Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Nesrečno zaljubljeni

Nesrečno zaljubljeni

Spodaj je ena malo bolj vesela tema, kdo je zaljubljen, jaz pa postavim eno sorodno vprašanje – koliko pa vas je nesrečno zaljubljenih? Ali pa – nesrečnih, ker niste zaljubljeni? 🙂 No, upam, da bo spodnja številka sicer večja od te, a nikoli se ne ve…

Aja, še podvprašanje: kako dolgo pa ste že nesrečno zaljubljeni? In zakaj, razlog: a je tista oseba vezana, nedosegljiva, a vas je zavrnila, a mogoče niti ne ve, da vam je všeč…?

Jst sem srečno nezaljubljena.

Od poletja sem srečno nezaljubljena, k sem ugotovila, da je en tip k mi je bil všeč prveč plitek, da bi lahko bila vanj zaljubljena. Tako, da me je hitro minilo, trenutno pa ne poznam nikogar zanimivega. Mogoče mi kdaj kdo utrip pospeši, sam za prekratek čas. Mi ga že ne dovolj.

bil nesrečno zaljubljen in mislim,da sem na poti do še enkrat..
full dobr

Nesrečen, ker nisem zaljubljen.

ne zaljubim se vec tak zlahka kot vcasih, niti si ne ustvarim tolko priloznosti…ne da se mi ker so pol sama razocaranja…ceprav po drugi strani bi se pa kr lahko strinjam z megaboyem…nesrečen ker so babe take kure ce sem točen 😛

Tudi jaz.

Še en srečno nezaljubljen 🙂 Vsake toliko dobim še kaki ruker sam od sebe glede zadnje napake (v bistvu edine napake pri puncah), ki je bila pač totalna biatch – me je pa naučila, da se je bolje igrati kot biti resen 🙂

Ampak ker se mi zdi to bedno sem se nehal ukvarjati z ženskami 🙂 Srca pa tudi ne moti, da ga ne puščam kje pri kaki lažnivi bejbi 🙂

Banshee.

A veš kaj :))) Na kure si naletel, kar priznaj. Jst sem tud mela same kretene, pa ne rečem, da so zdej vsi moški taki, niso, sam jaz si take poiščem, ker menda (in če mal preučiš lasnosti vseh bivših) si podzavestno iščeš partneje po določenmu vzorcu.

U bistvu trenutno še celim rane pretekle veze, ampak sm pa drugače srečna oz. ok in me ne moti da nisem zaljubljena oz. da nimam partnerja.

..mene je pa mal zanašalo ampak sem se še pravočasno zbudila, bi mi pa prav pasalo malo lebdeti, sam kaj k so vsi tipi tolk čudni…pol naj pa verjamem kakšnemu…
in pol so prišli palčki in sneguljčica…

in prijahal je princ na belem konju

ups pripelal se je dečko u yugotu koral 65 :))

_____________________________________ življenje ni orehova potica

…tudi če peš pride, bo boljš vsaj ne bo s konja padu..

Glej, zaradi mene tud če popeniš zdaj tukaj, ampak ne se delat tako hladne, nedostopne, ker mi je čist jasno, da nisi taka, samo malo preveč realna si. Se opravičujem, ker sem ti uletel sem na forum, ampak moja sestra je že nekaj časa tukaj in če kaj pomaga se opravičujem, ker sem ugotovil, da si tudi ti tukaj.
Napisal sem ti mail in ti vse razložu, ker nočem, da se v službi čudno gledamo, pa tudi odgovorila nisi. A se znaš s kom pogovarjat o svojih občutkih in težavah, ne moreš zmeraj vse v sebi držati, al znaš samo tu pa tam tukaj napisati.
Vem da se ti včasih miselno sproščaš tukaj, sedaj si pa bolj zadržana, pa ja ne bo sodelavec bral, kaj jaz razmišljam in kaj jaz delam. Res nisem nič slabega mislil, samo nekako mi s tabo ni šlo skupaj, da bi ti šla na pijačo z enimi odpuljenci s foruma, samo to me je zanimalo in zato sem se čudil. se opravičujem, če sem si preveč dovolil in če sem hotel vzpostaviti en prijateljski odnos s tabo.

Lej, maš enga k te osvaja, kr hit zagrab povabilo :)) Očitno je v redu, ker m ni vseen za tvoje občutke 🙂

Nikol ne veš, kdo se skriva na drugis trani žice, ja tega se kr pazi :PP :)) Za sodelavca vsaj veš, kakšen je, k ga poznaš…. :))

Ne obstajajo nesrečne ljubezni. Že to, da ljubimo, nas napravi srečne. Edith Wells

…ta je čist mim..mamo eno normalno delovno vzdušje in pol se karnaenkrat začne ta nudlc neki nasmihat in neke dvoumne naprej metat…

..pa kaj če si uletu na forum, pač ne bom več tko sproščeno pisala, konec koncev se grem lahko tud kam drugam sproščat..

..v službi si ne iščem novih prijateljev, hvala, zato k si me na forumu odkril morava bit pa prijatelja al kaj..kaj si mislim sem ti že dost jasno povedala, tko da predlagam, da se mejmo tko kot smo se imeli prej, s kom se jaz pogovarjam in s kom pijem je moja osebna stvar in ne službena in ne javna

..pač ne poznaš me in me tudi nikoli ne boš, tko da če se boš preveč poglabljal v moja dejanja ti tko ne bo nič razumljivo in boljš zate da se poglobiš v delo al pa kam drugam, ne pa da mi stresaš take tukaj, če pišem na forum, pišem na forum in ne tebi

pa je pred kratkim en moj bežni znanec reku da je tale Slovenija mal premajhna za takle forum…pa še prav je mel…

S tem se pa sploh nebi strinjal. Še nisi trpela ker si bla v nekoga zaljubljena pa te ni jebal pet posto? Blagor tebi…

Ja, sem že doživela enih par razočaranj. Pa saj se pobereš, pa se na nek način prerodiš, spremeniš pogled na svet, zamenjaš družbo, če se ti to zdi potrebno,… Samo, da me ne bi jebal pet posto, pa še nisem doživela, to pa res ne.

Anyway, res, da nesrečna ljubezen boli, včasih še preveč, samo, če si zaljubljen, imaš take zaljubljene očke pa vseeno si na nek način srečen. To se pa ja moraš strinjat, Jure.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close