Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Katera torta iz Hoferja je dobra?

Katera torta iz Hoferja je dobra?

Vprašanje v naslovu,

hvala!!!

Zaenkrat smo poskusili samo rafaelo torto in je odlična.

Si mogoče kdaj slišala, da imamo ljudje različne okuse? Jaz imam rada čokolado, ti sadje, tretji kokos, nekateri zelo sladko, drugi skoraj nesladko, četrte moti suha torta, želijo fino sočno. Itn itn itn

Kako lahko postaviš tako zelo splošno vprašanje? Misliš, da je toeretična možnost, da ti bo kakšen odgovor res koristil?

Drugače pa moj predlog: Najboljša torta je domača torta. In veš kaj, torto sploh ni težko naredit. Res ne.

nova
Uredništvo priporoča

Zdravo,
odlične so čisto vse torte (če misliš zamrznjene). Proti pričakovanju je dobra tudi marakuja&breskev, zelo osvežilna, lahka. Potem lešnikova, čokoladna. Meni najmanj dobra je švarzvaldska . ne vem več, zakaj, ampak zapomnila se si, da mi tisti okus ni preveč všeč.
Drugače pa so dobre tudi sveže, ki pa jih peče Hlebček – zdaj na novo imajo svežo skutino oz. sirovo tortico, ki je čudovita. Odlična je tudi čokoladna in gozdni sadeži. Jaz mislim, da ne boš v nobenem primeru razočarana!

Meni zmaga čokoladna.

[/b]

Se popolnoma strinjam. Ni je čez domačo.

Če pa že mora biti kupljena, pa ne neko sranje iz Leclerca ali Hoferja, ampak Rustica, no če ne gre, je tudi Zvezda dobra. Pa saj ne jemo torte vsak dan. Zakaj bi morali kupili najcenejše sranje, pofl od pofla, sami umetni praški in umetne barve.

[/b]

Se popolnoma strinjam. Ni je čez domačo.

Če pa že mora biti kupljena, pa ne neko sranje iz Leclerca ali Hoferja, ampak Rustica, no če ne gre, je tudi Zvezda dobra. Pa saj ne jemo torte vsak dan. Zakaj bi morali kupili najcenejše sranje, pofl od pofla, sami umetni praški in umetne barve.[/quote]

…ker ITAK vsi živimo v lj…….

Gozdni sadeži ali pa raffaello, sam čokoladna ne, ker je že na splošno ne maram

[/b]

Se popolnoma strinjam. Ni je čez domačo.

Če pa že mora biti kupljena, pa ne neko sranje iz Leclerca ali Hoferja, ampak Rustica, no če ne gre, je tudi Zvezda dobra. Pa saj ne jemo torte vsak dan. Zakaj bi morali kupili najcenejše sranje, pofl od pofla, sami umetni praški in umetne barve.[/quote]

…ker ITAK vsi živimo v lj…….[/quote]

Mogoče izven Ljubljane ni mogoče speči domače torte. Mogoče izven Lj nimate štedilnikov?!

[/b]

Se popolnoma strinjam. Ni je čez domačo.

Če pa že mora biti kupljena, pa ne neko sranje iz Leclerca ali Hoferja, ampak Rustica, no če ne gre, je tudi Zvezda dobra. Pa saj ne jemo torte vsak dan. Zakaj bi morali kupili najcenejše sranje, pofl od pofla, sami umetni praški in umetne barve.[/quote]

Mogoče zaradi tega, ker nam nekaterim peka ne leži.
Mogoče zato, ker nimamo časa.
Tisoč razlogov je lahko.

Meni je pa dobra čokoladna rolada, ki jo prodajajo v Sparu, pa mislim, da tudi v Mercatorju, pekarna Blatnik.

Ja, hvala vsem za odgovore.

Ta teden praznujemo hčerkin rojstni dan in ponavadi smo vedno naročili torto v slaščičarni. Letos pa je rekla, da noče torte iz slaščičarne, ampak eno majhno, čisto navadno. Sem malo debelo pogledala, ma ok, če hoče tako. :))

Nekaj mamic mi je na rojstnih dnevih reklo, da so v Hoferju odlične torte in poceni in zato tudi one raje vzamejo tam, kot da bi naročile enako dobro torto v slaščičarni za enkrat večjo ceno. Sicer prvič kupujem tako. Verjetno se bom tokrat odločila kar za raffaello in čokoladno, če so manjše. Sem pa probala enkrat švarzvaldsko in mi je bila grenka, tako da ta sigurno odpade.

Naslednje leto pa spečem sama. :))

Hvala in lepo se imejte še naprej.

Meni je dora njihova jagodna torta iz hladilnika. Čokoladna mi je malo presladka.

https://www.facebook.com/actio.si

Za the vroče dni najbolj prija sladoled. Kupila tistega vanilijevega in mu dodam vsak dan sveže maline z vrta. Njami!

Tako se govori! Jaz pojma nisem imela o peki tort, pa sem se naučila. Kakšen vikend poskusi, boš videla, da je skoraj manj dela kot narediti zavitek. Ostane dekoriranje, če ti to leži, lahko prav uživaš. Lahko pa dosti tega kupiš in gor položiš, pa je (npr. smarti bonbončke, marcipan figurce itn).

…ker ITAK vsi živimo v lj…….[/quote]

Mogoče izven Ljubljane ni mogoče speči domače torte. Mogoče izven Lj nimate štedilnikov?![/quote]

mogoče izven ljubljane ni rustike pa zvezde ane, ker avtorica ne sprašuje za doma pečeno torto, vi ji pa najedate.

sveža čokoladna je odlična, dobra je tudi sveža jagodna. zamrznjenih pa nisem probala.

ampak sveže torte imajo v Hoferju samo od četrtka ali petka do vikenda!

Vsak četrtek in vsako soboto pripeljejo sveže torte v Hofer. Sadno, manjšo skutino in čokoladno. Ravno pred 14, dnevi smo jo rabili in sem kupila njihovo čokoladno. Bila je čudovita! Če se ti v tej vročini ne ljubi peči tako kot se ni meni, kupi eno od teh svežih in boš zagotovo zadovoljna. Zamrznjenih še nisem poskusila. Za te sveže ti pa garantiram, da so res dobre.

Večkrat pa gledam bogato ponudbo zamrznjenih tort in rulad v Tušu in me prav zanima, če so dobre.

Sestrična kupuje torte v Tušu, jaz zagovarjam bolj domačo peko, če je le mogoče. Sem pa poskusila eno kupljeno v Tušu z marcipanom (navadna okrogla) in v obliki ježka. Kakor sem najprej mislila, da ta prisrčen ježek ne bo kaj prida, sem bila kar presenečena nad okusom. Se ni čutilo kakšne margarine in tako.

New Report

Close