Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ekstremna velikost – ženske

ekstremna velikost – ženske

Imam 2 sodelavki, ki sta ekstremnih velikosti – ena je ekstremno majhna (okrog 150 cm), ena pa ekstremno velika (okrog 190 cm). Opažam, da se vsaka zaradi svoje višine včasih obremenjuje. Vedno se sprašujem, kaj je boljše/slabše za žensko – ali preveč cm ali premalo.

Vaša mnenja?

za ženske je velikost brezpredmetna, pri moških pa je dolžina še kako pomembna.

To so stvari, na katere ne moremo sami vplivati in je brezveze, da se z njimi obremenjujemo. Problem je samo v tem, koliko si dopustiš, da namišljeni družbeni kriteriji za lepoto in sprejemljivost določenih telesnih značilnosti (sploh pri tistih, na katere ne moreš sam vplivati) načenjana samozavest in hrbtenico.

Odvisno kaj dela, če je zarad košarke v službi boljš da je visoka, če pa meče polena pod noge pa nekako lažje, če si mini, manj opazno!

Za moje pojme je bolje biti manjši. Tipa lažje dobiš, če si majhen, kot prevelik, ker imajo drugače kompleks. Lahko obuješ pete, če si prevelik niti ne. Pa katere so manjše, se mi zdi, da ostanejo na pogled mlajše, pri večjih se začne hrbtenica kriviti, težko najdejo številko čevljev….

Včeraj sem videl – po TV – eden je žensko prerezal, pa ji ni bilo nič

Mogoče bi predolgo skrajšali in ostanek dodali prekratki, a?

Ja, to je pa res. Se je ravno tema dvema sodelavkama zgodilo, da je ena oseba mislila, da sta mati in hči (čeprav sta sodelavki po letih enaki) 🙂

Pa ne vem, komu je bilo takrat bolj zoprno …

Noben ekstrem ni dober, v tem primeru pa bi imela rajši 190cm kot 150. Če bi imela še dobro motoriko, bi s košarko nekaj zaslužila za spodobno življenje, tipa bi pa iskala tam okoli 185, da ne bi bila razlika prevelika in da bi imeli otroci možnost podedovati njegove gene.
Majhnost pa, kaj vem, meni je pri mojih 180cm včasih problem kakšno polico dosežt, pa včasih so mi roke prekratke, tako da bi me pri 150cm to verjetno še bolj oviralo kot prekratka postelja pri 190.

Nekatera visoka dekleta in žene so pa prav zadovoljne s svojo nadpovprečno nadgeneracijsko višino. Nekatere s samozavestjo nimajo težav že od mladih nog, tudi ne pri nadležnih poizkusih nižjih moških – ki se mimogrede zelo zelo zanimajo za dekleta na dolgih nogah 😉

Npr. v gneči na avtobusu ne dihajo švica izpod pazduh in vonjav od drugod, ker smo 20, 30 cm višje 😉

Tudi dolgonoge lahko dobijo visoke, seksi, zaželjene moške, dosežejo poleg tistih stvari pri tleh tudi večino stvari na višini in ne potrebujejo plezat na pručko, stol ali lestev, nosijo tudi seksi visoke pete, ki še podaljšajo njihove noge – nekatere znajo nositi svojo višino in visoke pete dosti bolje, kot nekatere dosti nižje predstavnice ženskega spola 😉

Tudi v vozilih nimajo težav, saj je lažje vozit avto če si višje postave, kot pa izjemno nizke, ko potrebujejo podlogo pod tazadnjo ali celo prirejeno vozilo za vožnjo za tiste, ki so ekstremno nizke višine ( nekje med 150, 155 cm)

In se ni za bati za današnje generacije visokoraslih deklic in deklet, da nebi mogle najti partnerja višjega od sebe- današnje generacije so v povprečju vsaj 10 cm višje od tistih pred 30, 40-imi leti 😉

Med 190 in 150, izberem zadnje. Redko katera ženska pri 190 in podobno ima še kaj ženskega v sebi, so vse bolj kobile. Samo košarkašice poglejte.
Manekenke pa niso tako visoke.

