Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vprašanje o analnem seksu—resno!!!!

Vprašanje o analnem seksu—resno!!!!

Oj, mož me že dlje časa nagovarja na analni seks in že nekaj časa probavava. Vendar je problem, ko poskuša prodreti vame se mi odprtina stisne in ne more vtakniti niti prsta kaj šele pen…Potem ga tudi spredaj ne more več dati notri, saj se mi tudi tamala stisne.Pa sem prej zrajcana in vse to, mož gre lepo počasi in nežno, ampak luknjica se tako stisne, da ne gre in ne gre. Se je to zgodilo še kateri, kako to rešit?

pa kaj ti ni jasno? saj ti je telo samo povedalo, da tam notri noče imeti nič!!

Sprostit se moraš. Kaj pa če bi naredila tako, da se fajn vzburita, na anus si naneseš lubrikant/ vazelin in gresta v pasji položaj. Potem pa ti on med seksom s prstom draži anus… in tako naprej. Če ti bo pasalo pa naj poskusi s penisom. Ne sme te biti strah, nobenih predsodkov ne imet pa bo.

pa to bote vsi v plenice sral ko bote starejši

Vsi razen tebe. Tebi bodo kahlo nosili.

To sva že vse sprobala pa ne gre in ne gre. Pa bolj ko ne gre bolj si mož želi, mene je pa itak že minilo pa tudi mi niti ni bilo že od začetka bogve kaj ampak sem rekla ajde da probamo še to.

sproščena nisi, to je to.
če ti ni do tega, potem bosta težko kaj uštimala.

paše,napij se ga prej,

Moja izkušnja s tem je taka, da sem imela velike zadržke. Ampak, ko ti gredo je pa zadeva fenomenalna. Če vama zdaj ne gre pustita to za nekaj časa pa potem spet poskusita. A, da bi ti njemu prostato zmasirala še nisi pomislila? Mešalo se mu bo od užitka.

http://www.ljudmila.org/sgs/modules.php?name=News&file=print&sid=150

Vprašaj to na forum Sex v mestu.

hvala

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Vsi razen tebe. Tebi bodo kahlo nosili.[/quote]

hehehe

kaj tako nagravžnega pa še svoj živi dan nisem videla in brala

Videla si, da je tema o analnem seksu, pa ti firbec ni dal miru, ne? Si odprla in prebrala in sedaj se zgražaš? Temu se reče licemerstvo, veš.

To je pa prav reklama za homoseksualizem.

To je pa prav reklama za homoseksualizem.[/quote]

Pa je bila pri tebi uspešna? :))

pACKI NEMARNI

Veste od kod izvira rak na debelem črevesu?
No ja, vsak je svojega telesa gospodar!

Benti,… jst sm tud odprl….. ampak sem prec zaprl…. hehe. Uhhh,….. sm mislil, da bom videl bejbe,… ampak, jebiga mislt se pravi nč vedt.

Vemo!

http://tinyurl.com/cpuxkoz

Zakaj se rak na debelem črevesu in danki sploh pojavi pri splošni populaciji, ki nima posebnih tveganj?

K temu veliko prinesejo nezdrav življenjski slog, debelost, nezdrava prehrana, živalske maščobe, prazna hrana, bela moka, se pravi premalo vlaknin. Pa tudi kajenje in alkohol. ”Zelo pomembno je še aktivno življenje. Vsak dan pol ure ali eno uro zmernega gibanja lahko prepreči raka debelega črevesa in danke,” opozarja Maučec Zakotnikova in še dodaja, da ima zasedena populacija izjemno več raka na debelem črevesu in danki kot aktivni ljudje.

http://tinyurl.com/d3f5hko

Dejavniki tveganja in preventiva

Večje tveganje za razvoj tovrstnega raka imajo ljudje s kroničnimi vnetnimi črevesnimi boleznimi, polipi črevesa in s predhodnim rakom na debelem črevesu ali danki, z družinskim polipoznim sindromom, ali ljudje, katerih ožji sorodniki so imeli raka debelega črevesa in danke.

Družinski polipozni sindrom pomeni, da so člani iste družine nosilci gena, ki povzroča številne polipe v črevesu, ki po več letih privedejo do razvoja raka. Večje tveganje predstavljajo tudi: starost (90 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} bolnikov zboli po 50. letu), prehrana – pretežno mesna in mastna, nezdrav način življenja s premalo gibanja.

Preventiva – zdrav življenjski slog, dovolj gibanja, normalna telesna teža, izogibanje alkoholu in kajenju. Prehrana naj bo raznovrstna z veliko sadja in zelenjave, ki vsebujejo veliko vlaknin, bogata z antioksidanti in vitamini (A, C, D, E in selen).
Zato pomislite na to, kaj nesete v usta že danes, naučite se nadzorovati stres in poskrbite za redno vadbo. Zagotovo pa se odzovite na vabilo Programa Svit, saj vas konec koncev nič ne stane, lahko pa vam reši življenje.

Se ne kar navali na anus, ampak se najprej da not 1 prst ter malo raztegne, nato 2 prsta in se mišico spet počasi malo raztegne ter potem 3 prste in spet počasi razteguje mišico. Šele nato je pripravljena za dat not penis.
ČE SPLOH!!! Kajti, če si ti tega ne želiš, potem tudi ta priprava in raztegovanje mišic nima veze, ker ne bo šlo. Če boš zakrčena, bo ful bolelo. Najslabši možni scenarij je tudi, da te poškoduje tako, da ti perforira črevo in zaradi sepse umreš.

pet let sem bila s fantom
dokler sva se imela rad, je bilo vse ok.
ko sva počasi že , vsaj jaz razmišljala, da grem stran, ko mi je šel na živce in si mi je fejst zameril
no, takrat, se mi je tamala tako skrčila, da ni bilo govora, da bi lahko kaj imela
takrat sem bila mlada pa nisem vedela zakaj..zdaj vem
nisem ga hotela več imet v sebi…

New Report

Close