Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek neprofitno stanovanje MB

neprofitno stanovanje MB

Mene pa zanima, če obstaja kdo, ki bi menjal neprofitno 2. sobno stanovanje (60m2) v Mariboru na Pobrežju za enako stanovanje na Taboru (B lista)?

Kolikor mi je znano tega ne smeš narediti. Ali pa da ti da občina soglasje?! Vendar ne verjamem.

Zagotovo bi to naredila s soglasjem Sklada.

Vendar soglasja ne boš dobila.

Če ti je ime Karin, je vse možno

In s čim lahko utemeljiš to svojo trditev, da soglasja ne bom dobila? Poznam ljudi, ki so šli v takšno zamenjavo in jo je Stanovanjski sklad odobril.

Seveda gre to nardit, samo najti moraš nekoga z enakimi interesi, kar pogumno, vem koliko je pomembna lokacija, da živiš tam, kjer si želiš! Čestitke nad dobljenim stanovanjem, uzivajte v njem, pa kjerkoli že boste. Jaz bi ti pomagala, samo živim v lj 🙂

Zakaj ste potem sprejeli, dobili neprofitno stanovanje. Se je število članov gospodinjstva spremenilo. Kajti niste lastniki da bi menjali ker vam pač morda lokacija ne odgovarja. Ne vem, razmišljam.

Kaj sem napisala, da bi menjala za večje ali manjše, ker se je število članov spremenilo? Nisem, ne. Menjala bi samo zaradi lokacije – si se mogoče vprašal-a, če želim menjat, ker otrok obiskuje šolo na taboru? Ker ima tukaj sovrstnike? Ker imam jaz bližje do službe?

Tako, da kr razmišljaj dalje… poskusi bolj intenzivno, s širšim spektrom…

Veš kaj, končno ti rabiš ne jaz. Le zakaj se vpletam, če ni dobrodošlo. Izklapljam možgane, pa reši ! Res ste mi všeč ženske ki kar grizete kot vampirji, ja kaj češ take ste ! Ti, jaz ne .

Če si na Makedonski, odsvetujem vsem. Tam imajo čistilko, a ker je toliko romskih otrok, je pol ure po njenem odhodu že vse zasvinjano, polito, lepljivo, častna, ne lažem.

Ne, nisem na Makedonski in pri nas ni romskih otrok (gre za stanovanje z B liste!).

Jaz pa menjam takoj neprofitno stanovanje v Dupleku za bilo kje v Mb, celju….Kdo zainteresiran?

P. S. Sklad ne komplicira če se najdeta dva z podobno kvadraturo in se strinjata z menjavo.

neprofitno stanovanje imate,pa še nezadovoljni ste,to nemorš verjet…

kaj neprofitno je zastonj? In da se ga kar tako dobit al kaj? ja, seveda… in pol ti odpade pravica do kakržnih koli želja…. svašta!

Poskusi oddati oglas v Večer. Mogoče se pa le kdo najde…..

" Znamenje modrosti je, če se pogajamo namesto bojujemo."

kaj sn napisal da je zastonj al kaj??si nepismena?bom pa tak napisal:dobite neprofitna pa še komplicirate!

Da neprofitno je skoraj zastonj, očitno si ga rabila če si se javila na razpis. Ampak s teboj itak nima smisla. Ker te je ena sama “prijaznost”. Zanimivo je to da sprašujete in ko kdo kaj napiše – takoj v napad. Ne sodite drugih po sebi, niso vsi tako nadrkani kot ti.

Jaooooo! Očitno je najlažje vtaknit nos tja kjer se te nič ne tiče, še posebej, če nimaš kaj pametnega za povedat…. da o tem, da je pač treba nekaj pripomnim zaradi lepšega, sploh ne govorim… In pol smo nadrkani tisti, ki pričakujemo odgovor na problematiko, ki smo jo izpostavili… svašta….

In ja, neprofitno stanovanje na listi A je zelo problem dobit… prav tako na listi B, kjer pa moraš imet dovolj visoke dohodke, da se lahko tja sploh uvrstiš…. tako, da… dajte pometat pred svojim pragom in ko bo ta čist, ampak res čist… pa pometajte še drugod!

Vedno bolj ugotavljam, da ste tukaj na monu nataknjene take, ki že dolgo niste bile nataknjene! 🙂

Zakaj pa? Je kaj narobe z njim?

tudi jaz si želim zamenjat stanovanje sem na pobrezju,in bi to naredila zaradi lokacije…

Sem za medsebojno menjavo neprofitnega stanovanja BRUTO(41,22 kvadratov) NETO(37,61 kvadratov),ki je v lasti JMSS Maribor ,lista A,za večje stanovanje cca.50-55 kvadratov.Stanovanje ima centralno etažno ogrevanje(svoj števec),voda (svoj števec),elektrika (svoj števec).Za medsebojno menjavo sprejmem stanovanje pod istimi pogoji!!!! Stanovanje je v tretjem nadstropju brez lifta,leto gradnje 1998,leto adaptacije 2007,v bližini HOFERJA,LIDLA,MERCATORJA,INTERŠPARA……V bližini OŠ ,vrtec,pošta…… Lega:Pobrežje,Tezno,Tabor,Studenci,center mesta. Stanovanje naj ima:stanovanje mora biti lepo vzdrževano,ločen dnevni prostor,ločen spalni prostor,kopalnica ,kuhinja……
In ,če si nekdo iz bilo kakšnih razlogov želi menjati,dobrodošel!!!!

zamenjam neprofitno stanovanje ki je v last JJMS lokacja tabor polek planet tuša 1.5 sobno to se pravi velki salon, kuhnja, spalnica wc kopalnica skup za 2 sobno stanovanje info 031827512

New Report

Close