[img]http://www.dnevnik.si/uploads/image_cache/049e31687cfd8ccfe74895937b35ace7.jpeg[/img]

Če imaš rada pentlje in volančke, potem je vse ok :-)))

Na vseh teh slikah meni ni všeč nič, žal.

Bi bilo pa pametno, če bi se ona posvečala malo manj modi in malo več tistemu zaradi česa sedi v parlamentu!

nova
Uredništvo priporoča

Definitivno je ekstravagantna in da veliko nase – ali je lepo ali ne, je stvar okusa oziroma oči posameznika (npr. na 3 sliki se mi zdi kiks od glave do pete), tudi čedna je zelo.

Žal je pa ogabna oseba. To v mojih očeh izniči vse, še tako lepo podobo, ampak verjamem, da njej dol visi za mnenja drugih.

A lahko pojasniš drugi del… jo osebno poznaš?

Aja, njene obleke, nič posebnega pač teatralno kičaste.

Ni moj stil.

Živi in pusti živeti

Meni je njeno oblačenje smešno- a sama se zelo konzervativno oblačim in imam skratka čisto drugačen stil od njenega. Enkrat je imela neko srajco, katere rokavi so ji viseli pol metra dol – tisto mi je bilo najbolj grozno. Ampak večina žensk pravi, da ima Eva zelo dober okus za oblačenje – žal sama tega ne vidim – je zame dosti boljša Urška Bačovnik.

A lahko pojasniš drugi del… jo osebno poznaš?

Aja, njene obleke, nič posebnega pač teatralno kičaste.[/quote]

A si to mislila na Melito Župevc, si a ne?

Meni so njena oblačila na teh fotkah super.

kmetavzarsko

Kakšen folk je tukaj. Ne morem da ne bi. Ve ženske kakor kaže še niste bile nikoli in nikdar v nobeni drugi trgovini razen v zari, h&m,…
ja Eva ima prav dober ikus pa tudi postavo za take stvari. No pa nalimajte svojo najboljšo slikco, kjer ste najlepše oblečene, pa da vidimo ve ta glasne in pametne.

Meni je njen stil všeč, ampak za prosti čas. Ko jo vidim z vsemi tistimi volančki, nafrfureno frizuro, ultra nakitom v parlamentu, daje vtis, da ji dol visi za celi svet, razen za njeno korist. Mogoče mi je zato tako zelo zoprna.
Malo si naj prebere o tem, kakšen stil je primeren za človeka, ki opravlja javno funkcijo in ki bi moral služit ljudem (no to pri nas itak noben ne!).
Sem delala v tujini, podobna funkcija (sicer nepolitična), oblačila so morala biti konzervativna, umirjena, ne smeš izstopati oz. z ničemer dajati vtisa, da si lahko privoščiš več kot običajni ljudje, tudi nakit in število kosov je omejeno.

SI ti še čula za poslovni kodeks oblačenja?

No njej je zapovedan, pa prav gotovo ne v takšne stilu, kot ga fura ona!

Neokusno in neprimerno za funkcijo “ki bi jo želela” ona opravljati, žal ji itak ni kos!

Smo bile, vsaj jaz, ne skrbi. Moram se poslovno oblačiti in sem pač v raznoraznih kostimih. Imam sodelavko, ki se oblači v butikih, celo premožneje ima na sebi. Ampak veš, volančki, pentlje, to je preprosto ceneno in kmetavzarsko, res. Ni elegance, ni prefinjenosti, ni okusa. Za poslovni svet sploh ni, ne vem niti kje bi tole bilo ok. Mogoče je primerjava z bordelsko matrono je mogoče na mestu, ampak tako bolj vaško varianto, ne hight.

