Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A so res dame take ženske?

A so res dame take ženske?

Sem moški, samski, torej nimam punce, pa tudi peder nisem. Ženske slabo poznam. Tole spodaj je iz ene rubrike in je zame nekaj neodkritega:

Ena snažilka z wc-ja piše:

Moški ste pa res prave cvetke. To, da je glasno prdenje, riganje, pa še smrčanje pri vas itak že samo po sebi umevno.
Ženske pa moramo tiščati v sebi, da gnijemo pri živem telesu, sicer smo hitro ožigosane packe.

Ko smo pa že pri packah, pa so to po navadi največje “dame”, ki doma niso gospodinje, ampak “gospe”, na službenem wc ju pa naredijo masaker iz dreka. Pa take, pa to …..

V ženskih WC-jih je ponavadi taka svinjarija ( od papirja po tleh, do krvavih nepočiščenih in nepobrisanih školjk zaradi menzesa, do poščpricanega urina po sedalu školjke in njeni okolici), da nekatere ženske dostikrat raje zavijejo kar v moški WC, če ni frekvence. Enako velja tudi za WC drugod po lokacijah, ne samo v kampih – najhuje je pa po kakšnih barih in lokalih. Največje svinjakarice so pa tiste, ki na zunaj delujejo oh in uj, za seboj pa pustijo živo svinjarijo.

– – – – – –

Moje vprašanje: Družbeno pripoznane dame, kot so npr. Katarina Kresla, Urška Bačovnik, Tina Maze, ….ali pa Andreja Verovšek, če hočete, boste rekle, da gredo namesto na školjko malo zraven?

Torej, največje dame so največje packe, zunaj umazane ciganke npr. pa extra zauber.

Tukaj mora biti en globlji psihološki vzrok takega početja. Mi ga prosim kakšen psiholog dobro razloži!?

Prosim lepo!

Da bom vedel, če se bom nekoč ženil …

vse se začne že od alega, vzgoja, navada, če se starš tušira 1-na 7 dni, se otrok gotovo ne bo vsak dan, če so ga naučili da sračka in lula kar tako, mal mimo, bo to počel, edino, če ga partner ne spremeni.

vedeti pa moraš še nekaj, da se ljudje doma drugače obnašajo, ker doma čistijo sami, drugje pa so radi packi, ker čistijo drugi.
velikokrat vidimo res tako onesnažene wcje, da te kap in se vprašaš kaj pack je to naredu…res je tudi, da je veliko dam spredj uj, zadaj pa fuk…ampak nekih pravil ni, ponavadi najdemo sebi vščene ljudi take, kot smo mi, torej se nimaš česa bat, razen, če si pack;))

se pa hitro vidi ali je človek vzgojen, čist, urejen ali pacon…to se opazi že po videzu, obnašanju…

Jaz res tega ne razumem.. Če že kdaj lulam stoje, dvignem desko! Največkrat pa položim papir čez desko in se raje usedem. Moram priznat da tu res nisem posebej eko saj se res ne želim usesti na desko na nekem javnem WCju. O svinjariji bi pa lahko razpravljala..

Pri nas v študentskem domu uporabljamo moški in ženske iste WCje… Že miljonkrat sem naletela na uporabljene tampone in vložke na tleh.. Polulane deske (in to ne počnejo fantje!!), ker se kakšni gospodični ne lušta usest…
Pri nas čistilka vsako jutro počisti WCje in semo res ena večja družina in se komot vsedeš brez problema… Ko pa se najde kaka svinja pa res zasvinja TOTALNO. Mene bi bilo sram it iz WCja brez da bi ga očistila s krtačo, če je to potrebno. Eni je pri 20+ letih še kar ne znajo uporabljati.

Ja ženske SO packe. Da o puščanju las v odtokih ne govorim. Dejansko je lahko živjenje z ženskami v študentu zelo zelo svinjsko.
Dejansko jih ni sram četudi se srečamo na vratih od kopalnice in vidimo katera je pustila lase v odtoku ali pa svinjarijo na WCju..

Dragi avtor.. mislim da se ženske tako obnašajo samo na tujem teritoriju. Doma tega ne bo počela nobena… Tako da brez bojazni. Tam kjer je pa več pretoka ljudi so pa nekatere prave packe, vsem je v glavi le to da bo enkrat prišla čistilka in očistila.

Vsa psihologija ki je vzadaj je, da bo drek, scalino in kri za njimi počistila ženska (čistilka). Tipi tega dela ne opravljamo in packe s tem pač pokažejo nespoštovanje do nje. To je vsa psihologija zadaj.

s takim odnosom do žensk, upam da nikoli ne boš nobene dobil.
Za vse ostale pa, če bi bili javni wc ji prilagojeni ženskam, ne pa da so kopija moških brez pisoarjev, bi bila tudi higiena drugačna. Manjka prostor, voda, vrečke za odpadke in papir, papir za na desko itd.

New Report

Close