Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek v trgovinag ni klim?

v trgovinag ni klim?

V čem je fora, da trgovine niso klimatizirane??
Mueller, Leclerc, Obi – včeraj sem imela obhod, nabavljala po vseh teh trgovinah in to je noro, no, vse brez klim? Pa kako delavci tam notri zdržijo, to je mučenje, no!
Vem, da so eni na klime zelo občutjivi in jim je morda bolje, da klim ni, ampak…čaki malo no. Ves dan se kuhat v teh zatohih salah?
V MUellerju so bile čokolade stopljene. Pa kako delavci delajo v takem??

Pa Hofer tudi!

je treba šparati na štromu tako pravi uprava. luči pa kljub soncu vse prižgane namesto, da bi jih polovico zaprli pa mal z štromom varčevali.

nova
Uredništvo priporoča

Pri nas v domu starostnikov Maribor tudi ni klim…ljudje se ,,kuhajo v lastnem soku,, . Svojci že veselo in upravičeno ..bentijo,, a je direktorica rekla, da bo nabavila ,,ventilatorje,, da se bo hladlo ( beri mešalo topli zrak).

Kako nehumano! Predlagajte pisno direktorici, naj si se ona da na svojo rit plenico med delovnim casom in trpi skupaj z varovanci!

h

Recesija čedalje bolj kaže svoje kremplje. Navodila najemnikov zaposlenim in upraviteljem so, da se klim ne vklaplja, ker je potrebno šparat-torej ali pri obratovalnih stroških ali pa klestenje zaposlenih. Tako da če boš hotela kupit nenatopljeno čokoladico ali pa dekorativno kozmetiko, počakaj dva meseca ali pa še malo več, da odprodajo stopljeno zalogo in dobijo novo.

Ja ziher bodo rešili gospodarstvo in trgovine ker bodo prižgali klime, a ne. Ja čist siguren bi ene 10 jih mogel odpustit če bi bile v tgovini klime. me prav zanima če direktorji, vlada in GZ slovenije tudi ima ugasnjene klime. Če šparamo šparajmo vsi, ahahahahahaha. Aja ne morejo sedet v vročem poslanci, ker bi se slama vžgala. A trgovci pa lahko delajo v vročini. Ma človek bi resno znorel – ne samo od vročine, ampak od tega sprenevedanja – kje se vse špara. In kdor bi moral biti zvor – razsipava – kljub recesiji. Če je tale slo še normalna, sem tudi jaz. Kar danes po 10 urnem delu ob prenosni klimi, kjer je pol okna odprtega – ja zelo hladi – nisem. Važen da gre direktorca na obiske z novim merđotom. Majke mi, če ni res ! Pismo, 300 evrov dat za novo je problem – za obrok za avto pa ne. Ubit bando. Jasno tiste par ur ko je prisotna v tednu njej ni vroče. Zanimivo : ni pa tolk pametna da bi skontala da ji ta klima najbrž več kuri elektrike, kot bi ji kakšna nova. Ja pametna je naša gospa ! Zase – pa ne vedno.

Sem mislila da ne bodo rešili gospodarstva s tem če klim ne vklapljajo. Popravek : mah itak so se mi že možgani v mehko skuhal, tako da tole……

Jaz res ne vem kam ti hodiš, ampak v vseh trgovinah kamor jaz hodim, vključno z Mullerjem, Leclercom in spodaj eni pišejo za Hofer – povsod klime delajo!

V koprskem Obiju ko prideš na oddelek rož – te skor kap zadene. A vse rože morajo pregorevat al kaj. Tudi v drugih trgovinah Muller in podobne pa klima sicer je – ni pa na ful. Pa ko si en čas notri, ni ravno hladno, no. Za Hofer ne vem, za Lidl vem da je klimatiziran. Jao Euro Spin primorski pod bolnico – matr tam me pa kap ko grem noter in ven. Oblije me ledeni pot ko grem vsa mokra notri in butne ko v peklu – ko grem ven, hahaha. Nikoli nam pač ni vsem ok.

Maaaajke mi :). Jeli?

V Leclercu sem se včeraj skoraj skuhala, tako da tam klime ziher ni bilo. Mueller enako.

Šta je Fato, što te muči !? Jel ti vruče, pa malo podj…. ajde zaveži Muju na ventilator pa neka trči okolo umesto klime. Znaš recesija !

joj riti razvajene. kako smo pa še 15 let nazaj živeli brez klim in preživeli

E pa izdala si sad svoju naturu i mentalitet 😛

Še podnapisi: pa si se izdala…

Ma va. Davvero. Non sono neanche cossi bionda. O si !? Ma vai……caggare. Fato daj la mano Muji, pa vidiš čovek ne može više trčat. Ajde, preuzmi – hlađenje.

