Avto.Over.Net

Avtomobilizem

Na testu: Hyundai i40 sedan

Default avatar

600

a nisi že imel na testu i40?
Default avatar

IztokFranko

600 je napisal/a:
Res je, vendar je bil karavan (takrat se še ni prodajal i40 kot limuzina) ter bil je avtomatik z nekoliko več opreme kot trenutni: http://avto.over.net/testi/hyundai_i40_ ... _business/
Pri karavanskem je bila zato tudi cena višja 35.590,00 EUR

Več o limuzini pa sem napisal že ob domači predstavitvi: http://avto.over.net/aktualno/novosti/n ... i40-sedan/
Default avatar

600

a tko. ker ti je bolj všeč po filingu?
Default avatar

IztokFranko

600 je napisal/a:
Meni osebno je bolj všeč karavan, ker je praktičnejši in meni vizualno mnogo lepši. Da ne bo pomote, že limuzinski i40 je lep za videt, vendar karavana preprosto znajo narediti s posebnim občutkom.

Vozita se oba enako, ampak pri i40 sedan imam še nekoliko boljši občutek. Mogoče, ker sem ga že bolj navajen.
Default avatar

vročična :)

IztokFranko je napisal/a:
Če bi jaz izbirala bi pa limuzinco vzela ker zgleda bolj športna.

[youtube]5f1fJhGsUIc [/youtube]
Default avatar

smčorav?

Iztok a res ne morem med vožnjo bluetootha si nastavit v tem avtu? Hotel sem povezati mobitel Android med vožnjo in mi je avto zavrnil? Je to mogoče?
Default avatar

IztokFranko

smčorav? je napisal/a:
Ne, sem tudi jaz poskusil. Kar je dobro, da to ne počneš med vožnjo. Je pa moteče, če si sopotnik in si ne moreš tega nastaviti.
Default avatar

600

IztokFranko je napisal/a:
edin prov
Default avatar

ice ice pinguin

Živjo Iztok.

Moč je navijal na vse pretega za ta avtomobil in sicer za dizla. Smo ga kupili in zadnji mesec ga tudi jaz že vozim. Lahko ga le pohvalim, lepa notranjost!!!

Všeč pa mi je seveda poraba. Jaz jo imam 6,0!!! Neverjetno. To ne morejo verjeti niti sosedi, ki so nas prepričevali naj vzamemo passata. Oni imajo porabo pri svojem 2.0 TDI 5,9-6,2, jim malce niha.

Priporočam vsem.
Default avatar

dad2

Hoj,

meni nov passat 2.0 dizel kuri 5.5.l/100km pa ga ne šparam. Fajn avto res!
Default avatar

R8

dad2 je napisal/a:
Odvisno tudi kaj je zate hitra vožnja :D
Default avatar

600

dad2 je napisal/a:
si pa res varčen voznik. good for you ;)