Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Gibala/Gibalni sistem Težave in bolečine v hrbtenici pritisk v glavi, boleči vrat, boleča hrtbenica

pritisk v glavi, boleči vrat, boleča hrtbenica

življo!

ne vem v katero temo bi to dala, zato bom vprašala kar tukaj.

stara sem 21 let. že dlje časa čutim zelo veliki pritisk v glavi. začel se je pred dvema letoma, takrat sem ga en mesec imela, in potem je izginil. ponovil se mi je lani spet, od takrat mi ne neha. čutim ga vsak dan. vsak dan jem tablete proti bolečinam. imam neznosen pritisk v glavi, boli me vrat, zgornji del hrtbenice.

zdravnica me je poslala na merjenje pritiska v očesih, ušesih, za ščitnico.. vse negativno.
bolečine se mi ne nehajo. poslala me je na slikanje hrtbenice, in k nevrologu.
verjetno imam ukleščen živec.. ampak, že dalj časa me tudi boli v desnem očesu, nekako mi ga zateguje, in me včasih takrat tudi zaboli v glavi. odkar imam te probleme, me je dvakrat tudi dušilo. v predelu vrata, v predelu sapnika, imam zelo utesnjen občutek. bolečine imam tudi spodaj, na desni strani, desno od hrtbtenice. na internetu sem gledala, kaj bi lahko bilo verjetno po mojih simptomih. ali ukleščen živec ali pa…. je možnost tudi anevrizme?? ali česa drugega?? bruham drugače ne..

za vaš odgovor se še vnaprej zahvaljujem!

hvala!

Spoštovani!
Žal nisem pravi naslov za odgovor na vaša vprašanja. vsekakor pa bi svetoval da se opravi CT glave ali MR glave. Po potrebi tudi slikanje možganskega ožilja, v kolikor ni bilo potrjeno, da so glavoboli posledica vratne hrbtenice.
Verjetno je nevrolog izključil migreno kot vzrok vašim težavam.
Lp. dr.Sinožić

Pozdravljeni!

Imam enako težave kot vi opisujete. Vendar pa mene pretirano vrat in hrbtenica ne boli. Občutim le bolečine v ledvenem pasu.

New Report

Close