No, zdaj se pa še malo v prste vgrizni pa morda en pospešek v tazadnjo, da te bo odneslo malo stran od tipkovnice-bo šlo? Pa vrži še to v prevajalnik, če ne razumeš najbolje. Je super klamfat monade kot anonima po forumu samo zato, ker ne gledaš sodelujočim v oči, ker če bi, se verjetno nebi upala?

Pa je s tabo danes vse v redu. Imam jajčnike in ti tole kar sem napisala lahko povem tudi v faco ! Zakaj ? Ker ni nič posebnega. Ja, se vidi da si brez klime. Jaz jo doma imam in veselo klanfam po enournem spancu. Pejt še ti, bo bolje zame, za nas, predvsem pa zate. Bo šlo. Ker tegale neumnega, brezsmiselnega prostega spisa mislim da ne šteka nihče, razen tebe. Priporočam tole : ” No, zdaj se pa še malo v prste vgrizni…………. ” upam da veš kaj si napisala. Če ne veš, pa preberi. Mislim, kakšne….. ma vai mona stupida . Vai če pa ne razumeš pa še po domače, prosto po MG : P r o š e t a j !

Haha,res je.V Eurospin ne grem zato,ker bi rabla bundo,kolko me zebe tam not.

A si ti pri Primožu u službi?

Jasno, a ne veš. Zakaj sprašuješ ? A bi ti tudi! Mislim….odkdaj je pa Primož spol spremenu ?!

Kolikor sem te dneve bila po trgovinah je povsod laufala klima. Tam kjer bi to šparali so lahko ziher da me ne vidijo več. Da bi kupovala stopljene čokolade – lepo vas prosim. Če hočem takšno jo bom pustila v avtu na soncu za 10 minut, če jo kupim bi jo pa rada v takšnem agregatnem stanju kot mora biti! Tista, ki pizdi o razvajenosti in kako je bilo 15 let nazaj, naj se pa neha preseravat pa spizdi živet u eno jamo in živi kot jamski ljudje 3000 let nazaj!

Ampak res ne znaš nehat, si ko muha, ki je že tri dni zaprta v enem prostoru in neusmiljeno brenči in teži 🙂 Očitno si po naravi taka, da hočeš vedno imet povsod zadnjo besedo – tipična MON-a.
če ti nekdo napiše, da se malo umakni in nehaj kuckat bedarije na replike in kar žalitve s kletvicami in obkladanji, s čimer več kot očitno sproščaš svoje zaparjene in pregrete ventile si pa užaaaljena z nosom do podna – tipična MON-a 😛
Ampak še vedno ne znaš nehat: obračaš besede, pa obračaš, pa nič pametnega ne naklofaš.. Upam, ti je danes kaj bolje 😛 In ne preveč skrbet še za klime drugih – jo tudi premoremo 😛

! مع السلامة

A se motim, ali si popolnoma enaka. Če bi bila pametna – kot bi človek pričakoval – bi šla dalje. Torej pametnejši odneha in jaz grem stran – ker ti luna očitno še preveč škodi. Jao, kake kretenizme pa ti amaterska filozofinja, psihiatrinja stresaš. Če greš parkrat zaradi svoje bolezni na obisk k psihiatru – še ne pomeni da postaneš to. Jaz s teboj končujem. Kot rečeno pametnejši odneha – to sem jaz. Ker vem da boš ti še nekaj napisala. Ali ne ?! Dvomim. Ker tipična mona mora še nekaj napisati – pa četudi je brez repa in predvsem glave – tvoje. Ker pa kletvic tu ni – se vidi kakšen človek si – imaš pač privide. Bo treba še kaki obisk pri psihiatru. Mona – saj si tle, torej si mona. Pa ona drugače razumljena tudi. Zdaj pa da vidimo – bo tišina, ali ne bo. Meglio sollo che nell mal compania !

Ženska, glej ponekod te je lepo brat, ampak v tej temi si pa zapela popolnoma brez veze in kažeš svoj pravi jaz – a ti res izživljaš svoj bit na forumu v takem stilu in ne daš drugim mir in jim najedaš za brez veze? Cool off ali pa dej klimo malo bolj na hladno, da bo kej koristi 😀

New Report

Close