Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vsi otroci stari blizu 50 let, še vedno živijo s starši v isti hiši, kaj ni to bolano?

Vsi otroci stari blizu 50 let, še vedno živijo s starši v isti hiši, kaj ni to bolano?

Vsi so zaposleni za nedoločen čas,imajo precej lepe plače, eden tik pred upokojitvijo, dela v rudniku. Vsi še živijo s starši v hiši, ki sta jo zgradila starša. Imajo vsak svojo etažo.

Meni se zdi to tako čudno, nimajo partnerjev, nimajo otrok, nimajo nič drugega, kot vsak svoj nov avtomobil, stroške si delijo in so zadovoljni očitno.

Kakšni ljudje lahko tako živijo. Meni je to tako čudaško.

 

jah, meni pa je čudaško da se nekdo obremenjuje z sosedi pa kaki so pa kaj majo…pa kaj si morema? tako jaz in ti boma živela naprej…

Ok, tebi je čudaško… in?

nova
Uredništvo priporoča

Torej, če so ostali kot sestre,bratje v hiši skupaj, pa vseeno ima svojo etažo je čudno. !? Vsak bi moral tastare privit da prodata bajto, da bi vsi najeli do konca življenja kredit, da bi bili vsiin vsak na svojem – v večjem ali manjšem fletu. Mislim, če pa to ni praktično, vsem odgovarjajoče – no, pol sem pa res čudna. Kaj zdaj tebi tle ne štima. Ker se razumejo, ali bi se morali po slovensko kot spodaj veliko postov skregat na smrt in vsak jebat ježa po svoje!? Ne štekam, torej je bilo v prejšnjih letih ko so generacije staršev in starih staršev – joj je bilo fajn z babicami a ne, – živeli skupaj in skrbeli za starše ko so ostareli – čas poln čudakov, ali čas medgeneracijskega sožitja. Ne, danes je svet čudakov. Evo – že to da nekdo tako živi – je za današnja semena čudaštvo. Bog pomagaj nam, da se ne bomo sami usmradili v svojih stanovanjih in bajtah – ker bodo itak otroci odšli stran. Da ne bodo izpadli čudaki, a ne !? Kdo je tu bolan – bi se jaz vprašala.

Vsaka umsko zdrava oseba potrebuje svoj prostor, nekaj kamor se lahko umakne.Logično je tudi, da si najde partnerja, drugače se kar hitro zgodi, da vlogo partnerja prevzame lasten brat ali sestra, le da med njima ni spolnih odnosov. Poznam dve takšni osebi. Oba samska, brat in sestra, živita s starši, obnašata se kot da sta poročen par, oba blizu 50 let.

To da ima vsak svojo etažo – oh to pa sploh ni važno. Važno da ti ene take poznaš – in zdaj so vsi čudni. In kako se to obnašata kot da sta poročen par?! Povej, se kregata, sestra drži mulo ko brat ne odnese smeti, povej kako to izgleda. Da bomo zdaj malo bolj čudake spoznali. Ubogo. Torej vsi samci tega sveta – zalezujejo sestre ali brate – po tvoje – če živijo skupaj. Duševni maloposestniki ste ki namesto da bi rekli – praktično za vse, ne čudaki so. Torej kdor ostane do 50 sam, v hiši svojih staršev, z njimi živi v svoji etaži je čudak. In kako se reče če čudak se oženi in s svojo ženo živi v etaži pri starših – zajedalec, ali ne ?!

Ja pa kaj ma to s tabo veze? Boš ti zaradi tega mela manj za jest al pa vpliva na tvoje življenje direktno? Če njiju ne moti, kaj te briga

Meni je tudi čudaško, če človek ne odide od doma.

Vsak, ki ni povsem po normah, je že kar čudak. Pojdi spat. In ne piše se bolano, ampak bolno.

živijo kot v samskem domu saj, če so asexualni noben mulc jih ne moto mama jim kuha in pere prosti čas pa pretolčejo pred tv

Kaj pa koga briga, kako kdo živi …Vsak živi tam in tako, kjer in kako sam hoče. Vsak živi tam, kjer se dobro počuti in če med skupaj živečimi osebami vlada še dobro medsebojno razumevanje, potem res ne vidim vzroka, zakaj bi vsak moral biti v svojem stanovanju.

