Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Živi v Bosni, v Slovenijo pride vsakih 6 mesecev, da odda novo vlogo za redno socialno pomoč.

Živi v Bosni, v Slovenijo pride vsakih 6 mesecev, da odda novo vlogo za redno socialno pomoč.

Takole poznam nekaj oseb, ki živijo v Bosni v pravih vilah ne hišah. V Slovenijo se oglasijo zgolj toliko, da oddajo novo vlogo za socialno pomoč, otroški dodatek.Otroci tistih, ki jih imajo, hodijo v šolo v Bosni.

Prijavljeni so za stalno na zadnje živečem naslovu v Sloveniji. Ponavadi v več stanovanjskih soseskah. Nihče ne preverja, če so na teh naslovih tudi dejansko doma in prisotni.

Zdaj me pa zanima, ali bodo tudi ti ljudje nekega dne vračali socialne transferje tudi izredne denarne pomoči, ki jih koristijo tudi dvakrat letno?
V
Bosni te ljudje tudi delajo in sicer preko raznih pogodb, predvsem v zavarovalništvu, ker je njihov trg na tem področju še precej velik imajo bajne zaslužke.

Tako prejemajo dohodke kar v dveh državah in živijo na veliki nogi.

Tukaj bi se dalo ogromno privarčevati.

Poznam ogromno takih primerov. Bosna, vleče socialno, vozi pa audija.

Jih ne prijaviš glede na to da veš? Tukaj na monu nebo nobene pozitivne razen to da bo vedlo pol slovenije. Nekateri, ki rabijo socjalno in otroške jo pa ne dobijo. Ajmo prijavi jih jutri, če imaš jajca tukaj si objavila zdej pa naprej.

nova
Uredništvo priporoča

In kaj naj mi tle naredimo?
Če poznaš primere neupravičenega prejemanja socialne pomoči, prijavi na ustrezne službe.
Jaz takih ljudi ne poznam niti ne vem zanje.

Tudi imam namen to storiti.

Prav žalostna sem ratala,ko sem to prebrala.

Saj vidiš,kdo vse dobiva neprofitna stanovanja.:((((

Zaprošajo tudi za neprofitna, potem pa jih oddajajo na črno z neki kvazimi pogodbami za mastne evre. Sami pa živijo v Bosni.

To me spomni na čas, ko smo v Sloveniji poslušali cvetke o enotnem osebnem dohodku v vrednosti 500€ na mesec hkrati, ko se je izvajalo prenovljeni popis izbrisanih.

marsikaj bi mogli v naši “socialni” državi naredit, da ne bi prihajalo do takih primerov…ker pa se nič ne premakne, bodo nekateri še vedno izkoriščali sistem…vsakega bi mogli prijavit, mogoče bi se potem kdo zganil

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Don't cry, just say "f°ck you" and smile ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

Vsakega, ki dela narobe, pa naj je to lažna samohranilka, obrtnik brez računov … VSE bi bilo treba prijavljati.
Ne govoriti na MONu o tem, ampak prijaviti pristojnim. Včeraj in ne naslednji mesec.

Ali morda kdo ve , če je možna anonimna prijava, ker se ne želim izpostavljati, ti ljudje, ki to počnejo se gibljejo tudi v kriminalnih krogih.

VSI Bosanci ki živijo v Sloveniji imajo tukaj službe, stanovanja, avtomobile, podpore, vseee dodatke, in VSI imajo v Bosni hiše, velike hiše, kamor se bodo vrnili po upokojitvi.

Slovenci pa na cesti!!!

Osebno nimam nič proti tem ljudem, vendar pa sem nestrpna, ker kot Slovenka nimam nič od zgoraj omenjenega! Nobenih pravic!


Ja, je !Daj več podatkov o njih in prijavi na davčno. Kar DURS na Davčni ulici 1 v LJ-centrala. So dolžni preveriti tudi anonimne prijave (vsak dopis in vse podatke)

Moji sosedje so lani dobili neprofitno (od kod so, ne vem , samo videla sem, da so “črnuzleki” – aja, sem pozabila- Romi so)
Kakšen mesec sem jih videvala, potem naenkrat ne več. So pa začeli iz istega stanovanja prihajati Kitajci. ( Vsi smo bili začudeni, kako je sosedom porumenela koža)
Mesto je malo, imamo dve kitajski “restavraciji”. Ena dela, druga je za kamuflažo. In ti, ki uporabljajo enosobno stanovanje (5 oseb), plačujejo zelo veliko najemnino (od kod jim denar, če nič ne delajo?)
Ti kitajčki so povedali, da plačujejo najemnino, lastnik pa pride ponjo vsake tri mesece in, da ne živi v Sloveniji.
Neprofitno se ne sme dajati v najem, zato smo se stanovalci odločili za prijavo.
Bom poročala, če pridejo “črnuzleki” nazaj.

