Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek tista, ki me zmerjala zaradi planinske koče

tista, ki me zmerjala zaradi planinske koče

Tista, ki si me zmerjala zaradi planinske koče in rožic:

Ti povem, da sem bila na planinskem domu, imela pa sem se super. Nič plačala, ampak delala kot kuharica, sobarica, natakarica, čistilka, pa še šopke za mizo sem naredila, pa tudi razne planinske spominčke (hahahaha, naučila sem se, kako se v planinah mleko dobi). Tudi čas za zdravilne rože nabirat sem imela, saj smo jih namočili v šnops, da bodo planinci in pohodniki imeli (kot so rekli “za brbončice zdravit,hahaha).Zelo delaven, a tudi zelo sproščujoč dopust. Spoznala sem ogromno ljudi (tudi iz našega kraja), v tistem času nisem imela časa misliti na svoje težave, ampak so me naučili, kako naj jih premagujem. Gorski zrak je “odnesel” pol mojih zdravstvenih težev, zato smo se dogovorili, da se bomo videvali večkrat (malo osebja, zato jim je moja pomoč bila dobrodošla).
V najlepšem spominu pa mi bo ostala “gorska” poroka. Mladoporočenca sproščena, vesela, preprosta, dobrovoljna,…Ko so odhajali, smo še dolgo slišali “muziko”, petje in smeh iz doline.
Nepozabno!!!!!

Moji gostitelji, tu gor ste me našli in tukaj se vam lepo zahvaljujem za prelepo doživetje.
Pozdravit vas pa moram . kako že? JUUUUUHUUUUUHUUUUU!

Lepo je to slišati; kudos in lepe dneve še naprej

Živijo.
Tudi mene bi zanimalo kaj takšnega…. Ali lahko dobim kakšen kontakt od tvojih gostiteljev?
Hvala.

HM30 – žal ne. Do kontakta mi je pomagal vodič iz našega mesta. Kontaktirali pa sva s hčerko oskrbnikov. Našla me je prav na tem forumu. Večkrat “brska” tu gor in če bo njena volja, te bo kontaktirala.

Lep pozdrav

Živijo.
Tudi mene bi zanimalo kaj takšnega…. Ali lahko dobim kakšen kontakt od tvojih gostiteljev?
Hvala.
[/quote]

Razumem.
Hvala za odgovor.

Tebe so našli tukaj gor, ti pa ne moreš vsaj vprašat, če potrebujejo še kakšno pomoč???
Ta je pa lepa …

Saj ni neumna, da bo pljuvala v lastno skledo.

Plačat ne morejo, malokatera bi pa od jutra do pozne noči delala zastonj – vsa opravila.
Bila sem v težki življenski situaciji, psihično na dnu in hvalabogu sem našla dobre ljudi, ki so mi pomagali (pa tudi mlada nisem več)

Morski galeb / Saj ni neumna, da bo pljuvala v lastno skledo.
Tudi to je res!
Od pošte, ki sem jo dobila, je bila to edina roka, ki mi je res pomagala.

Pa lep večer

Hvala! Vse lepo še naprej

Živijo.
Ko sem prebrala vsa sporočila, sem dojela, da je prav da se oglasim in komentiram.
Jaz nisem brez službe- imam redno službo in ni nevarnosti, da bi ostala brez nje. Ker sem maja bila na dopustu in v poletnem terminu nisem načrtovala nobenih počitnic, sem se odločila poiskati kakšno ustrezno možnost – v smislu: oddelam za en teden počitnic – lahko je to tudi na kmetiji ali pd. Zdaj bo počasi tko in tko sezona obiranja sadja….

Tvoj post me je pritegnil, ker sem ljubiteljica hribov in kar nekaj časa preživim gor – ni bilo drugega razloga.
Seveda bi se kaj takšnega lahko zgodilo le enkrat na leto, ne pa da kar naprej potem iščem iste ali podobne variante. Tko, da tvoja skrb, da ti hodim v zelje je zares odveč.

Lp.

Za gostitelje tele frajle- prodaja domačih kao zelišč itd.. ni v skladu z zakonodajo.
Upam,da vas bo obiskal inšpektor.
Nič plačala, ampak delala kot kuharica, sobarica, natakarica, čistilka, pa še šopke za mizo sem naredila, pa tudi razne planinske spominčke (hahahaha, naučila sem se, kako se v planinah mleko dobi).
In zate – kuhala in stregla si brez osnovnih higienskih standardov skupaj z boleznijo. Res upam na inšpekcije-sanitarno,delavno pa še ostale!! V dobro gostov na tej koči!