Se strinjam, je čudaško.

resno? uau, sploh nisem vedela, da sem tudi jaz čudna, ker si
1. nisem našla partnerja oziroma sem srečno loćena
2. ne živim z bratom (ki ga sicer nimam) ali s sestro (ne živim pa niti z mamo ali očetom ali teto ali nečakom ali bilo kom drugim, ki hodi na dveh nogah)

ima nas čudnih …. :)))))))))

v tem času je to najpametnejše.Verjetno imajo vse poštimano in živijo v sožitju.Bolj pametno bi bilo,da si ta čas,ko to pišeš o drugih,ki se te ne tičejo, nalakirala nohte na nogah ali si populila obrvi.Bilo bi več haska.

Veliko je družin, kjer ni jasnih meja. Za take družine je značilno, da tudi odrasli otroci živijo ali zelo blizu skupaj ali pa zelo daleč narazen.

Meni je mogoče čudno le to, da si noben od njih ni našel partnerja. Vendar pa mogoče je bilo še več bratov in sester in nekateri so se vendarle odselili in si ustvarili svojo družino?

sicer sem mnenja, da bi bilo za veliko ljudi bolje, da ne bi imeli družine in otrok, ampak ravno zaradi tega, ker so čudaki. Tudi poznam take primerke in so zelo zelo posebni. Običajno niso škodljivi do drugih, razen če se začnejo kregat s sosedi, takrat pa je tragikomedija.

Vsak človek ima svoje življenje, svoja razmišljanja, svoje načrte. Če njim tako odgovarja, je tudi meni prav. Očitno se dobro razumejo, skupaj si pomagajo, imajo manjše stroške itd.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx boljše živet v lahki diktaturi kot v težki demokraciji xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx več na blogu, http://www.fj-produkt.com/

Eni “čudaki” odidejo od doma, drugi ostanejo doma, in kje je sedaj problem????

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!


Ni problema, če pa je problem, je v nas samih, ko se spuščamo v tuje zadeve, za katere nimamo dovolj podlage za pravilno razmišljanje in komentiranje.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx boljše živet v lahki diktaturi kot v težki demokraciji xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx več na blogu, http://www.fj-produkt.com/

Jaz se sicer s tem ne obremenjujem, jih pa poznam veliko. Je tudi moj brat (40 let) eden takih, ki bo očitno ostal sam, živel pa z mojo mamo … žal. Saj so tudi primerki zelo uspešnih posameznikov (misim karierno), s svojimi hišami, skorajda graščinami, starimi 40+ (ženke, moški, vseeno), pa še vedno vsak dan pri mamici na kosilu, ona jim hodi pospravljat, pere jim tako ali tako ona doma ipd. Nobenega partnerstva, tud kakšne samo za eno noč ne. Čudaško? Ne, bi bolj rekla, da vse bolj pogosto čustveno in duševno uboštvo človeka.

no saj če pogledamo naše tastare in druge, vsi so zagrenjeni, sovražijo eden drugega, živijo pa skupaj, ker se tako spodobi. Kje pa se naj otroci naučijo čustvene bližine? bolje, da ostanejo sami in ne širijo slabe vzgoje naprej. Skupaj pa naj živijo tisti, ki se imajo radi in naj imajo otroke.

Ko boste ženske nehale ob vsakem osvajanju govoriti, da moški nad vami delamo nasilje, potem bo več moških poročenih. kar se pa tiče stanovanja pri starših – starši so dobili stanovanja po Jazbinškovem zakonu ali pa ga zgradili z ugodnimi krediti – mi, mladi, tega ne moremo. Žal.

Joj, da se vam da toliko ukvarjat s tem, kaj in kako ostali. Nihce ne more sodit, koliko in ali je kdo drug v zivljenju srecen, lahko samo sodi, kako bi bil on sam srecen v kozi nekoga drugega. Pa se takrat nima vseh podatkov.

Ne skrbite toliko za druge, to je samo grda slovenska navada.

no saj če pogledamo naše tastare in druge, vsi so zagrenjeni, sovražijo eden drugega, živijo pa skupaj, ker se tako spodobi. Kje pa se naj otroci naučijo čustvene bližine? bolje, da ostanejo sami in ne širijo slabe vzgoje naprej. Skupaj pa naj živijo tisti, ki se imajo radi in naj imajo otroke.[/quote]

Ja, saj to hočem povedat. Čustveno nezreli, čustveno ubiti posamezniki. Pustimo krivce. In tak tako ali tako ni sposoben ne za zvezo, ne za partnerstvo, ne za družino.

joj ste zategnjeni no. a tisti, ki živite z družinami v isti hiši, kjer živijo eni tastari od enega, je pa ok? pa imate ravno tako ločene etaže ali štuke ali nadstropja.

pol vas je tričetrt čudakov in bolanih ljudi (kot ste se izrazili) tu na mon.

malo si moralo približajte, da ne boste mnogokrat na dveh bregovih.

New Report

Close