Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Frizer v Viškem Šparu

Frizer v Viškem Šparu

Ali se katera hodi tja strič? Baje da imajo non stop gužvo in da fajn strižejo in res vedno ko grem mimo je nekaj ljudi na stolu. Bila sem že pri mnogih frizerjih, dragih, poceni itd, pa nikjer ni bilo, da bi se odločila da bom tja hodila, ta na Viču mi je pa blizu pa bi šla probat, kako strižejo, pa me je strah da ne bo ok. Zato iščem konkretna izkušnje če je katera že bila pri njih in če lahko priporočite kakšno frizerko ki tam dela. Hvala

Pred parimi leti sem vedno hodila tja
in sicer k frizerki Alenki.
Vedno me je super ostrigla in naredila lepo frizuro.
Povprašaj, če še dela tam.
Srečno.

Mene so vedno dobro postrigle..vsakič je druga, ker nimajo sistema naročanja.

Da ne govorimo, da plačaš 13€ za pranje, striženje in sušenje.

To je frizerski salon DOK. Punce so zelo v redu, naredijo ti vse, kar hočeš. Je zelo poceni pa še neke akcije imajo kar naprej. Ta druga njihova poslovalnica je pa na Litijski38. Iste nizke cene, lepo strižejo. Meni ni všeč zato, ker ne naročajo in zelo traja, da mi uspe priti na vrsto, kadarkoli grem mimo, je polno čakajočih, meni se pa ne da čakati. Dobri sta Renata in Vesna. Jih pa občasno menjajo in dajo tiste z Viča sem in te od tukaj na Vič.

[b]frizer DOK[/b]

V tem salonu sem bila pred dvema mesecoma. Bolj ko sem frizerki poudarjala, da zelim, da mi lase zravna, da so ravni kot sveca, bolj je fenala na “noter”. Cena pranja las in feniranje je bilo v akciji 17 eur, npr. pri Bogataju na Vicu pa sem mal pred tem dala 15 eur, pa ni bilo nobene akcije. Tako, iz tega lahko sklepam, da v tem salonu niso kaj ekstra poceni, niti ne exstra super. Zame so zelo povprecni. V tem koncu bi jaz raje sla k Mitju stayling v Tus na Vicu.

tam so odlični

Sicer je minilo nekaj časa od zadnjega foruma, pa moram vseeno napisati. Tudi mene moti, ker ni naročanja, predvsem zato, ker ne moreš čakati frizerke, s katero imaš dobre izkušnje. Morda jih pa res menjajo, kot ste napisali, saj tistega, ki me je super postrigel, nisem videli nikoli več. Med lanskimi prazniki sem nujno potrebovala frizuro, zato sem vseeno počakala in žal imela enako izkušnjo, kot je napisala blazek (dobri dve leti nazaj). Frizerka je od striženja do fenanja naredila točno tisto, kar sem ji povedala, da ne maram, oz. je za moje lase problematično. Žal mi je, ampak res sem bila jezna – čeprav naj bi mi postrigla samo špice, imam sedaj dva nivoja, zgornji je nekaj cm krajši in izgleda, kot bi imela črto po sredini glave. Imena frizerke ne vem. Vsem želim, da takih slabih izkušenj ne bi imeli.

New Report

Close