Forum.Over.Net

Starševski čvek

Kdo si je pri vas želel otroka?

Default avatar

fgdgf

Kdo si je pri vas želel otroka?
- vi
- vaš mož
- oba
- kdo drug?
Default avatar

iskreno

Sosedje. Pa smo se potrudili za dobre medsosedske odnose.
Default avatar

zuxy

V začetku bolj on, mene je ta ideja malce plašila oz. sem si to predstavljala kakšno leto kasneje. Potem pa je tudi mene orenk "zagrabilo".
Default avatar

pehtapehta

na začetku nihče, kar nekaj let.
zdaj si ga jaz začenjam želeti, mož še ne in ne vem, kako bova tukaj prišla skupaj; res si ne želim ostati čez nekaj let sama z otrokom, ker si on pač tega itak nikoli ni želel..
Default avatar

haha bla bla

jaz sem poskrbela za to, da si ga želiva oba ;)
Default avatar

Luglio

malo čudno vprašanje. "Kdo si je pri vas želel otroka?"

............ Kdo si je prej želel? .......................kdo si je prvi želel?.................kdo si je drugi ..želel?

Če je tako, moj dragi je izjavil že v osnovni šoli v 3.razredu, da bo nekoč imel ženo in otroka ...
Default avatar

žalostinka12

Zavoljo tašče in sosede sva se odločila da bova naredila otroka, ker sta non stop buzerirali kdaj bo otroček da bodo varvali... no danes pa nobena nima časa da bi popazili na naša dvojčka. Jaz pa obupana, utrujena in žalostna...
Default avatar

1raglja

Že zdavnaj prej preden sva naredila kakega, sva se pogovarjala, koliko bi jih imela. Jaz štiri, on enega, tako sva sklenila kompromis in imava dva. Tako, da pri nama ni bilo debate o tem želeti jih, ampak samo o številu.
Default avatar

dalida99

Oba sva si ga želela pa je na koncu otrok z menoj ostal. Dec pa uživa po svoje. Tko k vedno.
Default avatar

butasto vprašanje

Jaz sem kar anketo naredila, pa sem potem vedela, kaj narediti.
Default avatar

tbb

Na začetku vsekakor on ker mene je bilo vsega tega strah predvsem poroda. Danes imava dva najstnika in sva vesela, da ju imava.