Pogosto spremljam TV3 in seje državnega zbora. Irglova večinoma zelo dobro govori, premišljeno, pametno in argumentirano. Podobno kot je govorila Breda Pečan, včasih to počne tudi Majda Potrata. Iz PS pa žal ni čisto nobene, ki bi si zaslužila mojo pohvalo. Škoda, da v tako veliki stranki kot je PS ne premorejo niti ene poslanke, ki bi jo človek lahko poslušal.
Stil oblačenja žensk v PS je pa čisto balkanski, še malo in bodo hodile v službo v trenirkah.

:))) Hahaha, da dol padeš ob komentarjih. Ni moj stil, kmetavzarsko ipd ipd…. Eva ima stil, je lepa in negovana ženska. Osebno je ne poznam, zato o njej kot osebi pač ne morem presojat. je pa definitivno lepa punca in oblečena tako kot je treba.
Je pa res, da je za povprečno MONO kmetica…seveda, saj one se ja oblačijo v KIku, Mani ipd…Hahaha, da crkneš:)))

Meni Eva Irgl imponira, tudi stil njenega oblačenja. Zagotovo se strinja marsikatera, da imajo Primorke najboljši stil oblačenja v Sloveniji, saj se pri njih pozna italijanski vpliv. In Eva Irgl je prava Primorka in ima super stil. Ja, meni je všeč.

srajci na prvi in zadnji sliki sta super.

3.slika – oprava grozna, kot neka srbska pevacica. zelo trashy. ampak ni videti, da bi sedela v parlamentu, zato ni nobene potrebe po tem, da ne bi bila oblečena trashy.

Ali se Primorke dobro oblačijo ali ne, je odvisno od vsake posameznice – tukaj neko posploševanje ne velja. Po pravici povedano je največ lepo oblečenih ljudi v Ljubljani.

Eva Irgl pa se oblači neprimerno – namesto, da bi ljudje poslušali, kaj govori, o čem dela (kar naj bi bila naloga politika) se dela neke vrste kvazimanekenko. Pa vsi vejo, da kakšna super oh in sploh ženska ne more biti, saj je pri njenih letih brez moža, brez otrok, brez fanta…. pa še fakulteto dela enih 15 let že.
Kakšen dosežek rezultat na volitvah ravno ne more biti, saj vsi vemo, da bi lahko bila na Vipavskem izvoljena opica, če bi kandidirala za sds.

15 let dela že faks?
beda…no kaj pa naj pričakujemo.. če ne ponaredi/kupi diplome pač preprosto vleči celo življenje faksić

Đizus ni čudno da je Slovenija tak v k*rcu

nič od podna. za pod češnjo je dobra še boljša bi bila v figi za strašilo.
pa saj tej stranki so bolj prostaški.

No, pa povej kje zaboga razen v kakšni kemtavzarski štacuni ali butiku dobiš takele mega pentlje in volančke iz 70ih let?????

grda pa ni tale Eva 🙂
Meni je vse, razen tega plašča iz 80ih zelo všeč. Tista ciklamna bluza , plise s pentljo pa sploh-jaz bi jo takoj oblekla-sam po moje mi ne bi tko pasala…

Če napišem, da ni moj stil, to pomeni, da ne maram volančkov in pentljic. To sem prerasla v kakem 4. razredu. Sem pristaš bolj minimalističnega stila, se pravi “manj je več” in na njej je enostavno vsega preveč.

Živi in pusti živeti

Pametno govori samo takrat, kadar ji govor napišejo. Ne bom o njeni inteligenci. In ja- sem jo imela priliko spoznati (za razliko od večine tukaj gor). Oblači se sicer usklajeno- ampak popolnoma neprimerno za njeno funkcijo. V službi sem imela dovolj izobraževanja na temo dress code, tako, da komentarji na temo foušije ne držijo vode. Glede na to, da zastopa konzervativno stranko, njeno oblačenje še bolj bode v oči ,da ne govorim, da bi za strankine vrednote morala biti vsaj že 10 let poročena in imeti par otrok :-))))))))))))))))))).

New Report

Close