Dej ne žali, nismo mi krivi, če ti manjka morda kak višinski cm – ni treba zato visokoraslih žensk s kobilami zmerjat samo zato, ker si anonimna in si misliš, da so to lahko privoščiš! Poznam kar precej visokoraslih žensk in so vse izjemne lepotice – tako na zunaj, kot znotraj! Znajo se elegantno gibati, znajo se obnašati, so prava milina in pravi magnet za moške. Pa ne mislim samo tistih z manekensko postavo!

Kar sprijazni se, da imajo visokorasle ženske dostikrat prednost pri izbiri visokoraslih partnerjev in veliko več fantov okoli sebe, česar nižjeraslene morete prenesti, zato se izogibate njihove družbe, ker so vaše konkurentke :D.

Dej ne žali, nismo mi krivi, če ti manjka morda kak višinski cm – ni treba zato visokoraslih žensk s kobilami zmerjat samo zato, ker si anonimna in si misliš, da so to lahko privoščiš! Poznam kar precej visokoraslih žensk in so vse izjemne lepotice – tako na zunaj, kot znotraj! Znajo se elegantno gibati, znajo se obnašati, so prava milina in pravi magnet za moške. Pa ne mislim samo tistih z manekensko postavo!

Kar sprijazni se, da imajo visokorasle ženske dostikrat prednost pri izbiri visokoraslih partnerjev in veliko več fantov okoli sebe, česar nižjeraslene morete prenesti, zato se izogibate njihove družbe, ker so vaše konkurentke :D.[/quote]

Ja seveda ha ha ha

Dej ne žali, nismo mi krivi, če ti manjka morda kak višinski cm – ni treba zato visokoraslih žensk s kobilami zmerjat samo zato, ker si anonimna in si misliš, da so to lahko privoščiš! Poznam kar precej visokoraslih žensk in so vse izjemne lepotice – tako na zunaj, kot znotraj! Znajo se elegantno gibati, znajo se obnašati, so prava milina in pravi magnet za moške. Pa ne mislim samo tistih z manekensko postavo!

Kar sprijazni se, da imajo visokorasle ženske dostikrat prednost pri izbiri visokoraslih partnerjev in veliko več fantov okoli sebe, česar nižjeraslene morete prenesti, zato se izogibate njihove družbe, ker so vaše konkurentke :D.[/quote]

No, da ne bo pomote … ti dve sodelavki sta tudi v privat življenju najboljši prijateljici. Nobena izmed njiju ni imela nikoli težav pri osvajanju moških in kljub temu, da sta obe poročeni, se nekaterim moškim še vedno cedijo sline – po obeh.

Raje sem kobila kot kokoš.

Dej ne žali, nismo mi krivi, če ti manjka morda kak višinski cm – ni treba zato visokoraslih žensk s kobilami zmerjat samo zato, ker si anonimna in si misliš, da so to lahko privoščiš! Poznam kar precej visokoraslih žensk in so vse izjemne lepotice – tako na zunaj, kot znotraj! Znajo se elegantno gibati, znajo se obnašati, so prava milina in pravi magnet za moške. Pa ne mislim samo tistih z manekensko postavo!

