Najdi forum

erekcija pri 6 letniku

Imam 9 let staro hči in 6 let starega sina.Sinu se večkrat dvigne lulček in tako se smeji,ga kaže sestrici,se ona čudi,zakaj,kako mu otrdi in se mu dvigne,…Sprašuje mene,in me zanima kako naj ji razložim,zakaj se to dogaja.Malo sem ji že razložila in sicer sem ji rekla da se prijetno počuti in da vsem moškim tudi atiju včasih stoji.Kako naj ji povem o sexu in o tem da se otrokom že to dogaja.Rada bi ji povedala,čisto preprosto,tako kot je,vendar ne najdem pravih besed.Prosim za nasvet in mogoče kje bi to lahko prebrala,kje na netu. Hvala

Pozdravljeni!

Kar se »napihnjenih« lilčijev tiče (to je izraz mojega sina), odgovorite otroku to, kar vas dobesedno vpraša. Če vas vpraša, zakaj je tak, odgovorite na to. … Jaz bi verjetno odgovorila: Zato, ker fantje, potem ko so že veliki, včasih rabijo take lulčije. … In zdaj če vpraša, kdaj pa, odgovorite na to …itd. Če pa vas vpraša, kaj je sex, pa odgovorite na to. Itd. … ne rabite se nekaj strašno pripravljat, vsekakor ne imejte celega govora, le odgovorite na vprašanje, ki vam ga postavi. Če pa vam je nerodno, potem si poskrbite pomočnika: pri teh rečeh je najboljši pomočnik dobra knjiga. Gotovo jih najdete nekaj v knjižnici. S knjigo tudi zagotovite, da imajo otroci dobre in prave informacije in ne izkrivljenih in nepravih.

Alenka O.

New Report

Close