Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Lepa dekleta ljubijo barabe

Lepa dekleta ljubijo barabe

OOOO…kolk je men to znano. Sama zelo težko pokažem čustva, ko pa jih, pa mislim tud hudičevo resno.

Pa da preidem na bistvo;

namreč zaljubila sem se v moškega, ki sm ga spoznala preko neta. Nekdo bo rekel kako je to možno, pa je.

Saj ne predenj se nisva vizualno spoznala, pa vendar pri meni so metuljčki v trebuščku že ko pomislim nanj. Je pa res, da mislim, da sem pa zanj samo neke vrste avantura, in pač dokler bo trajalo, bo trajalo – se mi zdi.

In sedaj mu sploh ne upam reč, da sem se noro vanj zaljubila, ker se bojim, da tega najbrž neb razumel.

Sicer je res, da sem mu kar precej že tko navrgla, da si misli.

In a naj pustim vse tko, in uživam dokler traja, ali naj ugriznem v jabolko vse ali nič, in mu iskreno povem?

Enostavno ne vem, in prav zato tko boli! Veš da bo konec, pa tega nočeš.

In potem se res vprašamo, zakaj lepa dekleta ljubijo barabe……tole zmer bolj opažam, in res ne vem, komu sem se tko zamerila, da ne znam najti nekoga, ki bi mi bil z vsem duhom ob strani, in me imel za kaj več kot le v osnovi za sex.

In zakaj že je on baraba?

Ker jo ma samo za sex :)))

nova
Uredništvo priporoča

:)))))))))))) Spider, ki si??? ;))

___________________________________________________ http://www.mobisux.com/tabla/download.php?Number=2170983

*Mavrični dvigne roko*

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

pateticno…. prav vsaka ti pride prav….

Torej si lepa?

patetično…sploh ne veš zakaj se gre

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

zakaj je pri bejbah vedno tako, da hočjo imet vse in to takoj?
Mačkica, take it easy! ok, ne poznam vaju in ne vajinega odnosa, ampak sem pa videl že veliko tipov, ki so se imeli v vezi popolnoma fino, dokler ni punca začela z zahtevami po resnosti, dolgoročnih planih, razmišljanjem o številu otrok… rekla boš, da je to stereotip, ampak dejansko se veliko, če ne večina, tipov ustraši razmišljanja o družini in o tem, kako bodo s svojim dekletom preživljali leta penzije…

daj mu čas, sprosti se in uživaj v zvezi danes. če je tipu kaj do tega, da se nekoč s tabo ustali, mu bo nekega dne že naredilo klik v glavi in ti bo to ovedal. najslabše kar lahko narediš je, da mu postavljaš zahteve in ultimate. saj si sama ugotovila, da je že pokapiral tvoja čustva in, glede na to, da je še vedno s tabo, ga ta čustva ne motijo, verjetno se je z njimi že sprijaznil in mogoče bo od njih kmalu postal odvisen!

poanta je torej, da če te fant spoštuje in, če s tabo ravna tako kot je treba, potem nimaš razloga za žalovanje.
mogoče je čist pošten in ql tip, prestrašen zaradi spoznanja, da si morda ti tista.
če bi vedela, kako sem bil ob tej ugotovitvi prešejkan jaz… ajme meni!
bodi potrpežljiva in ne delaj problemov dokler vse štima.

imejta se rada,
kum

aja…če se pojavi tukaj tipček z imenom Spider in ti strokovno pove, da smo vsi tipi hodeči vibratorji,ki hodijo po svetu samo zato, da pofukajo vse kar leze in gre, mu ne nasedaj. v resnici je prav simpatičen nežen fant…baje…

Bah, nič posebnega ni to. O tem jaz trobim že ves čas, pa baje nimam prav.

Mogoče bi povedala še koliko si stara, da si ustvarim celotno sliko.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Ajde, Kum, ti ki veš, kakšen jaz BAJE sem, kaj če bi s ekar zmenila, da boš ti pisal odgovore namesto mene? da prihranim čas.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

27 let

Saj ni da ga hočem posesivno imeti, tudi ni temu tako, da bi ga hotela zazidat v nek moj ideal, pa vem, da ve kaj zanjga čutim, …

Sprijaznit se bom mogla z dejstvom, da uživam ko sva skupaj, sicer pa ne mislim nanj. To ne bo lahko, ampak kaj mi druzga ostane, a ne?:-)

Hvala za mnenje Kum.

priznam: niti približno mi ne bi uspelo biti tako originalen kot si ti!
sicer veliko pišem, tako za faks kot v službi, ampak vedno se znajdem v zadregi, ko je treba pisat o stvareh v katere ne verjamem… tako da žal ne bo šlo.
pa ne zameri Spider, samo kost je bila…

ljubček od kuma!

Bejba, uzivej dokler traja… Ker marsikater tip se boji, da ga zenska hoce zase in pol je obratna situacija kot si zelis.. Skratka, ti uzivaj.. Dokler bo trajal, bo pac trajal…

Zanimivo. Tipu ne smeš nič težit, treba mu je dat čas. Ko pa se on ODLOČI, potem pa bajta, froci, skupaj v penzijo, dom upokojencev in skupno parcelo na britofu????

Oprosti, kum, ne vzeti tega osebno. REs je, kar si napisal, in spomnil si me na neko mojo izkušnjo :(((

Da še pod rušo ne bo imel miru??? ah, dej nehi no 🙂

Jest sem bolj gambler… pojdi na vse ali nic.

Ce pocakas, ga samo malo kasneje izgubis.
Ce gres pa takoj v akcijo, ga pa mogoce lahko celo dobis, ce ga pa ne dobis, pa zihr dobis nekaj casa v katerem si lahko najdes spodobnega deca.

Pri tipih je tako; ko se mu izpoveš, bo vsega talepega konec! Začele se bodo telefonade, kje si, s kom si, kaj delaš, kdaj se vrneš…… uživaj v miru, dokler lahko!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close