Kar sprijazni se, da imajo visokorasle ženske dostikrat prednost pri izbiri visokoraslih partnerjev in veliko več fantov okoli sebe, česar nižjeraslene morete prenesti, zato se izogibate njihove družbe, ker so vaše konkurentke :D.[/quote]

Ja seveda ha ha ha[/quote]

No, ker ti ni pomoči si preberi raje komentar od kobile spodaj… 😛

Noben ekstrem ni dober, v tem primeru pa bi imela rajši 190cm kot 150. Če bi imela še dobro motoriko, bi s košarko nekaj zaslužila za spodobno življenje, tipa bi pa iskala tam okoli 185, da ne bi bila razlika prevelika in da bi imeli otroci možnost podedovati njegove gene.
Majhnost pa, kaj vem, meni je pri mojih 180cm včasih problem kakšno polico dosežt, pa včasih so mi roke prekratke, tako da bi me pri 150cm to verjetno še bolj oviralo kot prekratka postelja pri 190.[/quote]

men se pa zdi ravno obratno…
tista pri 190 je dosti bolj omejena pri vsem… pri konfekciji, pri čevljih, pri pohištvu… lažje je bit majhen, kot pa prevelik… da ne govorim o tem, da si tista pri 150 lahko izbira med 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} tipov, tisti pri 190 pa ostane na razpolago samo še 1-5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}… 😉

Noben ekstrem ni dober, v tem primeru pa bi imela rajši 190cm kot 150. Če bi imela še dobro motoriko, bi s košarko nekaj zaslužila za spodobno življenje, tipa bi pa iskala tam okoli 185, da ne bi bila razlika prevelika in da bi imeli otroci možnost podedovati njegove gene.
Majhnost pa, kaj vem, meni je pri mojih 180cm včasih problem kakšno polico dosežt, pa včasih so mi roke prekratke, tako da bi me pri 150cm to verjetno še bolj oviralo kot prekratka postelja pri 190.[/quote]

men se pa zdi ravno obratno…
tista pri 190 je dosti bolj omejena pri vsem… pri konfekciji, pri čevljih, pri pohištvu… lažje je bit majhen, kot pa prevelik… da ne govorim o tem, da si tista pri 150 lahko izbira med 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} tipov, tisti pri 190 pa ostane na razpolago samo še 1-5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}… ;)[/quote]

Zakaj ženske ne uporabljate možganov? Zakaj misliš, da je pohištvo bolj prilagojeno premajhnim kot prevelikim? Enako ko nekdo, ki ima 2m težko dobi posteljo, tako ima nekdo s 150cm težave s stoli, z višino pultov imajo težave oboji, s čevlji oboji, s konfekcijo oboji, s partnerji oboji enako – nič 150cm ženska ne izbira med 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} tipi (zakaj imaš možgane???)

Ja, to je pa res. Se je ravno tema dvema sodelavkama zgodilo, da je ena oseba mislila, da sta mati in hči (čeprav sta sodelavki po letih enaki) 🙂

Pa ne vem, komu je bilo takrat bolj zoprno …[/quote]

Sori, samo če si tole predstavljam, kako je bilo … čist smešno.

Po moje je bolje biti premala kot previsoka. Pač jaz z višjo od sebe nikoli ne bi bil, ker zgleda smešno.

Kva ste ženske še na višino ljubusumne.

Men ni važna višina men je važna kva ma ženska v glav.
Nobene izmed vas pa neb mel zarad višine se pričkate bedno. Kake ste pol šele v reali vse popadljive. Ženske ste res preobremenjene z drugimi ženskami.

Dej ne žali, nismo mi krivi, če ti manjka morda kak višinski cm – ni treba zato visokoraslih žensk s kobilami zmerjat samo zato, ker si anonimna in si misliš, da so to lahko privoščiš! Poznam kar precej visokoraslih žensk in so vse izjemne lepotice – tako na zunaj, kot znotraj! Znajo se elegantno gibati, znajo se obnašati, so prava milina in pravi magnet za moške. Pa ne mislim samo tistih z manekensko postavo!

Kar sprijazni se, da imajo visokorasle ženske dostikrat prednost pri izbiri visokoraslih partnerjev in veliko več fantov okoli sebe, česar nižjeraslene morete prenesti, zato se izogibate njihove družbe, ker so vaše konkurentke :D.[/quote]

Ha ha ha, prevelike ženske so navadno same, ne pa še, da bi imele veliko več fantov okrog sebe. Sploh jih nimajo, saj so moški vse manjši in imajo ob prevelikih kobilah manjvrednostni kompleks.