Vsakega, ki dela narobe, pa naj je to lažna samohranilka, obrtnik brez računov … VSE bi bilo treba prijavljati.
Ne govoriti na MONu o tem, ampak prijaviti pristojnim. Včeraj in ne naslednji mesec.[/quote]

Jaz bom prijavil vsakega, ki mi ne bo izstavil računa za opravljeno delo.
Ampak šele potem, ko barabe ne bodo dobivale milijonskih odpravnin in ko bom lažje našel pečarja, zidarja, krovca, mehanika… kot javnega uslužbenca. Pa da smo si na jasnem: med javne uslužbence ne štejem javnih delavcev.

Kako da ne? Imaš pravico do službe, stanovanja, podpore, vseh dodatkov… samo pogoje moraš izpolnjevat. Ne glede na to, če imaš nekje v tujini hišo, kamor boš šla živet v penziji…

Če pa kdo neupravičeno dobiva kakršnekoli socialne prejemke, ga je pa treba prijavit, ne glede na narodnost (verjamem, da tud Slovenčki goljufajo, vsaj tule sem že brala takšne zgodbe).

Se pač znajdejo. Ti bi se tudi, ampak si preglupa. Za to ti pa niso IĆI krivi nacistka zabita.

Očitno ti je nekdo stopil na rep, le glej, da te še prijavil ne bo.


Se ZNAJDEJO ? No, kar se mene tiče, ne bom več glupa in bom vsakega od danes naprej prijavila. Predvsem zaradi tebe in tega, kar si napisal-a.
Ja, zate je pošten človek glup. O ne, si me razsvetlil-a:)))))) Hvala ti !


Se ZNAJDEJO ? No, kar se mene tiče, ne bom več glupa in bom vsakega od danes naprej prijavila. Predvsem zaradi tebe in tega, kar si napisal-a.
Ja, zate je pošten človek glup. O ne, si me razsvetlil-a:)))))) Hvala ti ![/quote]

Glupa si zato, ker tukaj cmizdriš in so ti IĆI krivi, ker ti gre slabo v življenju. So ti že drugi svetovali, da jih prijavi. Ampak guess what – še vedno boš enako revna in enako glupa kot prej.


Se ZNAJDEJO ? No, kar se mene tiče, ne bom več glupa in bom vsakega od danes naprej prijavila. Predvsem zaradi tebe in tega, kar si napisal-a.
Ja, zate je pošten človek glup. O ne, si me razsvetlil-a:)))))) Hvala ti ![/quote]

Glupa si zato, ker tukaj cmizdriš in so ti IĆI krivi, ker ti gre slabo v življenju. So ti že drugi svetovali, da jih prijavi. Ampak guess what – še vedno boš enako revna in enako glupa kot prej.[/quote]

Ti pa se boš spokal v svojo vilo v Bosni in boš strošek manj za Slovenijo.

Glupa si zato, ker tukaj cmizdriš in so ti IĆI krivi, ker ti gre slabo v življenju. So ti že drugi svetovali, da jih prijavi. Ampak guess what – še vedno boš enako revna in enako glupa kot prej.[/quote]

Ti pa se boš spokal v svojo vilo v Bosni in boš strošek manj za Slovenijo.[/quote]

Imam vilo v Bosni, vikend na hrvaški obali, hišo in stanovanje v Ljubljani, vikend na Dolenjskem, dobro plačano službo, v katero sploh ne hodim, ampak me sodelavka štemplja. In vse to mi je zrihtal Zoki car. Pa vsa moja žlahta enako. Zdaj bomo pa še odškodnine dobili, čeprav nismo bili izbrisani. A nam ni kul? :PPPPP

Ti pa se boš spokal v svojo vilo v Bosni in boš strošek manj za Slovenijo.[/quote]

Imam vilo v Bosni, vikend na hrvaški obali, hišo in stanovanje v Ljubljani, vikend na Dolenjskem, dobro plačano službo, v katero sploh ne hodim, ampak me sodelavka štemplja. In vse to mi je zrihtal Zoki car. Pa vsa moja žlahta enako. Zdaj bomo pa še odškodnine dobili, čeprav nismo bili izbrisani. A nam ni kul? :PPPPP[/quote]

Ja ti je kul na jeziku, pa tudi ko bo tvojo sodelavko srečala pamet in te bo odpikala in še prijavila, ti bo zelo kul.

Lej sprijazni se s tem, da smo mi gazde tukaj v Sloveniji, da imamo najboljše službe, zastonj stanovanja in da bomo kmalu mi tukaj večina, vi pa manjšina. Čim prej se boste s tem sprijaznili, bolje bo za vas. 😉

kolk se je tule Slovencev oglasilo, in kok ič-ev?
V Sloveniji kmal ne bo več snega, ker je preveč juga

New Report

Close