Za gostitelje tele frajle- prodaja domačih kao zelišč itd.. ni v skladu z zakonodajo.
Upam,da vas bo obiskal inšpektor.
Nič plačala, ampak delala kot kuharica, sobarica, natakarica, čistilka, pa še šopke za mizo sem naredila, pa tudi razne planinske spominčke (hahahaha, naučila sem se, kako se v planinah mleko dobi).
In zate – kuhala in stregla si brez osnovnih higienskih standardov skupaj z boleznijo. Res upam na inšpekcije-sanitarno,delavno pa še ostale!! V dobro gostov na tej koči![/quote]

Fuck Off! Res……

Avtorica posta,
bolj ko berem sporočila, bolj se mi zdi vse skupaj nagravžno iz tvoje strane.
Pišeš kako je to edina roka, ki ti je pomagala, po drugi strani pa TI NISI pripravljena komu drugemu pomagati. Kaj, če bi jaz bila v zares težki življenjski situaciji in bi potrebovala kakšno pomoč – bi mi jo ti prej odrekla, kot pomagala.

Pa kakšen človek si?
Očitno, da nisi doživela takšnega gorja v življenju, da bi pomoč potem cenila, ker če bi, bi se trudila tudi drugim pomagati ne pa skrbeti le za lastno rit.

Prav razočarana sem, ko doživim kaj takšnega, ker je to dokaz da ljudje v tej krizi postajajo čedalje bolj sebični in hudobni, namesto da bi bilo obratno. Očitno je pri nas še vedno premal krize…..bi moglo še bolj udariti, da bi nekateri dojeli, da je za vse dovolj, če le nisi požrešen!

Pa lep dan gospa avtorica posta.

Kakšna favšija. Ne morem verjet.
HM30 – a zdaj pa naj vsem službe iščem? Oglasov je veliko, samo prebrati jih je potrebno, pa še plačani boste. Jaz sem pač že v takšnih letih, v katerih ne dobim več stalne, pa tudi začasne zaposlitve ne.

inšpekcija – ne prodajajo zdravilnih zelišč, ampak, če hodiš v gore, kaj dobiš ? En šlukec šnopsa, v katerem so namočene planinske rože. (hahaha, v kateri koči ga pa ni?)
Po poklicu sem trgovka. Vsako leto, potem že na pol leta smo morali narediti “higienski minimum”. Tudi, ko nisem bila več v tem poklicu, sem redno opravljala ta tečaj, ali kako mu rečeš, ker pomagam na kakšni prireditvi v kuhinji – zastonj. Higienski minimum mi pa plača prireditelj. Bo spet favšarija gorela?
Pa kako veš, kakšno bolezen imam? Niso vse nalezljive.

Konec debate – ne odgovarjam več.
Pa vsem skupaj en lep pozdrav

Aja, sem šele sedaj prebrala vse poste.

HM30 – prve tri prispevke si napisala enkratno (morda bi te vzeli za pomoč), v četrtem si plunila v svojo skledo.
Če bo to prebrala GORSKA PLANIKA, si odkvitala.

Ojla.
Hvala bejba. Jaz sem si že zrihtala delo drugje – pa še plačano bom dobila.
Sem obrnila nekaj telefonskih in dobila tisto, kar sem iskala.

Včasih je potrebno le malo samoiniciative in dvignit r.., ne pa čakati, da ti drugi naredijo tisto, kar bi v resnici sam moral. Kdor išče, najde!

Hvala za odgovore in Lep dan!

Za gostitelje tele frajle- prodaja domačih kao zelišč itd.. ni v skladu z zakonodajo.
Upam,da vas bo obiskal inšpektor.
Nič plačala, ampak delala kot kuharica, sobarica, natakarica, čistilka, pa še šopke za mizo sem naredila, pa tudi razne planinske spominčke (hahahaha, naučila sem se, kako se v planinah mleko dobi).
In zate – kuhala in stregla si brez osnovnih higienskih standardov skupaj z boleznijo. Res upam na inšpekcije-sanitarno,delavno pa še ostale!! V dobro gostov na tej koči![/quote]

Fuck Off! Res……[/quote]
Ko se bodo tvoji bližnji malo zagiftal boš ti tudi f.. off! Jasno! Z veseljem čakam tukaj ene dva posta, kako so se njihovi bližnji zagiftal z salmonelo, pa z ostalimi stvarmi! A kar vsak zdej lahko kuha pa streže! Brez omejitev! Kul!

Fuck Off! Res……[/quote]
Ko se bodo tvoji bližnji malo zagiftal boš ti tudi f.. off! Jasno! Z veseljem čakam tukaj ene dva posta, kako so se njihovi bližnji zagiftal z salmonelo, pa z ostalimi stvarmi! A kar vsak zdej lahko kuha pa streže! Brez omejitev! Kul![/quote]

A ti sploh veš kdo dela v kuhinjah? Sami študenti ….in ti se greš tle neki…
dej no mona….če bi blo tko, bi že zdavni zaprli vse gostilne dalč naokrog.
Sicer pa kakšne hude jedi v planinskih kočah ne kuhajo. Ona je verjetno pomivala posodo, pa krompir lupila….
A je v keri koči sploh zaposlen kuhar? Kolikor jaz vem so gor oskrbniki sami za vse…
Do zdaj so se zastrupitve dogajale le v hotelih na morju, in to unih s *****….tko da nehi klamfat.

New Report

Close