Dej ne žali, nismo mi krivi, če ti manjka morda kak višinski cm – ni treba zato visokoraslih žensk s kobilami zmerjat samo zato, ker si anonimna in si misliš, da so to lahko privoščiš! Poznam kar precej visokoraslih žensk in so vse izjemne lepotice – tako na zunaj, kot znotraj! Znajo se elegantno gibati, znajo se obnašati, so prava milina in pravi magnet za moške. Pa ne mislim samo tistih z manekensko postavo!

Kar sprijazni se, da imajo visokorasle ženske dostikrat prednost pri izbiri visokoraslih partnerjev in veliko več fantov okoli sebe, česar nižjeraslene morete prenesti, zato se izogibate njihove družbe, ker so vaše konkurentke :D.[/quote]

Ha ha ha, prevelike ženske so navadno same, ne pa še, da bi imele veliko več fantov okrog sebe. Sploh jih nimajo, saj so moški vse manjši in imajo ob prevelikih kobilah manjvrednostni kompleks.[/quote]

Neumnost!
Kaj je boljše, kobila ali kura? Nekako pri kobili vsaj veš, kaj ponuja in zmore, kura je pa tako omejena, da nikoli ne veš…
(se opravičujem za vse žalitve, ampak avtorici je potrebno odgovoriti v njenem jeziku, da bo mogoče razumela)

Vsak ekstrem je neugoden, celo ta, ko je nekdo tako ekstremno zakompleksan, da potem iz same lastne togote druge žali. Če bi že izbirala med tem ekstremom in med ekstremom telesne višine, vsekakor takoj podpišem za višino (ali nižino, da ne bo pomote)

Ha ha ha, prevelike ženske so navadno same, ne pa še, da bi imele veliko več fantov okrog sebe. Sploh jih nimajo, saj so moški vse manjši in imajo ob prevelikih kobilah manjvrednostni kompleks.[/quote]

Neumnost!
Kaj je boljše, kobila ali kura? Nekako pri kobili vsaj veš, kaj ponuja in zmore, kura je pa tako omejena, da nikoli ne veš…
(se opravičujem za vse žalitve, ampak avtorici je potrebno odgovoriti v njenem jeziku, da bo mogoče razumela)

Vsak ekstrem je neugoden, celo ta, ko je nekdo tako ekstremno zakompleksan, da potem iz same lastne togote druge žali. Če bi že izbirala med tem ekstremom in med ekstremom telesne višine, vsekakor takoj podpišem za višino (ali nižino, da ne bo pomote)[/quote]

Tebi je pa nekdo fino na rep stopil…….Očitno le ni vse tako oh in sploh tam v višavah kot praviš.

Kakšna neumnost. Kar je majhno, to je ljubko. Kobila to vsekakor ni. Sem pa že rajši majhna ljubka kokoška.
Pa še to, velike babe se velikokrat držijo puklasto, da bi se optično zmanjšale, kar jih naredi še grše.
Pa da ne bo pomote, nisem ne ena ne druga ampak zlata sredina.

Če bi jaz izbirala, izberem raje, da sem majhna. Sama sem sicer res majhna in sicer 158 cm. In ja, sem se obremenjevala s tem. Zdaj se več ne, se sprijazniš. Kar je najslabše pri tako nizki višini, je to, da se vsak dodaten kg hitro pozna. Nekoč se je moja prijateljica, ki je ful visoka, zredila za 10 kg, pa se sploh ni poznalo. Če se jaz zredim za toliko…katastrofa.
Glede fantov je pa res boljše bit manjša, enostavno večine ne moti, če so tudi 40 cm višji. Če so pa le nekaj cm nižji od punce, pa imajo kompleks. Preverjeno. No hvala bogu, niso vsi taki.

New Report

Close